Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 2 Ağustos 2019, Cuma 15:06
banner

İletişim konulu Drama Atölyesi Girne'de gerçekleştirildi

İletişim konulu Drama Atölyesi Girne'de gerçekleştirildiİletişim konulu Drama Atölyesi Girne St. Hilarion Rotary Kulübü, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği işbirliği ile gerçekleşti.
Paylaş  
42
41
41
0

Girne St. Hilarion Rotary Kulübü, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği İşbirliği ile İletişim Konulu Drama Atölyesi 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü Girne Belediyesi Terminal Binası bünyesinde yer alan Sanat Atölyesinde gerçekleşti. Etkinliğe Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü de katıldı.

Etkinlik öncesi, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği Başkanı İpek Denizli Karagöz, Girne St. Hilarion Rotary Kulübü Başkanı Bedia Kale ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü Sivil Toplum Örgütlerinin birlikte proje oluşturmalarının önemi konusunda kısa birer konuşma yaptılar. Dernek başkanları tarafından Sn. Nidai Güngördü’ye teşekkür belgesi taktim edildi. 

Etkileşimli Drama Derneği drama lideri Şenay Hürol'un yürüttüğü drama atölyesinde grup içindeki bireylerin birbirleriyle iletişimlerini ve birbirlerine duydukları güveni geliştirecek, iletişimi güçlendirecek takım çalışmalarında verimliliği artırmak için oyunlaştırılan bir süreç yaşatıldı. Eğitilirken eğlenceli anlar geçiren katılımcılar, bu tarz etkinliklerin devam etmesi dileklerinde bulundular.

Etkinlik katılımcılara sertifikalarının takdimi ile sona erdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Londra Yardım Melekleri'nden Kanser Hastaları Yardım Derneği'ne bağış
image Londra Yardım Melekleri, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne 2 bin 165 Sterlin bağışladı.
Mağusa Mesarya Lions Kulübü'nden anlamlı ziyaret
image Mağusa Mesarya Lions Kulübü, Çağlayan Sosyal Hizmetler Çocuk Yurdu'nu ziyaret ederek çocuklara birtakım hediyeler verdi.
Dans, yine Kemal Saraçoğlu Vakfı çocuklarına umut oluyor
image DanceBase Art Studio, Rem isimli 12. Yılsonu gösterisini bu yıl da Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına sahneleyecek.