Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜZELYURT 9 Ağustos 2018, Perşembe 19:40
banner

Güzelyurt - Doğancı arasındaki bölüm yarın trafiğe açılıyor

Güzelyurt - Doğancı arasındaki bölüm yarın trafiğe açılıyorProjede toplam uzunluğu 17.25 km olan Güzelyurt-Lefke Çevre Yolu'nun 10km'lik Güzelyurt - Doğancı bölümü yarın trafiğe açılıyor.
Paylaş  
6
1
6
0

2013 yılında başlanan yol yapım çalışmaları, muhtelif ara emirleri nedeniyle sekteye uğramıştı.

Bölünmüş yol sınıfında iki gidiş, iki geliş olan yolda 3 adet dönel kavşak (Güzelyurt, Güneşköy, Doğancı), bir adet sinyalize kavşak (Bostancı), bir adet alt geçit (Aydınköy) bulunuyor.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
4
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Cengiz Topel Hastanesi gelişerek büyüyor
image Güzelyurt ve Lefke yöre halkına hizmet veren bölgenin sağlık kurumu; Cengiz Topel Hastanesi, her geçen gün gelişerek büyüyor.
Özçınar ODTÜ öğrencilerine Güzelyurt'un imar planını anlattı
image Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar bugün ODTÜ Kuzey Kampüsü’nde Güzelyurt-Lefke araştırma ve planlama gezisi için ülkemize gelen ODTÜ Ankara Yerleşkesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 2. Sınıf öğrencilerine Güze...
Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı Güneşköy Nar Panayırı'na destek sağladı
image Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelindeki 7 şubesi ve genel merkezi ile etkin çalışmalar sürdüren Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı Güneşköy Nar Panayırına sponsorluk desteği sağladı.