Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Güzelyurt, Gazimağusa ve İskele'de asayiş ve trafik denedimi yapıldı
banner
banner
banner
banner
Uyuşturucu ziraatı yapmakla suçlanan zanlılar tutuklu yargılanacak
Uyuşturucu ziraatı yapmakla suçlanan zanlılar tutuklu yargılanacak Mağusa'da bir evde ekili vaziyette hintkeneviri bitkileri ile hintkeneviri türü uyuşturucu madde ele geçirilmesi üzerine başlatılan soruşturma sonucu tutuklanan 2 Kıbrıslı Rum ile İngiliz zanlı tutuklu yargılanacak.
Teminat şartlarını ödeyemeyince cezaevine gitti
Teminat şartlarını ödeyemeyince cezaevine gitti Akdoğan'da Petek Pastanesi'nden hırsızlık yaptığı gerekçesi ile tutuklanan Onur Tiken hakkındaki soruşturma tamamlandı. Teminata bağlanan Tiken, teminat şartlarını yerine getiremeyince hükümsüz tutuklu olarak cezaevin...
Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufundan bir kişi tutuklandı
Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufundan bir kişi tutuklandı İskele bölgesinde, Gazimağusa-Karpaz anayolu üzerinde dün gece polis tarafından yapılan aramada kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufundan bir kişi tutuklandı
Gazimağusa'da yaralama...
Gazimağusa'da yaralama... Gazimağusa'da dün M.M (E-25) ile Sabahattin Bilir (E-60) arasında çıkan kavgada, M.M tasarrufunda bulundurduğu bıçak ile Bilir’i sol kalçası ve sol ayak dizi altından yaraladı.
Dipkarpaz'da hırsızlıktan iki kişi tutuklandı
Dipkarpaz'da hırsızlıktan iki kişi tutuklandı Dipkarpaz'da dün bir yarım inşaat içerisinde bulunan jeneratörü çalan iki kişi tutuklandı.
Lefkoşa'da çıkan kavga sonucu bir kişi yaralandı
Lefkoşa'da çıkan kavga sonucu bir kişi yaralandı Lefkoşa'da dün çıkan kavgada Özgür Umurtağ adlı kişi, bir kürekten alnına aldığı darbe sonucu yaralandı.
Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu üzerinde meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı
Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu üzerinde meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu üzerinde trafik kazası meydana geldi. Kazada İrfan Ozan ile Fahriye Ozan yaralandı.
Alayköy'deki hırsızlık olayıyla ilgili 2 kişi tutuklandı; önceden tutuklanan şahıslar serbest
Alayköy'deki hırsızlık olayıyla ilgili 2 kişi tutuklandı; önceden tutuklanan şahıslar serbest Alayköy'deki hırsızlık olayıyla ilgili 2 kişi tutuklandı; önceden tutuklanan şahıslar serbest bırakıldı.
Uyuşturucu zanlısı Fedai tutuksuz yargılanacak
Uyuşturucu zanlısı Fedai tutuksuz yargılanacak Mağusa'da Akyar Kara Giriş Kapısı'ndan iç çamaşırı içinde ülkeye kokain türü uyuşturucu madde ithal ederken suçüstü yakalanan Mustafa Fedai tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Adam yaralama suçuna karışan zanlı Fırat tutuksuz yargılanacak
Adam yaralama suçuna karışan zanlı Fırat tutuksuz yargılanacak Mağusa'da faaliyet gösteren bir eğlence mekanında meydana gelen adam yaralama olayı ile ilgili bağlantısı olduğu tespit edilen Emre Fırat hakkındaki soruşturma tamamlandı.
Pastaneden hırsızlık yapmakla suçlanıyor
Pastaneden hırsızlık yapmakla suçlanıyor Akdoğan’da Petek Pastanesi'ne girerek para çaldığı gerekçesi ile tutuklanan Onur Tiken mahkemeye çıkarıldı.
Sahte vekaletname davasında savunma avukatları bir an önce yargılanma istedi
Sahte vekaletname davasında savunma avukatları bir an önce yargılanma istedi Girne'deki sahte vekaletname davasında sanıklara 8 gün ek tutukluluk verildi; savunma avukatları karara itiraz etmedi, bir an önce yargılanma talebinde bulundu...
banner
banner
banner
Kurşunlama olayı ile bağlantısı tespit edilen zanlı Fırat tutuksuz yargılanacak
Kurşunlama olayı ile bağlantısı tespit edilen zanlı Fırat tutuksuz yargılanacak Mağusa'da eğlence mekanında meydana gelen kurşunlama ve adam yaralama olayı ile ilgili tutuklanan Emre Fırat hakkındaki soruşturma tamamlandı.
Sahte vekaletname davasında sanıklar yeniden mahkemeye çıkarılıyor
Sahte vekaletname davasında sanıklar yeniden mahkemeye çıkarılıyor Girne'de sahte vekaletname davasında sanıklar yeniden mahkemeye çıkarılıyor...
Uyuşturucu ziraatı yapan Rum ve İngiliz zanlılar 5 gün daha tutuklu kalacak
Uyuşturucu ziraatı yapan Rum ve İngiliz zanlılar 5 gün daha tutuklu kalacak Mağusa'da bir evde ekili vaziyette hintkeneviri bitkileri ile hintkeneviri türü uyuşturucu madde ele geçirilmesi üzerine başlatılan soruşturma sonucu tutuklanan 2 Kıbrıslı Rum ile İngiliz zanlının tutukluluk süreleri ...
Sıvı haldeki uyuşturucular ile yakalanan zanlılar tutuksuz yargılanacak
Sıvı haldeki uyuşturucular ile yakalanan zanlılar tutuksuz yargılanacak Narkotik polislerinin düzenlediği operasyonda tasarruflarında sıvı halde uyuşturucu madde bulunan Okan Karakaş ve Tevfik Cahit Altıoğlu aleyhindeki polis soruşturması tamamlandı.
Sahte vekaletname davasında sanıklar 'tutuksuz yargılanma' talep etti
Sahte vekaletname davasında sanıklar 'tutuksuz yargılanma' talep etti Girne'deki sahte vekaletname davasında sanıklar 'tutuksuz yargılanma' talep etti
Elektronik sigara ile uyuşturucu düzeneği yapmakla suçlanıyorlar
Elektronik sigara ile uyuşturucu düzeneği yapmakla suçlanıyorlar Uyuşturucu içerdiği düşünülen elektronik sigara likiti ile yakalanan zanlılar 3 gün daha tutuklu...
Öğrenci yurdunda düzenlenen narkotik operasyonunda 1 kişi daha aranıyor
Öğrenci yurdunda düzenlenen narkotik operasyonunda 1 kişi daha aranıyor Mağusa'da bir öğrenci yurdunda Narkotik polisi tarafından düzenlenen operasyonda tasarrufunda 2 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile yakalanan Mısır uyruklu İbrahim Abdelmoaty’nin tutu...
Uyuşturucu zanlıları Düşer ve Lütfüoğlu 4 gün daha tutuklu kalacak
Uyuşturucu zanlıları Düşer ve Lütfüoğlu 4 gün daha tutuklu kalacak Mağusa'da Narkotik polisinin düzenlediği operasyonda tasarruflarında 15 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde tespit edilen İrfan Düşer ile Berna Lütfüoğlu hakkındaki polis soruşturması dev...
Uyuşturucu ziraatı için ev kiraladılar, narkotiğe yakalandılar
Uyuşturucu ziraatı için ev kiraladılar, narkotiğe yakalandılar Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri Mağusa’da bir evde ekili vaziyette hintkeneviri bitkileri ile hintkeneviri türü uyuşturucu maddeler ele geçirdi, 2 Kıbrıslı Rum ile 1 İngiliz tutuklandı.
banner
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Özersay'dan Anastasiades'e çağrı! Bu suskunluğunuz hayra alamet değil Özersay'dan Anastasiades'e çağrı! "Bu suskunluğunuz hayra alamet değil"
Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, ELAM'ın kendisini hedef alan açıklamasına sosyal medya üzerinden cevap verdi:

Oğuz: "KKTC bayrağını yakmaları, iki halk arasında barış ...

TC Dışişleri'nden KKTC bayrağı açıklaması: "Rum yönetimi ...

Demokrat Parti Gençlik Örgütü, Güney Kıbrıs'ta KKTC bayra...

Gürcafer: "Bankanın yargı önünde hesap vermesi için gerek...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Kalın'dan S-400 ve F-35 açıklaması Kalın'dan S-400 ve F-35 açıklaması
TC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın "S-400 ve F-35'lerle ilgili önemli bir gelişmeyi açıkladı. Kalın, S-400 ve F-35 için oluşturulan ortak mekanizmanın bugün itibariyle çalışmalara başladığını duyurdu.

KKTC ve 6 ilde suç örgütüne ilişkin operasyonda 42 tutukl...

Trabzon'da Kıbrıs gazilerine madalya ve berat takdim edil...

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ocak ayının ilk yarıs...

Kılıçdaroğlu, KKTC'nin 36. kuruluş yıl dönümünü kutladı

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere: Uluslar birbirlerinin sembollerine saygı göstermek zorunda Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere: "Uluslar birbirlerinin sembollerine saygı göstermek zorunda"
Güney Kıbrıs'ta KKTC bayrağının yakılması olayıyla ilgili Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere açıklama yaptı.

KKTC Londra Temsilciliği'nden 15 Kasım resepsiyonu

Çocuklara yardım için İngiltere'den Nepal'e koşan pope Tü...

Johnson'a göre muhalefetin bedava internet planı "deli sa...

İngiltere'de muhalafetten bedava internet vaadi

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Sarı Yelekliler protestolarının 1. yılı: Paris'te 147 gösterici gözaltına alındı Sarı Yelekliler protestolarının 1. yılı: Paris'te 147 gösterici gözaltına alındı
Fransa'da geçen yıl akaryakıt zamlarını protesto amacıyla başlayıp hükümet karşıtı gösterilere dönüşen ve ülke çapına yayılan "Sarı Yelekliler" protestolarının 1. yıl dönümünde sokağa çıkanlara polis müdahale etti.

İran'da benzin zammı protestoları: Dini lider Hamaney'den...

Bolivya'da askerin müdahalesi soruşturmadan muaf tutulabi...

Midilli'deki mülteci kampında bir bebek öldü

Fildişi Sahili'nde 200 ton sahte ilaç ele geçirildi

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Milli Düşünce Merkezi konferans düzenliyor Milli Düşünce Merkezi konferans düzenliyor
Milli Düşünce Merkezi konferans düzenliyor...

Kuir Kıbrıs'tan 'LGBTİ+ Cinsel Sömürü ve İnsan Ticareti Ü...

Korineum Golf & Beach Resort'dan Kemal Saraçoğlu Vakfı'na...

Kuir Kıbrıs Derneği, Savunuculuk Eğitimi gerçekleştirdi

Kuir Kıbrıs Derneği'nden hukukçulara yönelik 'LGBTİ+ fark...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Çocuğun kitapla ilişkisi 0-2 yaş döneminde masal ve hikaye ile başlamalı "Çocuğun kitapla ilişkisi 0-2 yaş döneminde masal ve hikaye ile başlamalı"
LAÜ akademisteni Yrd. Doç. Dr. Ergisi, "Çocuğun kitapla ilişkisi 0-2 yaş döneminde ebeveynlerin çocuğa tekerleme, masal ve hikaye okuması ile başlatılmalı" dedi.

UKÜ'de 'Önemsiyoruz: Geri Dönüştürüyoruz' felsefesine dik...

UKÜ'lü öğrenciler Lefkoşa Türk Belediyesi'ne teknik gezi ...

GAÜ KKTC'nin 36'ıncı yaşını kutluyor

Akpınar: "Sonsuza dek var edeceğimiz KKTC'nin 36. yılını ...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
KTTB, Akciğer kanseriyle ilgili bilgilendirme yaptı KTTB, Akciğer kanseriyle ilgili bilgilendirme yaptı
Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği (KTTB) , akciğer kanserinin, yapısal olarak normal akciğer dokusundan olan hücrelerin ihtiyaç ve kontrol dışı çoğalarak akciğer içinde bir kitle (tümör) oluşturmasıyla meydana geldiğini belirtti.

"Her yıl yaklaşık 15 milyon bebek yani her 10 bebekten 1'...

Her yıl 15 milyon bebek hayata 'erken' başlıyor

Gebelik diyabeti tanısı alan her 4 kadından birinde depre...

Süresi ne olursa olsun koşmak ölüm riskini azaltıyor

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Nissan, ABD'de yaklaşık 450 bin aracı geri çağırıyor Nissan, ABD'de yaklaşık 450 bin aracı geri çağırıyor
Japon otomobil üreticisi Nissan Motor Co, ABD'de yaklaşık 450 bin aracı, fren hidroliğinin yangına yol açabileceği endişesiyle geri çağırma kararı aldı.

Güney'de Ekim ayında uyumlu enflasyon yüzde 0,5 düştü

Küresel piyasalar yoğun veri gündemine odaklandı

Tarımsal verim, Güney Kıbrıs'ta 0,7 Milyar Euro olarak ge...

ABD'nin 2020 petrol fiyatı tahmini değişmedi

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Gençlik Dariresi 10. Cumhuriyet Halk Dansları Şöleni sona erdi Gençlik Dariresi 10. Cumhuriyet Halk Dansları Şöleni sona erdi
Gençlik Dariresi 10. Cumhuriyet Halk Dansları Şöleni dün akşam Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen organizasyonla sona erdi.

'Mendil' belgeseli KTGB'de gösterilecek

Baraka tiyatro ekibi sokak tiyatrosuyla "Mobeseye NObese"...

Girne Belediyesi Oda Orkestrası müzik derslerine başlıyor

Şemiler, kanser tedavisi sırasında yazdığı günlükleri kit...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KITOB üyesi tüm otellerin Ekim ayı doluluk oranı yüzde 64 KITOB üyesi tüm otellerin Ekim ayı doluluk oranı yüzde 64
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB) üyesi tüm otellerin Ekim ayı doluluk oranı ortalaması yüzde 64 olarak açıklandı.

Turizm işletmelerine yönelik mesleki teknik eğitimleri ba...

TC Turizm Bakanı Ersoy: "Yapılan tanıtımlarla KKTC'nin 20...

Londra'da KKTC'nin etkin tanıtımı yapılıyor

Savaşan: Hedefimiz, Sağlık Turizmi gelirlerini 2 katına ç...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Doğaya uyumlu konut projesi Natura'nın inşaatına başlandı  Doğaya uyumlu konut projesi Natura'nın inşaatına başlandı 
Uluslararası yarışmalarda birçok ödül kazanan Kıbrıs Developments, haziran ayında lansmanını gerçekleştirdiği Natura projesinin inşaatına başladı.

Grand Sapphire emlak piyasasına hayat verdi

Dörter Construction geleneği bozmadı, Pulya Festivali'nde...

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği Genel Başkanı ve Yön...

Emlakçılar Birliği Başkanı: "Emlakçılar Birliği Yasası'nı...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Şampiyonlar Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor... Emre ve Yüksel gelecek hafta Prag'a gidiyor... Şampiyonlar Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor... Emre ve Yüksel gelecek hafta Prag'a gidiyor...
"Uluslararası Fitness ve Vücüt Geliştirme Federasyonu'na ait Diamond Cup Dünya Şampiyonası bu yıl Çek Cumhuriyeti Başkenti Prag'da gerçekleştiriliyor.

Açık alan şampiyonları belirleniyor

Alptürk Ovgoroz'da yine kazandı!

Türkiye A Milli Futbol Takımı, EURO 2020'de!

Açılışın galibi Soyerspor: 58-47

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Tatar'dan sunucuya ince ayar Tatar'dan sunucuya ince ayar
Başbakan Ersin Tatar, 'Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti' diyen sunucuyu düzeltti.

Kanatlı'dan Akıncı'ya "Pinochet" hatırlatması

Akıncı ve Tatar nereye bakıyor?

Gezici anketine DP kanadından sert tepki...

Güney Kıbrıs'ı ayağa kaldıran görüntü

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Uçan taksinin ilk 'insanlı' uçuşu: Seyahat 2,5 dakika sürdü Uçan taksinin ilk 'insanlı' uçuşu: Seyahat 2,5 dakika sürdü
Almanya merkezli Volocopter şirketinin tasarladığı uçan taksi, ilk insanlı uçuşunu ve son testini Singapur'da gerçekleştirdi. Asya'da 2-5 yıl içinde pilotsuz uçan taksi seferlerine başlaması bekleniyor.

Dikmen'de bulunan Remzi Süpermarket takım arkadaşı arıyor

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

MÜNHAL - Bufavento Jewels Satış Temsilcisi arıyor

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Güney Kıbrıs'ta, KKTC bayrağı yakan ELAM, Özersay'ı hedef aldı Güney Kıbrıs'ta, KKTC bayrağı yakan ELAM, Özersay'ı hedef aldı
Güney Kıbrıs’ta, KKTC bayrağı yakan ELAM partisi, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay’ı hedef alan bir açıklama yaptı.

Kiprianu: "Çözüm istediğimize ikna edelim"

Berlin görüşmesiyle ilgili hazırlıklar

Hristodulidis: "Crans Montana tipi beşli konferans ihtima...

AKEL'den doğal gaz konusunda hükümete eleştiri

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Mert Yılmaz'dan sonra Bahadır'da O Ses Türkiye'de ülkemizi temsil ediyor Mert Yılmaz'dan sonra Bahadır'da O Ses Türkiye'de ülkemizi temsil ediyor
Ülkemizin sevilen müzik gruplarından Pass Note'un vokali Faruk Arman Bahadır O Ses Türkiye yarışmasında 3 jüri üyesini döndürmeyi başardı.

Sosyal medya fenomeni Dan Bilzerian, 2024'te ABD başkan a...

Sekai Mori, ünlü halterci Naim Süleymanoğlu'nun nüfusuna ...

Mağusalı Mert Yılmaz O Ses Türkiye'yi salladı

Chris Brown, kişisel eşyalarını evinin bahçesinde sattı

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir? Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir?
Geri çekilme yöntemi, cinsel ilişki sırasında doğal korunma yöntemlerinden biri olarak biliniyor. ‘Dışarı boşalma’ olarak da adlandırılan geri çekilme yöntemi güvenilir mi? Geri çekilme yöntemi ile hamilelik önlenebilir mi?

İşte bel bölgesindeki yağlardan kurtulma yollarına kısa i...

Sinir hasarı cinsel hayatı nasıl etkiliyor?

Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Merkür gerilemesi ne zaman bitiyor? Burçlara etkisi neler? Merkür gerilemesi ne zaman bitiyor? Burçlara etkisi neler?
31 Ekim'de başlayan Akrep burcundaki Merkür gerilemesi (retro) ne zaman bitiyor diye merak edenlere yanıt 20 Kasım Çarşamba. 2019 yılının son Merkür gerilemesi 20 Kasım'da bitiyor peki devam eden Merkür retrosunun etkilerini biliyor musu...

Venedik'te sular yeniden yükseldi: 4 günde ikinci kez rek...

Bıçaklı saldırılarla 'bıçak toplayarak' mücadele ediyor

AB'de 2016 yılında diyabet hastalığı nedeniyle 114.400 ki...

Hayvanlar da kaybettikleri için yas tutuyor

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Her Daim Dostlar'dan vatandaşlara çağrı: Sulak alanlara sahip çıkalım Her Daim Dostlar'dan vatandaşlara çağrı: "Sulak alanlara sahip çıkalım"
Her Daim Dostlar, vatandaşları sulak alanlara sahip çıkmaya çağırdı ve kirliliği eleştirdi...

Avustralya'da orman yangınlarında 350 koala öldü

Hindistan'da hava kirliliği 'tehlikeli' seviyede

Kurudere'de 2 bin hurma fidanı dikildi

Kurudere'de fidan dikimi yapılacak

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Yapay zeka, kalp hastası insanların EKG'lerini inceledi; ömür süreleri konusunda tahminde bulundu Yapay zeka, kalp hastası insanların EKG'lerini inceledi; ömür süreleri konusunda tahminde bulundu
Bilim insanları tarafından geliştirilen bir makine öğrenme algoritması, kalp hastası insanların EKG'lerini inceleyerek bir sene içinde hayatını kaybedecek insanları yüksek doğruluk oranıyla tahmin etti. Yapay zeka ile yapılan bu çalışman...

Apple'a 'cinsiyetçi kredi kartı' soruşturması

Bilim insanları, 20 yıl sonra ilk kez yeni bir HIV türü k...

Tesla, 'CyberTruck' modelinin çıkış tarihini açıkladı

Çin, '6G' için çalışmalara başladı

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Buy Sell
USD 5.75 5.76
GBP 7.39 7.43
EUR 6.34 6.35
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları