Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 3 Eylül 2018, Pazartesi 14:49
banner

GAÜ'den geleceğin profesyonel dansçılarına davet

GAÜ'den geleceğin profesyonel dansçılarına davetGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Sahne Sanatları Yüksekokulu bünyesinde eğitim veren Dans Bölümü, 2018-2019 Akademik yılı için geleceğin dansçıları için fırsat sunuyor.
Paylaş  
4
2
4
0

21 Eylül 2018 Cuma günü saat 10.00’da GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüsünde gerçekleşecek seçmeler için GAÜ PERA’dan yapılan açıklamada, GAÜ Dans Bölümü’ne girmek isteyen adayların internet üzerinden başvuru formunu doldurduktan sonra, belirtilen tarih ve yerlerdeki seçmeye katılabilecekleri belirtildi.

Ayrıca, her türlü birikime ve deneyime sahip adayların başvurularının teşvik edilerek değerlendirileceği ifade edilen açıklamada,  adayların bölüme, potansiyelleri ve programa uygunlukları doğrultusunda kabul edilecekleri de vurgulandı. Yetenek sınavlarının adayların düşünsel, artistik, teknik kapasitelerini ve dans alanında kariyer sahibi olabilme potansiyellerinin değerlendirmek üzere kurgulandığı da ifade edildi.

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ'den Mustafa Sandal'lı "Hoşgeldin Gecesi"
image Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda devam eden Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) 21. Oryantasyon Günleri kapsamında 25 Eylül 2018 Salı akşamı “Hoşgeldin Gecesi” düzenleniyor.
UKÜ Muhasebe ve Finans Bölümü FIBAA tarafından akredite edildi
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) akademik gelişmelerine bir yenisini daha ekleyerek, eğitim kalitesini bir kez daha tescillendirdi. UKÜ Muhasebe ve Finans Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Ağa, Bölüm’ünFIBAA (Ulusla...
Uluslararası Final Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Re...
image Uluslararası Final Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne bağlı Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı, 2018 – 2019 Akademik Yılı’nda öğrenci alarak eğitim vermeye başladı.