Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 21 Mayıs 2019, Salı 14:09
banner

Cyprus Honda Club bu yıl Aysel Gürtay Metni için bir araya geliyor

Cyprus Honda Club bu yıl Aysel Gürtay Metni için bir araya geliyorCyprus Honda Club geleneksel toplantısını bu yıl 26 Mayıs Pazar günü Gazimağusa Çamlık park alanında gerçekleştiriyor. Cyprus Honda Club son yıllarda sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği organizasyonlarında bu yıl elde edilen tüm gelirlerle kanserle mücadele eden Aysel Gürtay Metni'nin tedavi masraflarına katkıda bulunacak.
Paylaş  
14
15
13
0

Kıbrıs Postası - Nadire BAHADİ

Cyprus Honda Club geleneksel hale getirdiği organizasyonu bu yıl 26 Mayıs Pazar günü Gazimağusa Çamlık bölgesindeki park yerinde gerçekleştiriyor. 12’ncisi düzenlenen ve son yıllarda sosyal sorumluluk projesi kapsamında geliştirilen Cyprus Honda Club üyelerinin bir araya geldiği etkinlik bu yıl bir süreden beridir kanserle mücadele eden Aysel Gürtay Metni için umut olacak.

CYPRUS HONDA CLUB’TAN “AYSEL’İN TEDAVİSİ İÇİN EL ELE” ÇAĞRISI

26 Mayıs Pazar günü saat 13: 00 sıralarında düzenlenecek olan organizasyonda Cyprus Honda Club üyeleri, son yıllarda olduğu gibi bu yılda toplantı vesilesiyle bir cana umut olmaya hazırlanıyor.

Cyprus Honda Club üyeleri, Kuzey Kıbrıs Kanser Hastaları’na Yardım Derneği’nin bilgisi çerçevesinde bir süreden beridir kanserle mücadele eden ve tedavi masrafları konusunda zorluk yaşayan Aysel Gürtay Metni için geniş katılımlı bir bağış kampanyası organize etti. Cyprus Honda Club, yaptığı açıklamada  üyelerinin yanı sıra “Aysel’in tedavisi için el ele” çağrısında bulunarak tüm halka Pazar günü düzenlenecek olan etkinliğe katılım göstermeleri konusunda talepte bulundu. Organizasyondan elde edilecek olan gelirlerin Aysel Gürtay Metni’nin tedavisi için kullanılacağı belirtilirken, sponsorların da katkılarıyla bağış yapıp katkıda bulunan her birey, zengin hediyelerin bulunduğu hediye çekilişine katılmaya hak kazanacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kuir Kıbrıs Derneği'nden homofobi, bifobi ve transfobi karşıtı etkinlik
image Kuir Kıbrıs Derneği, Mesarya'da homofobi, bifobi ve transfobi karşıtı buluşma gerçekleştirecek.
Girne Gençlik Merkezi Derneği, Taşkent Piknik Alanı'nda etkinlik düzenledi
image Girne Gençlik Merkezi Derneği, 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla SOS Çocukköyü ile işbirliğinde Taşkent Piknik Alanı'nda etkinlik düzenledi.
SOS Çocukköyü Derneği ve Oero Ltd işbirliğinde sosyal sorumluluk projesi
image Oero Ltd'in SOS Çocukköyü Derneği'nin kurumsal destekçisi olduğu bildirildi. İmzalanan ortak anlayış metnine göre Oero Trading Ltd bünyesinde bulunan Alpro ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir bölümü SOS Çoc...