Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KÜLTÜR-SANAT 28 Mayıs 2019, Salı 11:07
banner

"23 Nisan ve Atatürk" konulu resim yarışmasının ödüller veriliyor

23 Nisan ve Atatürk konulu resim yarışmasının ödüller veriliyor"23 Nisan ve Atatürk" konulu resim yarışmasının ödülleri 31 Mayıs Cuma günü verilecek.
Paylaş  
2
3
1
0

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Posta Dairesi Müdürlüğü ile Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın ilkokul 5. Sınıflara yönelik ortaklaşa düzenlediği “23 Nisan ve Atatürk”  konulu resim yarışmasında dereceye girenlere, 31 Mayıs 2019 Cuma günü saat 10.00’da düzenlenecek törenle ödülleri takdim edilecek.

Ödüller, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan tarafından takdim edilecek. 

6 Mayıs 2019 tarihinde Seçici Kurul tarafından yapılan değerlendirmede, Şht. Hasan Cafer İlkokulundan Azbiye Yaman’ın eserini birinciliğe, Polatpaşa İlkokulundan Arzum Özboltaşlı’nın eserini ikinciliğe, Polatpaşa İlkokulundan Parmis Kamacı’nın eserini üçüncülüğe ve Gelibolu İlkokulundan Sena Şafak’ın eserini mansiyon ödülüne layık görmüştü.

İlk üç dereceye giren eserler pul olarak bastırılırken eser sahiplerine sırasıyla 750TL, 500TL ve 250TL’lik para ödülü verilecek. Mansiyon ödülü alan resim ise İlk Gün Zarfı olarak bastırıldı. Posta “23 Nisan ve Atatürk” konulu pul serisi 19 Mayıs 2019 tarihinde tedavüle çıkmıştı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

SOS Çocuk Köyü yararına konser gerçekleştirildi
image Çağdaş Müzik Derneği TSM Korosu ile TRT İstanbul ve Ankara Radyosu sanatçıları, SOS Çocuk Köyü yararına konser verdi.
9. Girne Kültür Sanat Günleri 18 Haziran'da başlıyor
image Girne Belediyesi’nin düzenlediği 9. Girne Kültür Sanat Günleri, 18 Haziran’da Ankara Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Bir Valize Ne Sığar Ki” isimli tiyatro oyunuyla başlıyor.
Samanbahçe Festivali 22 Haziran'da...
image "Studio 21.cc" tarafından organize edilen Samanbahçe Festivali, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Kıbrıs Vakıflar İdaresi işbirliği ve katkılarıyla, 22 Haziran Cumartesi günü Lefkoşa’nın Samanbahçe bölgesinde gerçekleş...