Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 19 Aralık 2017, Salı 08:16
banner

UBP'li adaylardan Yeni Erenköy ve Dipkarpaz çıkarması

UBP'li adaylardan Yeni Erenköy ve Dipkarpaz çıkarmasıUlusal Birlik Partisi aday ve örgütleri, Genel Başkan ve Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün Ulusal Birlik Partisi’nin seçim manifestosu olan Yeni Kalkınma Dönemi’nin Yol Haritası’nı açıkladığı basın toplantısı sonrasında seçim çalışmalarına hız verdi ve Yeni Erenköy’de bir gövde gösterisi yaptı.
Paylaş  
17
25
19
0

Ulusal Birlik Partisi aday ve örgütleri, Genel Başkan ve Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün Ulusal Birlik Partisi’nin seçim manifestosu olan Yeni Kalkınma Dönemi’nin Yol Haritası’nı açıkladığı basın toplantısı sonrasında seçim çalışmalarına hız verdi ve Yeni Erenköy’de bir gövde gösterisi yaptı.

İskele İlçe Başkanı ve ada genelinde birçok UBP’li adayın örgütler ve halka buluştuğu Yeni Erenköy’de adeta bir gövde gösterisi yapıldı.

Başbakan Özgürgün ve UBP’li vekillerin gün boyu devam eden Meclis çalışmaları nedeniyle katılamadıkları halde büyük bir coşku ile gerçekleşen Yeni Erenköy buluşmasından sonra UBP’li adaylar Dipkarpaz’a geçti.


Dipkarpaz’da bölge halkı ile buluşan Ulusal Birlik Partisi adayları bölge halkından büyük ilgi ve sevgi gördüler.

Başbakan Özgürgün’un mesajlarını Dipkarpaz halkına ileten adaylar, her UBP iktidarında olduğu gibi yeni dönemde de halkın istek ve ihtiyaçlarını temel alan siyaset güdüleceğini söylediler.

Ulusal Birlik Partisi’nin büyük bir parti olduğunu söyleyen anlatan UBP’li Milletvekili adayları, UBP’nin her iktidarında olduğu gibi kırsal kesimin hassasiyetlerini gözeterek icraatlarını şekillendireceklerini ifade ettiler.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Karpaz'da susuzluk ve kuraklık çok büyük sorun...
image Mehmetçikli tanınmış çiftçi, bağcı ve ünlü fırın kebapçı Hasan Efe, bölgede en büyük sorunun kuraklık yani susuzluk olduğunu belirtti ve Türkiye’den gelen suyun acil olarak bağlara verilmesi gerektiğini söyledi.
Dipkarpaz ÇATOM aşure dağıttı
image Dipkarpaz ÇATOM Yardımlaşma ve Kalkınma Kooperatifi, halka aşure dağıttı.
Karpaz bölgesi üvey evlat muamelesinden bezdi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin öğrenciler için Lefkoşa ve Girne'den ücretsiz otobüs servisine Yenierenköy Gençlik İnisiyatifi'nden tepki geldi.