Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 2 Ağustos 2019, Cuma 15:06
banner

İletişim konulu Drama Atölyesi Girne'de gerçekleştirildi

İletişim konulu Drama Atölyesi Girne'de gerçekleştirildiİletişim konulu Drama Atölyesi Girne St. Hilarion Rotary Kulübü, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği işbirliği ile gerçekleşti.
Paylaş  
46
44
45
0

banner

Girne St. Hilarion Rotary Kulübü, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği İşbirliği ile İletişim Konulu Drama Atölyesi 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü Girne Belediyesi Terminal Binası bünyesinde yer alan Sanat Atölyesinde gerçekleşti. Etkinliğe Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü de katıldı.

Etkinlik öncesi, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği Başkanı İpek Denizli Karagöz, Girne St. Hilarion Rotary Kulübü Başkanı Bedia Kale ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü Sivil Toplum Örgütlerinin birlikte proje oluşturmalarının önemi konusunda kısa birer konuşma yaptılar. Dernek başkanları tarafından Sn. Nidai Güngördü’ye teşekkür belgesi taktim edildi. 

Etkileşimli Drama Derneği drama lideri Şenay Hürol'un yürüttüğü drama atölyesinde grup içindeki bireylerin birbirleriyle iletişimlerini ve birbirlerine duydukları güveni geliştirecek, iletişimi güçlendirecek takım çalışmalarında verimliliği artırmak için oyunlaştırılan bir süreç yaşatıldı. Eğitilirken eğlenceli anlar geçiren katılımcılar, bu tarz etkinliklerin devam etmesi dileklerinde bulundular.

Etkinlik katılımcılara sertifikalarının takdimi ile sona erdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

"Norman's Walk 3" etkinliğinden Kemal Saraçoğlu Vakfı'na 18 bin TL'lik katkı
image "Survive Beşparmak: Norman's Walk" etkinliğinde toplanan 18 bin TL'lik bağış, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yetkililerine teslim edildi.
Kuir Kıbrıs'tan savaş karşıtı açıklama
image Kuir Kıbrıs Derneği savaşın muktedirlere fayda getirdiğini, ezilenlerin payına hep yıkım ve ölümün düştüğünü bildirdi.
"Bozkurt" Kenan Çoygun ölümünün 14. yılında anıldı
image Türk Mukavemet Teşkilatı'nın 1962-1967 döneminde görev yapan bayraktarlarından, "Bozkurt" olarak da bilinen Kenan Çoygun, ölümünün 14'üncü yıl dönümünde TMT Mücahitler Derneği Genel Merkezi'nde düzenlenen törenle anıl...