Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 18 Eylül 2018, Salı 16:18
banner

Karpaz bölgesi üvey evlat muamelesinden bezdi

Karpaz bölgesi üvey evlat muamelesinden bezdiDoğu Akdeniz Üniversitesi'nin öğrenciler için Lefkoşa ve Girne'den ücretsiz otobüs servisine Yenierenköy Gençlik İnisiyatifi'nden tepki geldi.
Paylaş  
21
12
22
0

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımda tepki "Karpaz'da yine üvey evlat muamelesi" açıklamasıyla gösterildi. İnisiyatifin paylaşımında "Yine şehirliye, hep şehirliye.Yeter artık!" denilirken, Karpaz gençliğinin hiçe sayıldığı, bu zihniyeti şiddetle kınadıkları belirtildi.

İnsiyatif paylaşımında yine Karpaz gençliğinin hakları için tüm girişimleri yapacaklarını duyurdu. Öte yandan Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak paylaşıma yaptığı yorumda DAÜ Rektör Prof. Dr. Necdet Osam'ın yurtdışına olduğunu ve Perşembe günü ülkeye döneceğini belirterek gerekli görüşmelerin yapılacağını belirtti.

Yeşilırmak kendi sayfasında yaptığı bir başka paylaşımda ise "İçimden bir ses Karpaz'ın bütün kapılarını kapat diyor!!! Su sorunu bizde, taşımacılık sorunu bizde, üniversite sorunu bizde, emirname sorunu bizde, işsizlik bizde, hafta sonu bütün ada bizde, balık bizde, av bizde.. Tahammülümüz kalmadı söyleyim!!!" diyerek Karpaz bölgesinin sorunlarının çözümsüzlüğüne tahammül kalmadığını vurguladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
1
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yeşilköy'de domates güvesi ile mücadele konulu eğitim verilecek 
image Yeşilköy'de domates güvesi  ile biyoteknik mücadele konulu uygulamalı eğitim verilecek
Yeşilköy sahilinde ceset bulundu
image Karpaz bölgesinde, Yeşilköy'ün kuzey sahilinde dere yatağı mevkiinde kayalıklar arasında çürümüş ve tanınmaz halde bir ceset bulundu.
Karpaz bölgesinde bugün elektrik kesintisi var
image Bafra ve Sipahi Trafo Merkezlerinde yapılacak bakım- onarım çalışması nedeniyle bugün Karpaz bölgesinde otellerin bulunduğu Bafra bölgesi de dahil geniş bir bölgeye elektrik verilemiyor.