Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 18 Eylül 2018, Salı 16:18
banner

Karpaz bölgesi üvey evlat muamelesinden bezdi

Karpaz bölgesi üvey evlat muamelesinden bezdiDoğu Akdeniz Üniversitesi'nin öğrenciler için Lefkoşa ve Girne'den ücretsiz otobüs servisine Yenierenköy Gençlik İnisiyatifi'nden tepki geldi.
Paylaş  
22
12
23
0

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımda tepki "Karpaz'da yine üvey evlat muamelesi" açıklamasıyla gösterildi. İnisiyatifin paylaşımında "Yine şehirliye, hep şehirliye.Yeter artık!" denilirken, Karpaz gençliğinin hiçe sayıldığı, bu zihniyeti şiddetle kınadıkları belirtildi.

İnsiyatif paylaşımında yine Karpaz gençliğinin hakları için tüm girişimleri yapacaklarını duyurdu. Öte yandan Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak paylaşıma yaptığı yorumda DAÜ Rektör Prof. Dr. Necdet Osam'ın yurtdışına olduğunu ve Perşembe günü ülkeye döneceğini belirterek gerekli görüşmelerin yapılacağını belirtti.

Yeşilırmak kendi sayfasında yaptığı bir başka paylaşımda ise "İçimden bir ses Karpaz'ın bütün kapılarını kapat diyor!!! Su sorunu bizde, taşımacılık sorunu bizde, üniversite sorunu bizde, emirname sorunu bizde, işsizlik bizde, hafta sonu bütün ada bizde, balık bizde, av bizde.. Tahammülümüz kalmadı söyleyim!!!" diyerek Karpaz bölgesinin sorunlarının çözümsüzlüğüne tahammül kalmadığını vurguladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
1
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına bu hafta Yeşilköy ile devam etti
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günü ve gece eğitimini, bu hafta Yeşilköy ile sürdürdü.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Yeşilköy'de devam edecek
image Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesindeki eğitimlerini önümüzdeki hafta Yeşilköy'de sürdürecek.
Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun, kalp krizi geçirdi
image Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun, kalp krizi geçirdi.