Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GAZİMAĞUSA 3 Ekim 2019, Perşembe 15:05
banner

Kamu-İş, 'İş Yeri Temsilcilerine' yönelik eğitim semineri düzenledi

Kamu-İş, 'İş Yeri Temsilcilerine' yönelik eğitim semineri düzenlediKamu-İş Sendikası 26 Eylül 2019 Perşembe günü Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Gazimağusa Bölgesi “İş Yeri Temsilcilerine” yönelik eğitim semineri düzenledi.
Paylaş  
4
4
4
0

banner

Seminerin açılış konuşmasında Hür-İş Federasyonu ve Kamu-İş Genel Başkanı Ahmet Serdaroğlu, taşeron işçiler, terfiler, Mali Protokol ve Kamu reformu ile ilgili konularda açıklama yaptı.

Gerçekleştirilen seminer de iş yeri temsilcilerinin asli görevleri, toplu iş sözleşmeleri hakkında bilgi, kısa ve uzun vade de planlanan projeler ve yönetimin seçildiği tarihten günümüze kadar yapılan icraatların bilgisi verilmiştir.

Seminerde, Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Kamu-İş Sendikası Kurumsallaşma ve Ekonomik Danışmanı Doç. Dr. Veclal Gündüz sendikanın mevcut durum analizi ve stres yönetimi ile ilgili sunumundan sonra Kamu-İş Genel Danışmanı Hasan Değirmencioğlu ve Kamu-İş Genel Sekreteri Devrim Gündüz iş yeri temsilcilerinin sorularını yanıtladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Görneç ve Serdarlı'da yarın elektrik kesintisi!
image Görneç ve Serdarlı'da yarın elektrik kesintisi yaşanacağı bildirildi.
Gazimağusa'da bazı bölgelerde elektrik kesintisi!
image Gazimağusa'ya bağlı bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.
Glapsides plajı temizlendi
image Bağımsız Gençlik Platformu Glapsides plajını tepeden tırnağa temizledi.