Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Anastasiadis, Rus lider Putin ile Kıbrıs sorununu görüşecek
banner
banner
banner
Asılsız bomba ihbarının arkasından 3 öğrenci çıktı
Asılsız bomba ihbarının arkasından 3 öğrenci çıktı Baf’a bağlı Emba’daki Apostolos Andreas Ortaokulu’na yönelik yapılan asılsız bomba ihbarının arkasında 13-15 yaşlarındaki 3 öğrencinin bulunduğu belirtildi.
Osadchiy: "UNFICYP ile müzakerelerin bağlanmasına karşıyız"
Osadchiy: UNFICYP ile müzakerelerin bağlanmasına karşıyız Rusya’nın Güney Kıbrıs’taki Büyükelçisi Stanislav Osadchiy, BM Barış Gücü’nün adadaki göreviyle Kıbrıs sorunu müzakerelerindeki ilerlemenin bağlanmasına karşı olduklarını ve böyle bir bağlantının “yapay” olacağını söy...
AKEL: "Silah ambargosunun kaldırılması yasa önerisinin tehlikeli maceralara sürüklenecek"
AKEL: Silah ambargosunun kaldırılması yasa önerisinin tehlikeli maceralara sürüklenecek AKEL, ABD’li senatörler Menendez ve Rubio’nun ABD’nin Güney Kıbrıs’a uygulamakta olduğu silah ambargosunun kaldırılmasına dair yasa önerisi nedeniyle bayram yapan Rum Yönetimine, “hükümet ve DİSİ neyin bayramını yapıy...
Kayıp arama çalışmaları devam ediyor...
Kayıp arama çalışmaları devam ediyor... Kayıpların aranmasına yönelik yürütülen kazılarda görev yapan kişilerin, yapılan çalışmalarla ilgili açıklamaları Rum basınında yer aldı.
Mart ayında Güney'e gelen turist sayısında önemli düşüş
Mart ayında Güney'e gelen turist sayısında önemli düşüş Arka arkaya dört yıllık artıştan sonra, Mart 2019'da adaya gelen turist sayısında yıllık bazda %11,5'lik bir düşüş oldu.
Kadis'ten Rum çiftçilerin sürdürülebilirliğine vurgu
Kadis'ten Rum çiftçilerin sürdürülebilirliğine vurgu Rum Tarım, Kırsal Kalınma ve Çevre Bakanı Kostas Kadis, 15 Nisan'da Lüksemburg'da düzenlenen AB Tarım ve Balıkçılık Konseyi'nde bir konuşma yaptı.
Brexit'in uzatılması Rum Turizm Müsteşarı'nı memnun etmiyor
Brexit'in uzatılması Rum Turizm Müsteşarı'nı memnun etmiyor Rum Turizm Müsteşarı Perdios 2019 yılının turizm için çok zor olacağını yineleyerek Britanya ve Almanya pazarlarındaki kayıpların kapatılamayacağı değerlendirmesinde bulundu.
Anastasiadis: "Kıbrıs ve Gürcistan arasındaki ilişkiler mükemmel"
Anastasiadis: Kıbrıs ve Gürcistan arasındaki ilişkiler mükemmel Gürcistan'a resmi bir ziyaret gerçekleştirmekte olan Rum Lider Nicos Anastasiades, dün Cumhurbaşkanı Salome Zourabichvili ile görüştü.
Osadchiy: "Rusya, UNFICYP'in görevi ile Kıbrıs müzakerelerindeki ilerleme arasındaki suni bağlantıya karşı"
Osadchiy: Rusya, UNFICYP'in görevi ile Kıbrıs müzakerelerindeki ilerleme arasındaki suni bağlantıya karşı Rusya'nın Güney Kıbrıs Büyükelçisi Stanislav Osadchiy, ülkesinin Kıbrıs sorunundaki müzakerelerdeki ilerleme ile Kıbrıs'taki BM Barış Gücü'nün (UNFICYP) görevi arasındaki suni bağlantıya karşı olduğunu söyledi.
Güney Kıbrıs'taki ikamet izinleri artıyor
Güney Kıbrıs'taki ikamet izinleri artıyor Güney Kıbrıs’ta, üçüncü ülke vatandaşlarına verilen ikamet izinlerinin son 5 yılda arttığı belirtildi.
PKK'lı Çerkez Korkmaz: "Nihayetinde Türkiye'ye gideceğimi biliyorum"
PKK'lı Çerkez Korkmaz: Nihayetinde Türkiye'ye gideceğimi biliyorum Almanya'nın, terör örgütü üyesi olduğu gerekçesiyle hakkında Avrupa Tutuklama Emri çıkardığı ve geçen ay Atina'ya gitmek üzereyken Larnaka Havaalanı'nda tutuklanan Çerkez Korkmaz isimli PKK'lının iadesiyle ilgili mahk...
Rum Sağlık Bakanı, yenilikçi ilaçlara zor erişme konusunu değerlendirdi
Rum Sağlık Bakanı, yenilikçi ilaçlara zor erişme konusunu değerlendirdi Rum Sağlık Bakanı Constantinos İoannou 14 ve 15 Nisan tarihlerinde Romanya'nın başkenti Bükreş'te gerçekleştirilen Sağlık Bakanları Gayri Resmi Konseyi'nde küçük bir ülke olarak Kıbrıs’ın yenilikçi ilaçlara ulaşımda y...
banner
banner
banner
Şubat ayında Güney'de inşaat sektöründe Euro Bölgesi'nde %3,0, AB28'de %2,3 artış
Şubat ayında Güney'de inşaat sektöründe Euro Bölgesi'nde %3,0, AB28'de %2,3 artış Eurostat tarafından açıklanan verilere göre, Ocak 2019'a kıyasla Şubat 2019'da, inşaat sektöründe mevsimsel düzeltilmiş üretim Avro Bölgesi'nde %3,0, AB 28'de %2,3 artış gösterdi.
EUROPOL'den uzmanlar Güney Kıbrıs'ta
EUROPOL'den uzmanlar Güney Kıbrıs'ta EUROPOL'den iki uzmanın, kaçak mültecilerle ilgili güvenlik denetimi kapsamında, Rum polisi bünyesine katıldığı bildirildi.
Fransız Elçi'den Rum halkına destek mesajlarından dolayı teşekkür
Fransız Elçi'den Rum halkına destek mesajlarından dolayı teşekkür Fransız Büyükelçi’den Notre Dame Katedrali’ndeki yangınla ilgili Rum halkının destek mesajlarına teşekkür mesajı gönderildi.
Maliye Bakanlığı ile Kıbrıs (Rum) Merkez Bankası arasındaki işbirliği yeni temellere dayanıyor
Maliye Bakanlığı ile Kıbrıs (Rum) Merkez Bankası arasındaki işbirliği yeni temellere dayanıyor Rum Maliye Bakanı Harris Georgiades ve Kıbrıs Merkez Bankası yeni Başkanı Konstantinos Erodotou, yaptıkları ortak açıklamada daha fazla mali istikrarın sağlanması amacıyla, Rum Maliye Bakanlığı, Merkez Bankası ve Hükü...
Rum Maliye Bakanı: "Hükümet, Rus kredisinin bir kısmını geri ödemek için tahvil çıkarma olasılığını inceliyor"
Rum Maliye Bakanı: Hükümet, Rus kredisinin bir kısmını geri ödemek için tahvil çıkarma olasılığını inceliyor Yerel ve uluslararası basında yayınlanan bilgilere göre, Rum Maliye Bakanı Harris Georgiades, Hükümetin Rusya Federasyonu'ndan alınan kredinin bir kısmını ödemek için yeni tahvil çıkarma olasılığını incelediğini açıkl...
ABD'li Senatör Menendez: "ABD ve Batı ile yeni bir ilişki kurması Kıbrıs için harika bir an"
ABD'li Senatör Menendez: ABD ve Batı ile yeni bir ilişki kurması Kıbrıs için harika bir an Güney Kıbrıs'ta temaslarda bulunmakta olan ABD New Jersey Demokrat Parti Senatörü Robert Menendez, dün Nikos Anastasiades ile görüştü.
"Enerji programı ve hidrokarbon yataklarıyla ilgili ileriki adımların netleşmesi açısından bu hafta önemli"
Enerji programı ve hidrokarbon yataklarıyla ilgili ileriki adımların netleşmesi açısından bu hafta önemli Güney Kıbrıs'ın enerji programı ve hidrokarbon yataklarıyla ilgili ileriki adımların netleşmesi açısından bu hafta önemli gelişmelerin beklendiği belirtildi.
Sorbonne Üniversitesi Rektörü Güney Kıbrıs'ta... Memorandum imzalandı
Sorbonne Üniversitesi Rektörü Güney Kıbrıs'ta... Memorandum imzalandı Fransız Sorbonne Üniversitesi'nin Rektörü ve Paris Akademisi Başkanı Gilles Pecout Güney'i ziyaret ediyor.
Prodromu: "Kıbrıs sorununda dayanaklar yaratabilecek bütün güçlere yatırım yapıyoruz"
Prodromu: Kıbrıs sorununda dayanaklar yaratabilecek bütün güçlere yatırım yapıyoruz Rum Sözcü Prodromos Prodromu, Pazar günü Amman'da düzenlenen Güney Kıbrıs -Yunanistan - Ürdün üçlü zirvesini değerlendirirken özellikle Güney'in, Irak'ın yeniden imarı çalışmalarına katılımının önemine dikkat çekti.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Peyzaj Mimarları Odası: Kent Parkı doğru karar, yanlış yöntem Peyzaj Mimarları Odası: "Kent Parkı doğru karar, yanlış yöntem"
KTMMOB Peyzaj Mimarları Odası, Cumhurbaşkanlığı'ndan yayımlanan “kent parkı” projesiyle ilgili açıklama yaptı.

Ulaş Barış ile "Gündem" (CANLI YAYIN)

Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler içi...

Atalay: "Bu cinayetleri işleyenler, tüm insanlığın katill...

Belediyeler Birliği Başkanı Özçınar'dan 23 Nisan mesajı

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Kılıçdaroğlu'na saldıran 5 kişi gözaltında Kılıçdaroğlu'na saldıran 5 kişi gözaltında
Ankara'nın Çubuk ilçesindeki asker cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırının faillerinden Osman Sarıgün Sivrihisar'da yakalandı. Gözaltına alınan 5 kişinin de ifade işlemlerinin Çubuk'ta sürdüğü belirtildi.

İbrahim Kalın'dan Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya kınam...

Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldırı

Diyarbakır'da bin 300 yıllık olduğu tahmin edilen kitap e...

3 kişinin katili 250 kamerayla takip edilerek yakalandı, ...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Kraliçe II. Elizabeth 93 yaşında Kraliçe II. Elizabeth 93 yaşında
Bugün 93 yaşına giren Kraliçe II. Elizabeth, tahtta olduğu süre içinde 13'ü İngiltere'de olmak üzere kendisini hükümdar kabul eden ülkelerde 150'den fazla başbakan gördü.

Londra'daki çevreci işgal eyleminde gözaltı sayısı yüksel...

Londra, KKTC'nin tüm ilçelerinden daha sıcak

Londra'daki eylemlerde gözaltı sayısı 682 oldu

Yokoluş İsyanı: Eylemciler Londra'da protestolarını Heath...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Kuzey Makedonya'da Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turda Kuzey Makedonya'da Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turda
Kuzey Makedonya'da Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna Pendarovski ve Silyanovska Davkova kaldı.

Ukrayna'da seçimin galibi Zelenskiy

Sri Lanka Başbakanı: "Saldırı istihbaratı aldık fakat yet...

Sri Lanka'da terör saldırısı... 2 kişi gözaltına alındı.....

Suudi Arabistan'da polis merkezine saldırı

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Taşkent'te ölü bulunan Walshak Augustine'ın zanlıları mahkemeye çıkarıldı: 3 kişi suçunu kabul etti Taşkent'te ölü bulunan Walshak Augustine'ın zanlıları mahkemeye çıkarıldı: 3 kişi suçunu kabul etti
Haspolat - Taşkent Anayolu üzerindeki TMT Anı ormanına dönülen yol girişinde ölü olarak bulunan  Walshak Augustine Ngok'un zanlıları, bugün mahkemeye çıkarıldı. 12 zanlıdan 3'ü suçu kabullendi.

Sınırları alt üst eden Türk tutuklandı

Güney Kıbrıs'a geçerken yakalandılar

Sokak ortasında demir sopalı kavga, mahalleli dehşet yaşa...

Park halindeki aracın ön camını tornavida ile çizen kişi ...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
İngiltere Kıbrıslı Türk Mühendisler Birliği'nden Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu yararına etkinlik İngiltere Kıbrıslı Türk Mühendisler Birliği'nden Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu yararına etkinlik
İngiltere Kıbrıs Türk Mühendisler Birliği (TCEA), 33. Kuruluş Balosu’nu gerçekleştirdi. Elde edilen gelirin Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu’na bağışlanacağı kaydedildi.

UBP İskele ve Lefke ilçesi kadın kolları yaşlıları ziyare...

KİÜ Çocuk Üniversitesi Müdürü Abidoğlu, çocuk istismarı v...

"Çocuk İstismarı" Sempozyumu yarın yapılacak

Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sana...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
YÖK'ten büyük sorumsuzluk! Hem üniversiteler hem 100 bini aşkın mezun zan altında! YÖK'ten büyük sorumsuzluk! Hem üniversiteler hem 100 bini aşkın mezun zan altında!
KKTC üniversitelerinde okula gitmeden diploma alanların olduğunun YÖK tarafından tespit edildiğinin YÖK Tanıma ve Denklik İşleri Daire Başkanlığı'nca açıklanması ancak bu konuda ayrıntı verilmemesi tedirginlik ve tepkiye neden oldu.

KKTC üniversitelerinde okula gitmeden diploma alanlar YÖK...

UKÜ, Öğrenci Yerleştirme ve Burs Sıralama Sınavı 12 Hazir...

UKÜ Tıp Fakültesi, öğrenci kabulüne başlıyor

RDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Bıçak, Uman'ın yüksek öğretim...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Besim: Hedefimiz daha mutlu gelecek, kadınların sağlık sistemine kolay ulaşması Besim: "Hedefimiz daha mutlu gelecek, kadınların sağlık sistemine kolay ulaşması"
Sağlık Bakanlığı organizasyonunda; kadın odaklı bir sağlık sisteminin oluşturulması amacıyla “Kadının Doğurganlık Hakları ve Sağlığı Çalıştayı” düzenlendi.

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Cenkler: "Büyük kronik...

Tabipler Birliği kadın sağlığı ve doğurganlık haklarına d...

14. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik cerrahi kongresi...

Tabipler Odası'ndan "Lenfomalar" Konferansı

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
İktisatbank Günlük Piyasa Analiz ve Yorumu: Petrol fiyatında sert yükseliş görülüyor İktisatbank Günlük Piyasa Analiz ve Yorumu: "Petrol fiyatında sert yükseliş görülüyor"
KKTC İktisat Bankası, 22 Nisan'a ilişkin günlük piyasa analiz raporunu yayımladı.

"Yuan ileride bir kripto para birimine dönüşecek"

"İş Dünyasında Kadın İnisiyatifi" programı başladı

İktisat Bank Günlük Piyasa Analiz Raporu: "Dolar/TL kuru ...

Uçtu uçtu döviz uçtu

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Ayak Bacak Fabrikası oyunu yeniden sahneleniyor "Ayak Bacak Fabrikası" oyunu yeniden sahneleniyor
Baraka Tiyatro Ekibi'nin hazırladığı "Ayak Bacak Fabrikası" adlı oyun sahnelenmeye devam ediyor. Bir sonraki gösterim yarın akşam akşamı saat 20.00'de Arabahmet Kültür Evi'nde gerçekleşecek.

Kıbrıs Postası yazarlarından Gökhan Güler'e Türksoy Basın...

"Oş-2019 Türk Dünyası Kültür Başkenti" etkinlikleri başla...

"Kardeş Korolar Konseri" 23 Nisan'da Gazimağusa'da gerçek...

Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali'nde Melte...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
TÜRSAB Başkanı: KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha yüksek TÜRSAB Başkanı: "KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha yüksek"
TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, KKTC'ye talebin bu yıl geçen yıllara oranla daha yüksek olduğuna dikkat çekti.

KITSAB Onursal Başkanı Özkan, UTFAA Genel Kurulu'na katıl...

KKTC MITT Moskova Turizm Fuarı'nda

Berlin'de Kuzey Kıbrıs rüzgârı esiyor... Ataoğlu: "Hedefi...

Ataoğlu: "Hedef yeni Alman turist profili"

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül
Property NC Awards 2019 gecesinden 11 ödülle ayrılan Kıbrıs Developments, başarılarını ödülle taçlandırarak projelerini gururla tescilledi.

NorthernLand Construction yatırıma hem de ödüle doymuyor

Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı

Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı

OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garant...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Ayşen Tez'den altın madalya Ayşen Tez'den altın madalya
Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması'nda mücadele eden okçularımızdan Ayşen Tez'in yeraldığı BVE Okçuluk takımı altın madalyanın sahibi oldu.

TOL'den DTB'ye verilen araziye tepki: "Alınan kararı kabu...

SAYTEV Masa Tenisi Takımı, Türkiye Masa Tenisi Bayanlar 3...

Juventus ligin bitimine 5 hafta kala şampiyonluğunu ilan ...

Ahmet Altındağlı anı yarışını Çekirge-Cambaz ikilisi kaza...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Park Projesi için Akıncı'nın tutumuna tepkiler sürüyor Park Projesi için Akıncı'nın tutumuna tepkiler sürüyor
Ahmet Muratoğlu yeni bir açıklama yaptı.

CTP'de Akıncı'ya "park" tepkisi büyüyor

Akıncı park eleştirini yanıtladı: Yarışmacı değilim... Ka...

Akıncı'nın "park toplantısı" tartışma yarattı. Uluçay: Pr...

Başbakanlık bürokratından Cumhurbaşkanlığı'na tepki...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Ahmet Kural'a 16 ay hapis cezası! Ahmet Kural'a 16 ay hapis cezası!
5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Ahmet Kural bugün ikinci kez hakim karşısına çıktı. Sanık avukatları, "uyuşturucu kullandığı için şiddet uyguladı iddiası var" diyerek bu konuda Kural'ın ek ifade verilmesini istedi. Mahkeme bu dur...

Çocuk yıldız Mya- Lecia Naylor hayatını kaybetti

Muazzez Ersoy: "Lady Gaga beni taklit ediyor, ben ondan d...

Jennifer Lopez ile sevgilisi Alex Rodriguez nişanlandı

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Kıbrıs'ta emlakçı tarafından do...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı
Lords Palace Otel'de gerçekleştirilen Loreal Matrix Kuzey Kıbrıs semineri güzellik sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi.

Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sev...

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Dünyanın en iyi üç dağcısı Kanada'daki çığ felaketinde kayboldu Dünyanın en iyi üç dağcısı Kanada'daki çığ felaketinde kayboldu
Dünyanın yaşayan en iyi dağcılarından üçünün Kanada'da yaşanan çığ felaketi sonrasında kaybolduğu ve ölmüş olabileceği bildirildi.

Facebook: "1,5 milyon kullanıcımızın e-posta şifrelerini ...

Alkollü şahıs, aldığı cezanın az olmasına üzüldü: "Biraz ...

Stalin'e olumlu yaklaşan Rusların oranı ise yüzde 58'le r...

Star Wars'un yaratıcısı George Lucas, en sevdiği Star War...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Gürcistan'daki HES protestosunda güvenlik güçleriyle arbede: 55 kişi yaralandı Gürcistan'daki HES protestosunda güvenlik güçleriyle arbede: 55 kişi yaralandı
Gürcistan'da yapılması planlanan hidroelektrik santraline (HES) karşı protesto gösterisinde yaralananların sayısı, 55'e yükseldi.

Çevreci örgütler, Akkuyu'daki nükleer santrale karşı insa...

Buz parçası üzerinde sürüklenen kutup ayısı 700 kilometre...

Güney Asya'daki hava kirliliği yaşam süresini azaltıyor

Kıbrıs adasından, dünya için yeni iki örümcek türü keşfed...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Evrim sürecinde kaybolan fabella kemiği insan vücuduna geri dönüyor Evrim sürecinde kaybolan fabella kemiği insan vücuduna geri dönüyor
Atalarımız olan primatlarda bulunan, ancak işlevsizliğinden ötürü zamanla yok olduğu düşünülen ilkel bir kemik, geçtiğimiz yüzyılla birlikte insan bedenine sessizce döndü.

NASA'nın uydu araştırması küresel ısınma verilerini doğru...

Bilim insanları evrendeki ilk moleküle ilişkin kanıt buld...

Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonu arıza verdi: 1-2...

ABD'li kadın astronot Koch'dan rekor denemesi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.79 5.80
GBP 7.52 7.56
EUR 6.51 6.53
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nın çalışanlara armağan edilmesi adına iş yerlerinin tam gün kapalı kalması gerektiğini düşünüyor musunuz?
Tüm işyerleri 1 Mayıs’ta kapalı olsun
Tüm işyerleri 1 Mayıs’ta açık olsun
Restaurant ve kafeler hariç tüm işyerleri kapalı olsun
Tüm Anketler
Köşe Yazarları