Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İSKELE 11 Ekim 2018, Perşembe 17:17
banner

İskele Belediyesi çalışanlarına koruyucu ruh sağlığı eğitimi

İskele Belediyesi çalışanlarına koruyucu ruh sağlığı eğitimiİskele Belediyesi Sağlık Birimi, Sağlık Bakanlığı ve Türk Psikologlar Derneği'yle işbirliğinde "işyerinde ruh sağlığı ve koruyucu ruh sağlığı" konulu seminer düzenlendi.
Paylaş  
3
3
3
0

İskele Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, belediye personeline yönelik seminer, tüm personelin katılımının sağlanması için 2 oturumda gerçekleştirildi.

Psikologlar Şerife Hilkat ile Türkmen Töre tarafından verilen seminerde, iş verimliliğini artırmak için neler yapılabileceği; depresyon, tükenmişlik sendromu ve mobbinge karşı ne yapılması gerektiği anlatıldı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

İskele'nin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi olacak
image İskele hastahane, okullar ve Civisil bölgelerinde bugün elektrik kesintisi olacak.
İskele hastahane, okullar ve Civisil bölgelerinde yarın elektrik kesintisi ol...
image Orta gerilim elektrik şebekesine yapılacak ilave bağlantı proje çalışmasından dolayı yarın İskele hastahane, okullar ve Civisil bölgelerinde elektrik kesintisi olacak.
Tarım Dairesi Eğitim Çalışmaları İskele'de devam edecek
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde, tarla günü ve gece eğitimini önümüzdeki hafta İskele köyü ile sürdürecek.