Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LEFKE 19 Ağustos 2018, Pazar 17:46
banner

Gemikonağı'ndaki Mardinli Restoran Plajı'ındaki kavga ile ilgili polis açıklama yaptı

Gemikonağı'ndaki Mardinli Restoran Plajı'ındaki kavga ile ilgili polis açıklama yaptıBugün Gemikonağı'nda Mardinli Restoran'ın işletmeciliğini yaptığı plajda, bir grup aktivistin ücret ödemeden denize girmek istemesi ile restoran işletmecileri ve aktivistler arasında çıkan tartışma sonrası polis, tartışmaya karışanlar hakkında yasal işlem başlattı.
Paylaş  
15
1
14
0

Polisten yapılan açıklamaya göre, bugün Gemikonağı'nda Mardinli Restoran'ın işletmeciliğini yaptığı plajda, bir grup aktivistin ücret ödemeden denize girmek istemesi ile restoran işletmecileri ve aktivistler arasında çıkan tartışma sonrası, Mardinli restoran işletmecisi Süleyman Oral'ın aktivist Hüseyin Akçengel ile birbirlerini karşılıklı darp ettikleri ayrıca Süleyman Oral'ın adı edilenlere küfredip bağırıp çağırmak suretiyle rahatsızlık yarattığı, yine restoran işletmecisi Dinavaz Oral'ın aktivist Rahme Kıral'ı darp edip adı edilene küfrettiği ve yine restoran işletmecisi Adem Oral'ın aktivist Hüseyin Akçengel'e vurmak suretiyle darp ettiği ve adı edilene küfrettigi tespit edildi.

Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

Polisin soruşturması devam ediyor.banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
7
 
0
 
1
 
16
 
2
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Lefke Platformu: "Lefke gerçek bir ilçe kimliğine kavuşana kadar eylemlerden ...
image Lefke Sivil Toplum Örgütleri Platformu’na bağlı sivil toplum örgütleri,  dün yaptığı toplantıda, “Lefke Kaza Mahkemesi’nin Güzelyurt’a taşınmasını ve Lefke’nin gerçek bir ilçe gibi hizmet vermesini sağlayacak kamu kur...
Lefke'de sivil toplum örgütleri Lefke Kaza Mahkemesi'nin Güzelyurt'a taşınmas...
image Lefke bölgesindeki sivil toplum örgütleri, Lefke Kaza Mahkemesi’nin Güzelyurt Mahkemesi’ne taşınması başta olmak üzere, “ilçenin sorunlarının çözümlenmemesi” nedeniyle bugün Lefke Kaymakamlığı önünde eylem yaptı.
"Keep Lefke Clean" gönüllülerinden geniş çaplı temizlik
image “Keep Lefke Clean!” isimli hareket, Lefke bölgesini temizlemeye devam ediyor. Çevreci harekete üye gönüllüler, Cumartesi günü Gemikonağı sahil şeridini hem karadan hem denizden iki ekiple çöplerden arındırdı.