Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
 
 
Seyir halindeki araç yandı
banner
banner
banner
banner
banner
Hacer Ulaş'ın cinayet zanlısına hükümsüz tutukluluk
Hacer Ulaş'ın cinayet zanlısına hükümsüz tutukluluk Alayköy'deki evinde ölü olarak bulunan Hacer Ulaş'ın katil zanlısı olduğu şüphesi ile tutuklanan eşi Hüseyin Havalar'a bugün hükümsüz tutukluluk verildi.
Dede cinayeti sanıkları Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak
Dede cinayeti sanıkları Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak Mağusa’da 2018 yılı Ocak ayı içerinde Çanakkale Göleti'nde ölü bulunan Kennedy T. Dede'yi döverek öldürmekle suçlanan 5 sanık Ağır Ceza Mahkemesi'ne havale edildi. Cinayet sanıkları Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanaca...
Tabancalarla yakalanınca, 6 yıllık hasmını el bombası ile öldürmeye çalıştığını itiraf etti
Tabancalarla yakalanınca, 6 yıllık hasmını el bombası ile öldürmeye çalıştığını itiraf etti Dipkarpaz bölgesinde gece saatlerinde operasyon düzenleyen İskele Narkotik Şube ekipleri çok sayıda ateşli silah ve patlayıcı madde ele geçirdi. Polis Orhan Çökü ile söz konusu tabancaları Çökü'ye verdiğini tespit ett...
Lord davasında Bensen ile Varol gerginliği: "Tek deriniz medyatik olmak"
Lord davasında Bensen ile Varol gerginliği: Tek deriniz medyatik olmak Bilge Lord'un Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen davasında Varol ve Bensen arasında gerginlik yaşandı.
Lord davasında Bensen ile Varol gerginliği: "Tek derdiniz medyatik olmak”
Lord davasında Bensen ile Varol gerginliği: Tek derdiniz medyatik olmak  Bilge Lord'un Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen davasında Varol ve Bensen arasında gerginlik yaşandı.
Ülkeye başkasının kimliğiyle girdi: Çantasında 450 adet uyuşurucu hap bulundu
Ülkeye başkasının kimliğiyle girdi: Çantasında 450 adet uyuşurucu hap bulundu Ülkeye giriş yapmak için başkasının kimliğini kullanan Ömer Yurt'un çantasında 450 tane uyuşturucu hap bulundu.
İkametgah belgelerini istediği gibi dağıttı
İkametgah belgelerini istediği gibi dağıttı Dipkarpaz'da Polat Paşa Mahallesi Muhtarı olan Zübeyir Akkurt, görevini kötüye kullandığı gerekçesiyle tutuklandı. Hakkındaki soruşturma tamamlanan Akkurt dün İskele Kaza Mahkemesi'ne çıkarılarak teminatla serbest kal...
Öğrenciler arasında bıçaklı kavga: 1 kişi ağır yaralı, 5 kişi tutuklu
Öğrenciler arasında bıçaklı kavga: 1 kişi ağır yaralı, 5 kişi tutuklu Ülkede öğrenci konumunda bulunan iki grup arasında çıkan kavgada bir kişi bıçaklanarak ağır yaralandı. Olayla ilgili 5 kişi ise tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı...
1'i din görevlisi 4 kişi tarihi kilise çanı ve şamdanlarla yakalandı
1'i din görevlisi 4 kişi tarihi kilise çanı ve şamdanlarla yakalandı Lefkoşa Polis Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda araçlarında satışa hazır etnografik nitelikte eski eserler bulundurmaktan 1'i din görevlisi 4 kişi tutuklandı.
Onlarca kişiyi zehirleyecek miktarda uyuşturucu madde ithal eden sanıklara mahkeme acımadı
Onlarca kişiyi zehirleyecek miktarda uyuşturucu madde ithal eden sanıklara mahkeme acımadı Mağusa'da 2018 yılı Mayıs ayında Kıbrıs'ın Güney'inden Kuzey'ine yüklü miktarda uyuşturucu madde ithal ettikleri sırada yakalanan taksi şoförleri Niyazi Gür ile Çağlar Özeltural'ın Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi'nde 1 yıl...
Uyuşturucu kuryeliği yapan taksi şoförleri Gür ve Özeltural'ın cezaları belli oldu
Uyuşturucu kuryeliği yapan taksi şoförleri Gür ve Özeltural'ın cezaları belli oldu Mağusa'da 12 Mayıs 2018 tarihinde Akyar Kara Giriş Kapısı'ndan toplam 919 gram 316 miligram hint keneviri türü uyuşturucu madde ile 26 gram 950 miligram kokain türü uyuşturucu madde ithal ederek tasarruf eden Niyazi G...
Küçük Kaymaklı'da ani ölüm... 52 yaşındaki Artun Doğu Küçük hayatını kaybetti
Küçük Kaymaklı'da ani ölüm... 52 yaşındaki Artun Doğu Küçük hayatını kaybetti Bugün, saat 19:40 sıralarında, Lefkoşa’da sakin 52 yaşındaki Artun Doğu Küçük Kaymaklı’da bulunduğu ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.
banner
banner
banner
Lefkoşa'daki öğrenci kavgasından bıçaklanan genç, yoğun bakıma alındı
Lefkoşa'daki öğrenci kavgasından bıçaklanan genç, yoğun bakıma alındı Küçük Kaymaklı'da bir öğrenci yurdu önünde iki grupun kavga etmesi sonucu bıçaklanan genç, yoğun bakıma alındı.
Haspolat Sanayi yolunda trafik kazası... Biri çocuk iki kişi yaralandı
Haspolat'ta trafik kazası... Araçta sıkışan sürücü itfaiye ekibi tarafından çıkarıldı... 8 yaşındaki çocuk ağır yaralı Haspolat Sanayi Yolu, Atatürk Caddesi üzerinde trafik kazası meydana geldi. Kaza sırasında araçta sıkışan sürücü, itfaiye ekibi tarafından araçtan çıkarıldı. Kazada sürücüyle birlikte, araçta yolcu olan çocuk yaraland...
Uyuşturucudan 3 kişi tutuklandı
Uyuşturucudan 3 kişi tutuklandı Dün Haspolat'ta ve Girne'de üzerinde ve evlerinde uyuşturucu bulunan 3 kişi tutuklandı.
Kayıtsız tasarımcının 2 yıldan beri de kaçak olduğu ortaya çıktı
Kayıtsız tasarımcının 2 yıldan beri de kaçak olduğu ortaya çıktı Kıbrıs Türk Taşeronlar Birliği’ne üye olmadığı halde inşaat projesi ve bahçe duvarları için anlaştığı Hazar Osman Sultan’dan TL ve Sterlin bazında yüklü miktarda nakit para temin ettiği ortaya çıkan Bülent İsmailoğlu ...
Girne'de kayıp olduğu bildirilen İsrafil Ketkanlı, ikametgahına geri döndü
Girne'de kayıp olduğu bildirilen İsrafil Ketkanlı, ikametgahına geri döndü Girne’de, kayıp olduğu bildirilen 24 yaşındaki Girne’de sakin İsrafil Ketkanlı, dün, ikametgahına geri döndü.
İzinsiz taşeronluk yapmak ve KKTC'de izinsiz ikamet etmek
İzinsiz taşeronluk yapmak ve KKTC'de izinsiz ikamet etmek İskele’de, 2018 yılı aralık ayı içerisinde izinsiz taşeronluk yaptığı ayrıca KKTC’de izinsiz ikamet ettiği tespit edilen bir kişi tutuklandı.
Üzerinde uyuşturucu madde bulunan bir kişi tutuklandı
Üzerinde uyuşturucu madde bulunan bir kişi tutuklandı Lefkoşa’da Metehan Kara Giriş Kapısı’ndan, KKTC’ye giriş yapan bir kişinin üzerinde uyuşturucu madde bulundu. Bahse konu kişi tutuklandı.
Uyuşturucudan iki kişi tutuklandı
Uyuşturucudan iki kişi tutuklandı Ercan Havalimanı'ndan KKTC'ye giriş yapan bir kişinin üzerinde uyuşturucu bulundu..Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan bir kişi tutuklandı.
Hırsızlık ve sahtekarlıkla para temin eden iki kişi tutuklandı
Hırsızlık ve sahtekarlıkla para temin eden iki kişi tutuklandı Gemikonağı'nda, LAÜ-Bağlıköy yolu üzerinde boş arazi içerisinde bulunan, alüminyum kapı pencere parçalarından oluşan 100 kg ağırlığındaki hurdaları çalan şahıslar tutuklandı.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kızılyürek'ten ilk demeç Kıbrıs Postası'na: Bu ülkenin biriktirdiği akla güveniyorum Kızılyürek'ten ilk demeç Kıbrıs Postası'na: "Bu ülkenin biriktirdiği akla güveniyorum"
AP seçimlerinde milletvekilliğini kazanan Niyazi Kızılyürek, Kıbrıs Postası'na özel beyan verdi.

Kızılyürek Avrupa Parlamentosu'nda

Savaşan: "Turizmde 4.0 devrimi başlatılmalı!"

Trafik Kazalarını Önleme Derneği, "bisiklet" temalı trafi...

Çalık'ın ölüm nedenini belirlemek için otopsi yapıldı

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Beştepe'den Kıbrıs açıklaması "Beştepe'den Kıbrıs açıklaması"
TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar ile KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile telefonda görüşerek, tebrik etti. Görüşmede, ikili ilişkiler ile Doğu A...

Numan Kurtulmuş: "Türkiye Doğu Akdeniz'de büyük tehditler...

Akdeniz'de orkinos avına "olumsuz hava" molası

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ersin Tatar'ı tel...

KKTC'de FETÖ operasyonları sürüyor: Tutuklamalar var!

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngilizlerin çoğunluğu ülkenin krizde olduğunu düşünüyor İngilizlerin çoğunluğu ülkenin krizde olduğunu düşünüyor
Avrupa Birliği'nden (AB) ayrılık (Brexit) çıkmazındaki İngiltere'de, halkın çoğunluğunun ülkenin kriz durumunda olduğunu düşündüğü ve erken genel seçime gidilmesini istediği belirtildi.

Boris Johnson: "Elbette başbakan adayı olacağım"

Theresa May Brexit'e kurban giden ikinci İngiliz başbakan...

AB'den May'in istifasına ilk tepki

İngiltere Başbakanı Theresa May 7 Haziran'da görevi bırak...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Uçağa geç kalan Meksikalı bakan istifa etti Uçağa geç kalan Meksikalı bakan istifa etti
Meksika Çevre ve Tabii Kaynaklar Bakanı Josefa Gonzalez-Blanco iş seyahatine çıkacağı uçağı yarım saatten fazla bekletmesinin ardından gelen tepkiler üzerine istifa etti.

Tsipras: "Tüm Avrupalı liderler Güney Kıbrıs'ı destekliyo...

Cezayir'de cumhurbaşkanı adayı çıkmadı

Peru'da 7.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Filistin'den "İsrail'i tanımaya devam edemeyiz" açıklamas...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın Kıbrıs şubesi Lefkoşa'da hayata geçirildi Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın Kıbrıs şubesi Lefkoşa'da hayata geçirildi
Merkezi İtalya'da bulunan Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın (AKUA'nın) Kıbrıs bacağı için ara bölgede açılış etkinliği düzenlendi.

Girne Özgürada ve Mağusa Kale Lions Kulüpleri yaşlıların ...

Cyprus Honda Club bu yıl Aysel Gürtay Metni için bir aray...

Psikologlar Derneği'nde Genel Kurul yapıldı: Başkan Refia...

Sol Hareket: "Sınırsız, sınıfsız, sömürüsüz ve cinsiyetsi...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
İlim Final Dershanesi KGS-2 sınava katılan öğrencilerinde yüzde 75 başarı elde ettiğini açıkladı İlim Final Dershanesi KGS-2 sınava katılan öğrencilerinde yüzde 75 başarı elde ettiğini açıkladı
2018-2019 Kolejlere Giriş Sınavı 2. Basamak (KGS-2) sonuçlarının ülke genelinde yankıları sürerken İlim Final Dershanesi sınava katılan öğrencilerinde yüzde 75 başarı elde ettiği açıklandı.

LAÜ Giriş ve Burs Sınavı 2 Haziran'da yapılacak

Kolej Giriş Sınavı sonuçları açıklandı

DAÜ PER-SEN, müdürlük münhallerini eleştirdi, sorumlular ...

Ünlü gazeteci Güneri Civaoğlu DAÜ'de Atatürk'ü anlattı

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Tiroid hastalığı, her hastada farklı şiddette belirti ve bulgular gösteriyor "Tiroid hastalığı, her hastada farklı şiddette belirti ve bulgular gösteriyor"
Abdi İbrahim Medikal Direktörü Dr. Recep Erşahin, tiroid hastalığının, her hastada farklı şiddette belirti ve bulgular gösterdiğini bildirdi.

Lefkoşa Devlet Hastanesinde kalp nakli yapılan Veli Çelik...

"Tatlı yedikten sonra diş fırçası yoksa bile en azından s...

Barkod, demans hastalarını korumanın bir yolu olabilir mi...

Hipertansiyondan korunmak için yaşam tarzının değiştirilm...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Postası döviz kurlarının 1 haftalık değerlendirmesini yaptı: Rekor Euro'da Kıbrıs Postası döviz kurlarının 1 haftalık değerlendirmesini yaptı: Rekor Euro'da
Döviz kurlarındaki yükseliş devam ediyor. Sterlin bir haftada, yüzde 0.78, ABD Doları yüzde 0.99, Euro ise, 1.18 yükseldi.

MÜNHAL: Ulusal Birlik Partisi muhasebe elemanı arıyor!

"CDS 515: Türkiye'nin risk primi, Güney Afrika, Brezilya ...

İktisatbank Günlük Piyasa Analizi: "Çanlar kimin için çal...

IMF kendi içinde yapılanmaya gidiyor

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
UKÜ Bauhaus Kampüste Temalı Fotoğraf Yarışması'nı kazananlar belli oldu UKÜ "Bauhaus Kampüste" Temalı Fotoğraf Yarışması'nı kazananlar belli oldu
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (GSTMF) tarafından Bauhaus’un 100. yıl kapsamında düzenlenen “Bauhaus Kampüste” temalı Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı.

GAÜ öğrencilerinden, öğrenim teknolojileri ve materyal se...

Hala Sultan Kitap Günleri yarın başlıyor

Verve ve Rolling Stones arasındaki 'Bitter Sweet Symphony...

"İkinci Cadde'nin Mahkumu" Mesarya'da sahnelenecek

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Ruslar Mayıs'ta Kıbrıs ve Türkiye'yi tercih etti Ruslar Mayıs'ta Kıbrıs ve Türkiye'yi tercih etti
Rusya Tur Operatörleri Birliği Genel Müdürü Lomidze, sona eren uzun Mayıs tatilinde Rus turistler arasında en popüler istikametlerin Rusya, Türkiye ve Kıbrıs olduğunu açıkladı.

"Otellerin Nisan ayında doluluk oranı yüzde 51"

Ataoğlu: "Ülkenin önde gelen sektörü olan turizm geçtiğim...

Gazimağusa ve Girne'de 'Turizm Şöleni' düzenleniyor

TÜRSAB Başkanı: "KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha ...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül
Property NC Awards 2019 gecesinden 11 ödülle ayrılan Kıbrıs Developments, başarılarını ödülle taçlandırarak projelerini gururla tescilledi.

NorthernLand Construction yatırıma hem de ödüle doymuyor

Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı

Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı

OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garant...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Karting sezonu açıldı Karting sezonu açıldı
2019 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting şampiyonası’nda sezon, bugün Cemsa Sporting Center’de yapılacak yarış ile başladı.

Antrenörler Derneği yılın başarılı antrenörlerini ödüllen...

Hentbolda play-off ve ön eleme maçları nefes kesti

NBA'de yılın 5'i açıklandı

Fransa Açık'ta kuralar çekildi

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Özersay'a CTP'den yaylım ateşi Özersay'a CTP'den yaylım ateşi
Milletvekillerinin sert açıklamaları #gözdenkaçmadı

Akıncı çiftinin kahve keyfi...

Bir gazeteciye doğum gününde verilebilecek en güzel hediy...

HP'den Erhürman'a sert tepki: Bildiği varsa istifa etseyd...

Serdar Denktaş söylemlerini sertleştirdi: Alınan talimat ...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Avrupa Parlamentosu seçimlerinde daha az seçmen sandık başına gitti Avrupa Parlamentosu seçimlerinde daha az seçmen sandık başına gitti
Rum Seçim Dairesi Müdür Kypros Kyprianou, Kıbrıs’ta bugün yapılan Avrupa Parlamentosu seçimlerinde oy kullanma oranının %42,8 olduğunu bildirdi; bu oranın 2014 Avrupa Parlamentosu seçimlerindeki oy oranından %1,17 daha az olduğunu belirt...

Güney Kıbrıs televizyonları Avrupa Parlamentosu seçimleri...

Avrupa Parlamentosu seçimleri için oy verme işlemi saat 1...

Kyprianou: "Seçim merkezleri yerel saatle 18.00'de kapand...

Vassiliou: "Biz Kıbrıslıyız, Avrupa Birliği'nin üyeleriyi...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Eşref Kolçak yaşamını yitirdi Eşref Kolçak yaşamını yitirdi
Usta sinema sanatçısı 92 yaşındaki Eşref Kolçak’tan acı haber geldi. Usta sanatçının hayatını kaybettiği bildirildi.

Güney Kıbrıs Eurovision'da 15'inci oldu

Deniz Akkaya'nın annesi hayatını kaybetti

Ahmet Kural'a 16 ay hapis cezası!

Çocuk yıldız Mya- Lecia Naylor hayatını kaybetti

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder? Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?
Meditasyonun sayısız faydaları olduğunu artık hepimiz biliyoruz. İş hayatından özel yaşama, ruh halinden hayata bakış açısına kadar pek çok alanda bize iyi gelen meditasyon hakkında çok merak edilen bir konudan bahsedeceğiz bugün; medita...

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı

Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sev...

Egzamadan korunmak için 12 önlem

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Kıbrıslı Türk oyuncunun 'bayvan'lı skeci tam not aldı Kıbrıslı Türk oyuncunun 'bayvan'lı skeci tam not aldı
BKM imzasıyla televizyon ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'daki 'Aileler Yarışıyor' skecinde rol alan Kıbrıslı Türk Berkay Tulumbacı, hem seyirciden hem de TV başındaki izleyiciden büyük alkış topladı. Tulumbacı'nın rol aldığı s...

Ünlü şarkıcı KKTC'ye gelirken havalimanında gözaltına alı...

Efsane futbolcu Maradona tutuklandı

Şener Gücel'den örnek davranış

Bilim onayladı: Köpekler kötü insanları fark ediyor 

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Akdeniz zeytin hasadında milyonlarca kuş ölüyor Akdeniz zeytin hasadında milyonlarca kuş ölüyor
Araştırmacılar, Akdeniz ülkelerinde gece yapılan zeytin hasadı sırasında her yıl milyonlarca ötücü kuşun hasat makinesi tarafından yutulduğunu söyledi.

Çevre Koruma Vakfı'ndan 'yılan' açıklaması: "Gufi (engere...

"Akdeniz'in tabanı adeta plastikle kaplı"

180 yıllık meşe ağacını söken çifte 586 bin dolar ceza

Çevre Mühendisi Nilden Erhürman, "İklim Değişikliği'nin N...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Nükleer ve kimyasal tehditler insansız araçla tespit edilecek Nükleer ve kimyasal tehditler insansız araçla tespit edilecek
Türk savunma sanayisinde insan hayatını tehdit eden kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer (KBRN) risklerin tespiti ve koruyucu tedbirlerin hızla alınmasına yönelik milli bir sistem geliştirildi.

Huawei'den 'işletim sistemi' atağı: "İşletim sistemimiz 2...

Facebook'tan 2 milyarın üzerinde sahte hesap silindi

Huawei telefonu olanlar Google'ın kararından nasıl etkile...

ABD, 'Huawei' kararını erteledi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 6.07 6.08
GBP 7.68 7.72
EUR 6.79 6.80
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları