Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 19 Ağustos 2015, Çarşamba 16:30
banner

Burnundan zincirle bağladılar

Burnundan zincirle bağladılarKarpaz Bölgesi’nde burun kısmından zincirle bağlı halde görülen eşek, hayvanseverler tarafından büyük tepkiyle karşılandı. Kıbrıs Postası’na ulaşan bir grup hayvansever olayı polise bildirdiklerini, Karpaz Bölgesi’nde bunu yapan kişi veya kişilerin bulunup, cezalandırılmasını istedi.
Paylaş  
56
86
60
1

Kıbrıs Postası

Karpaz Bölgesi’nde bugün burun kısmından zincirle bağlı halde görülen eşek, hayvanseverler tarafından büyük tepkiyle karşılandı.Daha önce de bu şekilde burnundan zincirle bağlı halde görülen ve medyada da yer alan eşeğin ardından bugün bir başka eşeğin bu şeklilde görülmesi hayvanseverleri hayretler içinde bıraktı. Kıbrıs Postası’na ulaşan bir grup hayvansever olayı polise bildirdiklerini, eşeğin burun kısmında birçok iz olduğunu, biri veya birileri tarafından zincirin yerinin değiştirildiğini ifade etti. Hayvanseverler, Karpaz Bölgesi’nde bunu yapan kişi veya kişilerin bulunup, cezalandırılmasını istedi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
20 Ağustos 2015, Perşembe
Kellecies         - Dünya
Ahmed ve Ebû Dâvûd, Abdullah b. Ca'fer'in şöyle dediğini rivayet etmişlerdir: Bir gün Allah'ın elçisi beni yanına aldı. Ensar'dan bir adamın bahçesine gittik. Orada bir deveyle karşılaştık. Deve, Allah'ın elçisini görünce inledi ve gözlerinden yaşlar boşandı. Hz. Peygamber (sas) devenin yanına gidip onun kulak dibini okşadı ve deve sustu. Hz. Peygamber: "Bu devenin sahibi kim? Kimin bu deve?" diye sordu. Ensar'dan bir genç geldi ve: "Benim Ey Allah'ın elçisi!" dedi. Hz. Peygamber: "Allah'ın seni sahibi kıldığı bu deve hakkında Allah'tan korkmuyor musun? Bak bu deve: Senin onu aç bıraktığını ve yorduğunu bana şikâyet ediyor." dedi

“Merhamet edenlere Allah da merhamet eder. Siz yeryüzündekilere merhamet ediniz ki göktekiler de size merhamet etsinler.” (Ebu Davud, Edeb, 66 / Tirmizi, Birr, 16)

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Karpaz'da susuzluk ve kuraklık çok büyük sorun...
image Mehmetçikli tanınmış çiftçi, bağcı ve ünlü fırın kebapçı Hasan Efe, bölgede en büyük sorunun kuraklık yani susuzluk olduğunu belirtti ve Türkiye’den gelen suyun acil olarak bağlara verilmesi gerektiğini söyledi.
Dipkarpaz ÇATOM aşure dağıttı
image Dipkarpaz ÇATOM Yardımlaşma ve Kalkınma Kooperatifi, halka aşure dağıttı.
Karpaz bölgesi üvey evlat muamelesinden bezdi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin öğrenciler için Lefkoşa ve Girne'den ücretsiz otobüs servisine Yenierenköy Gençlik İnisiyatifi'nden tepki geldi.