Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Arabada bıraktığı 50 bin Euro çalındı

SON DAKİKA
Markulli: "Akıncı ile konuşmamak yanlış" Cumhuriyet Meclisi'ni temsilen üç milletvekili "Kıbrıs Kolaylaştırıcılar Grubu" toplantısına katıldı Lefkoşa'da yarın 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacak KTÖS: "Okullarımızı 'IMAGINE' eğitim programına katılmaya davet ediyoruz" Anastasiadis: "Önümüzdeki günlerde BM'nin Kıbrıs sorununda yeni çabasına şahit olacağız" Sağlık Bakanı Besim: "Gastroenteroloji alanında eksiğimiz var" Fiyatlar uçtu, vatandaş isyanda: "Pahalılık bizi öldürüyor" 6 adet yaban tavşanına el konuldu 43 öğrenciyi taşıyan otobüs kaza yaptı! Karanfiloğlu: "Zeytinyağı plastik değil cam şişelerde muhafaza edilmeli, ışık almamalı" KKTC'de "1. ASELSAN Akademi Çalıştayı"... "Kıbrıs İleri Araştırma Merkezi" kuruluyor Savaşan: "Kansere göğüs germeliyiz!" Uyuşturucudan iki kişi tutuklandı Lefkoşa'da bir iş yerinden giyim eşyaları çalan kişi tutuklandı Başkasının kimliğiyle Ercan'dan çıkmak isteyen kişiler tutuklandı Cumhuriyet Meclisi genel kurulu yarın toplanacak Töre: "Federasyon 'gevşek mi olsun merkezi yanı güçlü mü olsun' tartışmaları yeni Akritas Planı" Atun: "Halkın refahını yükselteceğiz" Nami: "Elektrik ve doğal gazda işbirliği çağrımıza olumlu yanıt alamadık"
banner
banner
banner
banner
Kiprianu'ya göre görevleri Türkiye'yi işbirliğine itmek...
Kiprianu'ya göre görevleri Türkiye'yi işbirliğine itmek... AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu, Politis gazetesine verdiği söyleşide genel olarak Kıbrıs sorunundan bahsetti.
Markidis'ten Anastasiadis'e 'gevşek federasyon' eleştirisi
Markidis'ten Anastasiadis'e 'gevşek federasyon' eleştirisi Kıbrıslı Rum eski başsavcısı ve bir dönem Kıbrıs Rum tarafının müzakere grubunda yer alan Alekos Markidis, Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis’in gevşek federasyon önerisiyle yaptığı ani dönüşe anlam veremed...
Kasulidis: "Çözümün ilerlemesi için temel unsur Türkiye'nin müdahale hakkını reddetmesidir"
Kasulidis: Çözümün ilerlemesi için temel unsur Türkiye'nin müdahale hakkını reddetmesidir Rum eski Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis, Alithia gazetesine verdiği söyleşide, Kıbrıs sorununun çözümünün ilerleme kaydetmesinde aranılan temel unsurun, Türkiye'nin BM Genel Sekreteri önünde, garanti anlaşmasını, ...
Rum Savunma Bakanı Fransa'ya gidiyor
Rum Savunma Bakanı Fransa'ya gidiyor Rum Savunma Bakanı Savvas Angelidis'in, temaslarda bulunmak amacıyla, yarın Fransa'ya gideceği belirtildi.
RMMO Komutanı'ndan BM'de temaslar...
RMMO Komutanı'ndan BM'de temaslar... Rum Milli Muhafız Ordusu (RMMO) Komutanı Korgeneral İlias Leontaris'in, cuma günü Birleşmiş Milletler'de (BM), çeşitli temaslar gerçekleştirdiği belirtildi.
Erhürman - Neofitu görüşmesi Rum basınında...
Erhürman - Neofitu görüşmesi Rum basınında... Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Tufan Erhürman ile DİSİ Başkanı Averof Neofitu arasında dün CTP Genel Merkezi’nde, gerçekleştirilen görüşme Rum basınında da geniş yer buldu.
Güney'in 'altın pasaportu'na bir tokat daha
Güney'in 'altın pasaportu'na bir tokat daha Güney Kıbrıs'ta, yatırım karşılığında yabancılara, "altın pasaport" şeklinde de nitelendirilen pasaport verilmesi konusunda uluslararası örgütler tarafından gösterilen olumsuz reaksiyonlara bir yenisinin daha eklendiğ...
Baf'ta arabayla uçuruma yuvarlanan turist çift kurtarılamadı
Baf'ta arabayla uçuruma yuvarlanan turist çift kurtarılamadı Baf'a bağlı Akama'daki Afrodit Hamamları bölgesindeki "Kakoskali" mevkiinde, turist bir çiftin, kullandıkları kiralık arabanın 30 metrelik uçuruma yuvarlanması sonucu, dün ölü olarak bulunduğu haber verildi.
Güvenlik Konseyi çevrelerinin yeni süreci UNFICYP'le ilişkilendirmeye çalışacağı iddia ediliyor
Güvenlik Konseyi çevrelerinin yeni süreci UNFICYP'le ilişkilendirmeye çalışacağı iddia ediliyor Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi üye devletlerinin, bu ayın sonunda gerçekleşmesi beklenen Kıbrıs sorunuyla ilgili toplantı esnasında, Kıbrıs’taki BM Barış Gücü’nün (UNFICYP) görev süresinin uzatı...
İngiltere: "İki toplumlu, iki kesimli federal çözüme bağlıyız"
İngiltere: İki toplumlu, iki kesimli federal çözüme bağlıyız İngiltere Dışişleri Bakanlığı'nın, Kıbrıs sorununda, iki toplumlu, iki kesimli federal çözüme bağlı olduğunu dile getiren açıklama yaptığı belirtildi.
Korniliu, Türkiye'yi 'kolonizasyonla' suçladı
Korniliu, Türkiye'yi 'kolonizasyonla' suçladı Rum Yönetimi'nin Birleşmiş Milletlerdeki (BM) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Kornilios Korniliu'nun, Türkiye'yi "kolonizasyonla" suçladığı haber verildi.
Fitch, Güney Kıbrıs'ın kredi notunu yükseltti
Fitch, Güney Kıbrıs'ın kredi notunu yükseltti Kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Güney Kıbrıs'ın uzun dönemli kredi notunu BB+'dan BBB-'a yükseltti. Fitch Güney Kıbrıs'ın kamu borcunun azalmasını ve ekonomik büyüme öngörüyor.
banner
banner
banner
Spehar'a 'İyiniyet Misyonu Ofisi'ni içten kemirme' suçlaması
Spehar'a 'İyiniyet Misyonu Ofisi'ni içten kemirme' suçlaması BM Genel Sekreteri Antonio Guterres'in Güvenlik Konseyi'ne sunduğu Kıbrıs raporunda, genel sekreterin taraflar arasında arabuluculuk yapması için geçici olarak görevlendirdiği Jane Holl Lute’tan çok, Kıbrıs'taki...
Rum polisi: "Suriyeli 29 göçmene ilişkin sığınma talebinde bulunulmadı"
Rum polisi: Suriyeli 29 göçmene ilişkin sığınma talebinde bulunulmadı Rum polisi, Akdeniz adasına gelen 29 Suriyeli göçmenin çoğunun Güney Kıbrıs'ta yaşayan akrabalarının olduğunu ve göçmenlerin Lefkoşa yakınlarında bir kabul merkezine götürülmelerinin ardından henüz bir sığınma talebin...
Rum polisi helikopterle trafik takibinde
Rum polisi helikopterle trafik takibinde Rum polisinin, Lefkoşa Rum kesimindeki trafik probleminin hafifletilmesi amaçlı planlama yapılması ve önlemler alınmasını üstlendiği haber verildi.
Rum Çalışma Bakanı Emilianidu 'hacker' kurbanı
Rum Çalışma Bakanı Emilianidu 'hacker' kurbanı Rum Çalışma Bakanı Emilianidu'yla ilgili sahte twitter hesabı açıldı.
Güney Kıbrıs, Derinya ve Aplıç kapılarıyla ilgili BM Barış Gücü ile sürekli temas halinde
Güney Kıbrıs, Derinya ve Aplıç kapılarıyla ilgili BM Barış Gücü ile sürekli temas halinde Güney Kıbrıs'ın Derinya ve Aplıç kapılarıyla ilgili BM Barış Gücü ile sürekli temas halinde olduğu ancak bu konudaki esas gelişmenin, liderlerin 26 Ekim'deki görüşmesinde yaşanacağı bildirildi.
Rum polis, 196 km hızla giderken yakalandı
Rum polis, 196 km hızla giderken yakalandı Başka bir meseleden dolayı açığa alınmış 36 yaşındaki özel bir polisin, Limasol-Lefkoşa yolunda, saatte 196 km hız yaparken yakalandığı belirtildi.
Anneden göçmen olan Rumların seçim hakkı taleplerine Rum yönetiminden ret
Anneden göçmen olan Rumların seçim hakkı taleplerine Rum yönetiminden ret Rum İçişleri Bakanlığı'nın, annneden göçmen olan Rumların seçim haklarına ilişkin taleplerinin, kabul edilmesinin veya benimsenmesinin söz konusu olmadığını açıkladığı belirtildi.
Rum Meclis Komitesi'nde Dipkarpaz'daki kilisenin bakım onarım zorlukları konuşuldu
Rum Meclis Komitesi'nde Dipkarpaz'daki kilisenin bakım onarım zorlukları konuşuldu Rum Meclisi Bayındırlık ve Ulaştırma Komitesi'nin dünkü toplantısında Dipkarpaz'daki Ayiu Sinesiu Kilisesi'nin bakım-onarımındaki zorlukların masaya yatırıldığı bildirildi.
ExxonMobil şirketinin 10'uncu parselden beklentisi büyük
ExxonMobil şirketinin 10'uncu parselden beklentisi büyük Amerikan ExxonMobil şirketinin, Güney Kıbrıs'ın tek taraflı ilan ettiği Münhasır Ekonomik Bölgesi içerisindeki 10'uncu parselde gerçekleştirmeyi planladığı sondajlara ilişkin beklentilerinin büyük olduğu belirtildi.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi
Üç saati aşkın devam eden Bakanlar Kurulu sona erdi.

Acil B RH pozitif trombosit kan aranıyor!

Cumhurbaşkanı Akıncı, 'Tohum Yasası'nı Meclis'e iade etti

Gazimağusa ve İskele'de yarın bazı bölgelerde elektrik yo...

Şehit ailelerinden Rum Polisi'ne: "44 yıl sonra kayıp ara...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye 'af ve ittifak' yanıtı Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye 'af ve ittifak' yanıtı
AK Parti grup toplantısında konuşan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ittifakla ilgili görüşlerini paylaştı.

Mehmet Ali Erbil'in durumu ciddiyetini koruyor!

Çavuşoğlu: "Müzakerelerde bir başarısızlık daha kabul edi...

Son dakika! Cemal Kaşıkçı'nın vücut parçalarının bulunduğ...

TC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Gemilerimiz sondaja d...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Prens Harry'nin parmağındaki yüzüğün sırrı Prens Harry'nin parmağındaki yüzüğün sırrı
Eşi Meghan Markle ile birlikte Avustralya’ya yaptığı resmi kraliyet gezisini sürdüren Prens Harry'nin parmağındaki siyah yüzüğün ne işe yaradığı merak konusu oldu.

İngiltere'de bir okul teneffüslerde konuşmayı yasakladı, ...

Londra'da yüzbinler Brexit'in yeniden halk oyuna sunulmas...

AB liderleri, Brexit efkarından kendilerini biraya vurdu

Theresa May, Brexit'te ısrarlı

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Twitter ABD'li komplo teorisyeninin hesaplarını kapattı Twitter ABD'li komplo teorisyeninin hesaplarını kapattı
Sosyal paylaşım sitesi Twitter, komplo teorileriyle tanınan ABD'li internet ve radyo programcısı Alex Jones ve onun internet sitesi Infowars ile ilişkilendirilen 18 hesabı kapattığını duyurdu.

Suudi Arabistan: "Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesinden sorum...

Belçika'da İslam devleti kurmayı hedefleyen örgüt liderin...

İçki içerken akıllarına gelen fikirle milyarder oldular

Tsipras aynı nakarat... "Kıbrıs sorunu bir istila ve işga...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
20 bin Euro ve 10 bin TL ile yurtdışına çıkarken yakalandı 20 bin Euro ve 10 bin TL ile yurtdışına çıkarken yakalandı
Para ve Kambiyo Yasası'na aykırı hareket eden bir kişi Ercan'da yakalandı.

Esentepe'de ruhsatsız silah ve mermi!

Bisikletli sürücünün ölümünden sorumlu tutulan Ahmad'ın e...

Tecavüz zanlısı Ayan tutuklu yargılanacak

Ercan'dan yüklü miktarda para ile çıkmaya çalıştılar...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Öğretmen, sürdürülebilirlilik anlayışının elçisidir "Öğretmen, "sürdürülebilirlilik" anlayışının elçisidir"
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Mehmet Ali Ateş; GAÜ'nün, 2018-2019 Akademik Yılı teması olan "Sürdürülebilirlilik" ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

DAÜ Uluslararası Barış Konferansı için hazırlıklar sürüyo...

DAÜ'de radyasyon konusu incelendi

KISBÜ'de Kutup Osman Sempozyumu düzenleniyor

GAÜ Eczacılık Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi aka...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Uçuk virüsü Alzheimer'a yol açıyor olabilir Uçuk virüsü Alzheimer'a yol açıyor olabilir
Vücutta ömür boyu varlığını sürdüren virüsün Alzheimer vakalarının yaklaşık yarısıyla ilişkisi olduğu düşünülüyor.

DAÜ'de meme kanseri bilgilendirme semineri yapıldı...

Dr. Sav: "Kemik dansitometresi kadınlarda 65 ve erkeklerd...

Sağlık Bakanlığı: "Yaşlı bakım evi ciddi ihtiyaç"

Hastanelerdeki personel, ilaç ve ekipman eksikliği nedeni...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Kalkınma Finans Enstitüleri ve Yeşil Ekonomi Forumu başladı "Kalkınma Finans Enstitüleri ve Yeşil Ekonomi Forumu" başladı
KKTC Kalkınma Bankası'nın ev sahipliğinde Dünya Kalkınma Finans Kurumları Federasyonu üst yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen "Kalkınma Finans Enstitüleri ve Yeşil Ekonomi Forumu" başladı.

Europa Nostra ve Avrupa Yatırım Bankası'ndan konferans

Dünya Kalkınma Finans Kurumları'nın kalbi KKTC'de atacak

Cobalt Air'ın lisansı iptal edildi, şirket son üç yılda y...

Dolar güne 5.63 TL seviyesinden başladı

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Gönyeli SAM karma resim sergisi cuma açılıyor Gönyeli SAM karma resim sergisi cuma açılıyor
Gönyeli Belediyesi Sosyal Aktivite Merkezi (Gönyeli SAM) Çocuk ve Yetişkinler Karma Resim Sergisi, Cuma günü açılacak.

Gül Pansyion Adana'da ilgi gördü

Kıbrıs Havaları Derneği Başkanı yeniden Selçuk Garanti

"Sen de bir umut ol" konseri sahnelenecek

9. Lefke Hurma Festivali bu pazar yapılıyor

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti
Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Savaşan Bursa'da düzenlenen Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti.

Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...

Ataoğlu: "Çok verimli ve kapsamlı görüşmeler yaptık"

Ataoğlu: "Ukrayna-Muğla-KKTC turist seferleri başlıyor"

Nabi Avcı: "KKTC sağlık turizmine oldukça uygundur..."

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Caner Erkin beraat etti Caner Erkin beraat etti
Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, geçen yıl Beşiktaş-Başakşehir karşılaşmasında kendisine sarı kart gösteren hakem Mete Kalkavan'a hakaret ettiği suçlamasıyla yargılandığı davada beraat etti.

Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası beşinci yarışı bu haftason...

KKTF 12-16 Yaş Kupası tamamlandı

18.Uluslararası Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları'nda Bilardo...

Teniste son randevu!

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Lefkoşa'da Sürpriz Görüşme Lefkoşa'da Sürpriz Görüşme
Nami – Neofitu görüşmesi #gözdenkaçmadı

Rum Polisi neden o iki olayı araştırmıyor?

Kıbrıs Postası'ndan çarpıcı manşet: Geçitkale Havalimanı

Özyiğit'ten Meclise sitem: Olamaz

BM Kürsüsü'nde Denktaş sürprizi

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Holiganbet Yeni Giriş Adresi Holiganbet Yeni Giriş Adresi
Holiganbet giriş işlemleri ile birlikte tasarım harikası genç ve dinamik bir canlı bahis sitesine üye olmanız oldukça kolay olacaktır.

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

En İyi Sir Ağda Ürünlerinden Epiwax

Elektronik Sigara ve Premium Likit

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Serdar Ortaç Lefkoşa'da 200 bin dolara villa aldı Serdar Ortaç Lefkoşa'da 200 bin dolara villa aldı
Serdar Ortaç, Miami’den sonra ikinci yatırımını Kıbrıs’a yaptı.

Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti

"Bir Kıbrıs destanı" Othello kalesinde yaşatıldı...

Fulden Uras'a kanser teşhisi konuldu

Eski model Ayşenur Özkan "unutulma hakkı" istedi

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Baba olmak isteyenlere üreme öncesi spor tavsiyesi Baba olmak isteyenlere üreme öncesi spor tavsiyesi
Bilim insanları çocuk sahibi olmak isteyen erkeklerin, çocuklarının sağlıklı olması için üreme öncesinde spor yapmasının gerekebileceğini söylüyor.

Aşkın matematiksel formülü

8 yaşındaki çocuk gölde 1500 yıllık kılıç buldu

Nusr-et'in "alevli şov"u müşterilerini yaktı!

'İnternette seks': Bilim insanları internetten tanışmanın...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını öldürdü Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını öldürdü
ABD'deki bir hayvanat bahçesinde bir dişi aslan, üç yavrusunun babası olan bir aslanı öldürdü.

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

Rehberler Birliği'nden temiz çevre ve sağlıklı doğa uyarı...

Altınkum sahili tertemiz oldu

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Android telefon fiyatları zamlanacak Android telefon fiyatları zamlanacak
Avrupa Komisyonu'nun kestiği 5 milyar dolarlık ceza Google'ı harekete geçirdi. Artık Chrome ve Google Arama'yı kullanmak istemeyen cihaz üreticilerinden 40 dolar lisans ücreti alınacak. Google'ın bu adımı nedeniyle Android telefon fiyatl...

Elon Musk'tan Fortnite açıklaması

Yeni araştırma: Köpekler insan dilini belirli ölçüde anla...

WhatsApp'a 'tatil modu' özelliği geliyor

Endüstri 4.0'a karşı Toplum 5.0'i gelecekte neler bekliyo...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.7300 5.8290
GBP 7.4315 7.5520
EUR 6.5845 6.6715
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları