Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KÜLTÜR-SANAT 25 Mayıs 2019, Cumartesi 14:04
banner

GAÜ öğrencilerinden, öğrenim teknolojileri ve materyal sergisi

GAÜ öğrencilerinden, öğrenim teknolojileri ve materyal sergisiGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Eğitim Fakültesi; Sınıf Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Bilgisayar Öğretmenliği ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencilerinin hazırlamış oldukları eğitim materyalleri segilendi.
Paylaş  
6
7
5
0

GAÜ Eğitim Fakültesi’nin Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme dersi kapsamında düzenlediği etkinlikte, fakültede yer alan sınıf öğretmenliği, İngilizce öğretmenliği, bilgisayar öğretmenliği ve psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü öğrencilerinin yaptığı çalışmalar Freedoom sergilendi.

GAÜ'den verilen bilgiye göre, etkinlikte, teorik derslerin poster sunumları, pratik uygulamalarda öğrencilerin hazırladıkları ders materyalleri yer aldı. Sergiye çok sayıda akademisyen ve öğrenci katılım gösterdi.   Gerçekleştirilen sergi hakkında konuşan GAÜ Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Suzan Sönmez, Sınıf Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Bilgisayar Öğretmenliği ve PDR bölümü öğrencilerinin edindikleri tecrübeleri mezuniyeten sonra meslek hayatlarında geliştirerek kullanacaklarını belirtti. 

Yrd. Doç. Dr. Sönmez,  bu tarz etkinliklerin öğrencilerin başarılarını arttırdığını vurguladı.  Sönmez ayrıca, düzenlenen serginin, eğitime devam eden öğrencileri de teşvik etmesi açısından önemli olduğunu vurguladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

SOS Çocuk Köyü yararına konser gerçekleştirildi
image Çağdaş Müzik Derneği TSM Korosu ile TRT İstanbul ve Ankara Radyosu sanatçıları, SOS Çocuk Köyü yararına konser verdi.
9. Girne Kültür Sanat Günleri 18 Haziran'da başlıyor
image Girne Belediyesi’nin düzenlediği 9. Girne Kültür Sanat Günleri, 18 Haziran’da Ankara Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Bir Valize Ne Sığar Ki” isimli tiyatro oyunuyla başlıyor.
Samanbahçe Festivali 22 Haziran'da...
image "Studio 21.cc" tarafından organize edilen Samanbahçe Festivali, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Kıbrıs Vakıflar İdaresi işbirliği ve katkılarıyla, 22 Haziran Cumartesi günü Lefkoşa’nın Samanbahçe bölgesinde gerçekleş...