Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 7 Ağustos 2019, Çarşamba 13:30
banner

İçişleri Bakanı Baybars, Avtepe köyünde halkla bir araya geldi

İçişleri Bakanı Baybars, Avtepe köyünde halkla bir araya geldiİçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, Avtepe Muhtarlık binasını açılışını gerçekleştirdi ve bölge halkının sorunlarını dinledi.
Paylaş  
5
3
5
0

banner

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, Avtepe Muhtarlık binasının açılışını gerçekleştirdi. Avtepe Muhtarlık Binası Açılış törenine İskele Kaymakamı, Yenierenköy Belediye Başkanı, bölge Polis Müdürü ve bölge muhtarları da katıldı. Açılış öncesi ve sonrası bölge halkıyla sohbet edip sorunlarını dinleyen Bakan Baybars, açılışta yaptığı konuşmasında, her zaman bölge halkının sesine kulak verdiklerini ifade etti.

Yakın zamanda Karpazlı vatandaşların yapmış olduğu eylemden de bahseden Bakan Baybars, Bucak Hizmetlerinin verilmesi için 2 ay içerisinde çalışmaların tamamlanacağını yineledi. Bakan Baybars, Muhtar  Rezvan İnlen’in özverili çalışmasıyla muhtarlık binasının tadilatını gerçekleştirmesinin takdire şayan olduğunu belirtti. Baybars, konuşmasında Rezvan İnlen’i çalışmalarından dolayı kutladı.

Bakan Baybars, konuşmasının ardından Muhtar Rezvan İnlen’e özverili çalışmaları ve günün anısına taktir plaketi verdi. Avtepe  Muhtarı Rezvan İnlen, konuşmasında bölgenin sorunlarını dile getirdi.  Bölge halkına daha iyi hizmet vermek için eskiden öğretmen lojmanı olarak kullanılan fakat atıl durumdaki binayı kendi gayretleriyle tadil etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti. Muhtar İnlen, konuşmasının sonunda Bakan Baybars’a bölgeye gösterdikleri hassasiyet ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Avtepe Muhtarlık Binası açılışında konuşan Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak’da bölge sorunlarını hatırlatarak yakın zamanda Karpazlılar olarak yaptıkları eylem hakkında bilgi verdi. Belediye Başkanı Yeşilırmak, konuşmasının sonunda bölgeye yönelik hassasiyet gösteren Bakan Baybars’a teşekkür etti ve Avtepe Muhtarının özverili çalışmalarını kutladı. 

Avtepe Köyünün en yaşlısı ve ileri gelenlerinden olan şehit çocuğu Hasan Nihat amcanın içten ve duygu dolu konuşmasının ardından Avtepe Muhtarlık Binası Bakan Baybars tarafından açıldı. Muhtarlık özel defterine günün anısına ilk yazıyı İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars yazdı. Daha sonra Bakan Baybars, yeni muhtarlık binasını gezdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Ani ölüm!
image Sipahi'de Kyriacos Antoniou, evinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.
Suphi Coşkun sert konuştu: "Satılık kalemlere hodri meydan!"
image İrfan Batu'nun sunduğu Kıbrıs Postası TV Ana Haber'e bağlanan Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun makam aracına getirilen haciz konusu ile ilgili, "Kalemini maalesef başkalarına satan kişiler benim şovmenlik yaptı...
Dipkarpaz Belediye Başkanı dediğini yaptı: İşe eşekle gitti!
image Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun'un makam aracına haciz gelmesinin ardından yaptığı açıklamanın arkasında durdu; bu sabah işe eşekle gitti.