Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜNEY KIBRIS 7 Eylül 2019, Cumartesi 11:46
banner

Güney Kıbrıs'ta bulunan veya bağlantısı olan 90'dan fazla şirket ABD'nin kara para ile ilgili yaptırım listesinde

Güney Kıbrıs'ta bulunan veya bağlantısı olan 90'dan fazla şirket ABD'nin kara para ile ilgili yaptırım listesindeGüney Kıbrıs'ta bulunan veya Güney Kıbrıs ile bağlantısı olan 90’dan fazla şirketin, ABD Maliye Bakanlığı'nın terörle bağlantı ve kara para aklamayla ilgili yaptırım listesinde bulunduğu bildirildi.
Paylaş  
7
5
6
0

Haravgi gazetesi, ABD Maliye Bakanlığı’nın 4 Eylül’de yayınladığı yeni listesinde, Güney Kıbrıs ile bağlantısı bulunan 90’dan fazla şirket bulunmasının dikkat çekici olduğuna işaret etti, Rum Sermaye Piyasası Komisyonu’nun uyarılarına yer verdi.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Anastasiadis "Hedef, Türk eylemlerini cevapsız bırakmamak"
image "Kıbrıs Cumhuriyeti" Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis "45 yıldır yeni yerleşikleri değil, sakinlerini, mal sahiplerini, onu tanımlayanları bekleyen kenti korumak için mümkün olan hiçbir şeyi atlamadan yapacağız" dedi.
Papadopulos: "Kıbrıs sorunundaki son gelişmelerden dolayı hiç kimse iyimser d...
image DİKO Başkanı Nikolas Papadopulos, Fileleftheros gazetesinde yer alan söyleşisinde Kıbrıs sorunundan da bahsetti.
AKEL: "Lute'un mektubu, BM'nin çabaların sürmesini istediğinin teyidi"
image AKEL, BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs geçici özel danışmanı Jane Holl Lute'un liderlere gönderdiği mektubun, BM'nin müzakereleri yeniden başlatma çabalarının sürmesi istediğinin teyidi olduğuna işaret etti. Bunun çok ön...