Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SAĞLIK 12 Aralık 2018, Çarşamba 15:23
banner

Uzmanlar, kanser hakkında bilgilendirme sempozyumu düzenliyor

Uzmanlar, kanser hakkında bilgilendirme sempozyumu düzenliyorSağlık Bakanı Dr. Filiz Besim’in himayelerinde "Farkında mıyız?" sloganı ile alanında uzmanların konuşmacı olarak yer alacağı “Kansere Karşı Farkındalık” sempozyumu düzenleniyor.
Paylaş  
4
3
4
0

DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi ve MARAŞ-DER ile birlikte düzenlenecek olan sempozyumda, “Meme Kanseri Farkındalığı” konusunda DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nahide Gökçora, “Kendi Kendine Meme Muayenesi” konusunda DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Bülent Sezgin, “Rahim Ağzı Kanseri” konusunda Mağusa Devlet Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı Dr. Şerife Göksu, “Kanser Hastalıklarında İyilik Hali” konusunda DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Uzm. Psikolog Naife Sevdalı Zaim ve “Kanserden Korunmada Beslenme” konusunda Dr. Dyt. Ayşe Okan konuşmacı olarak yer alacak.

13 Aralık Perşembe saat 19.00’da Mağusa Maraş Gelişim Akademisi Salonu’nda yer alacak sempozyuma tüm halkımız davetlidir.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gezegenimizi kurtaracak, herkesi doyuracak beslenme yöntemi bulundu mu?
image Yeni geliştirilen bir beslenme yöntemi, yaşamları kurtarmayı ve gezegenimiz için felaket sonuçlara yol açmadan 10 milyar kişiyi doyurmayı vaat ediyor.
Kalkanlı Yaşam Evi'nin açılışı yapıldı
image Kalkanlı Yaşam Evi’nin açılışı Başbakan Tufan Erhürman ve Sağlık Bakanı Filiz Besim tarafından yapıldı.
Tifüs teşhisleri endişelere neden olurken Bakanlık bihaber!
image Mağusa’da öksürük, halsizlik ve ısrarcı ateş şikâyeti ile doktora başvuran bazı çocuklara Tifüs teşhisi konunca panik doğdu. Mağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Tulay konuya dair bilgi sahibi olmadığını kaydederk...