Ana Sayfa >> LEFKOŞA 8 Şubat 2018, Perşembe 16:02

Müzikten rahatsız oldu, av tüfeğiyle meyhaneyi bastı!

Müzikten rahatsız oldu, av tüfeğiyle meyhaneyi bastı!

Meyhanede gürültü olduğu gerekçesiyle av tüfeğiyle mekanı basan A.L. tutuklandı.

Paylaş  
6
14
6
1

Dün saat 24.00 sıralarında, Lefkoşa Yenişehir bölgesinde faaliyet gösteren bir meyhanede çok gürültü yapıldığından şikayet ederek, müziği kapatmak amacı ile tasarrufunda bulunan av tüfeği ile meyhaneye girip, müziğin kısılması hususunda meyhane görevlilerine uyarıda bulunan 36 yaşındaki A.L. tutuklandı.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
7
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
8 Şubat 2018, Perşembe
Magusalı         - Gazimagusa
Ada'mın Can'ına tak etti. Çok haklı. Evinizin yanında böyle bir yer olsun çıldırırsınız. Çevre dairesi veya polisin iş yapacağını sanmayınız. çevreden sorumlu yeni bakan acilen müzik izinlerini, izinsiz düğün salonlarını gözden geçirmelidir.

Lefkoşa'da 3 kavşak hafta sonu trafiğe kapalı olacak
Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) yürüttüğü Şht. Ecvet Yusuf Caddesi ve Kemal Aksay Caddesi Altyapı ve Düzenleme projeleri kapsamında bu hafta sonu 3 kavşakta yol çalışması yapılacağı bildirildi.
LTB, Orçun Nalbant Gıda Deposu, Snap Bar, Duble Meyhane ve Heybe Restoran'a c...
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Halk Sağlığı Şubesi, 5-9 Mart tarihleri arasında 98 iş yerini denetledi.
LTB'nin "Engel Değiliz" park yeri panolarına ikinci saldırı!
LTB'ye ait toplam 6 tane özel gereksinimli birey park noktasında, özel gereksinimli bireylerin "Haklarımıza Saygı" panolarına ikinci saldırı.