Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Ocak 2019, Perşembe 16:48
banner

RDÜ'de Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş anılacak

RDÜ'de Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş anılacak11 Ocak 2019 tarihinde Cuma gün (yarın) saat 09:00’da Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ı anmak üzere Rauf Denktaş Üniversitesi’nde bir etkinlik düzenlenecek.
Paylaş  
13
12
14
0

Rauf Denktaş Üniversitesi’nden anma etkinliğine ilişkin duyuru şu şekilde:

“11 Ocak 2019 tarihinde Cuma gün (yarın) saat 09:00’da Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ı anmak üzere Rauf Denktaş Üniversitesi’nde bir etkinlik düzenlenecektir.

Başta Maliye Bakanı Serdar Denktaş ve RDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Rauf Denktaş olmak üzere Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın ailesi, çok yakın çalışma arkadaşları ve RDÜ çalışanları ile öğrencilerinin katılacağı anma etkinliğine katılımınızdan büyük bir memnuniyet duyacağız.”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KİÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı'ndan psikolojik danışmada yapılandırma ...
image Kıbrıs İlim Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Gökçakan Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin daveti üzerine Psikolojik Danışma ve Psikoloji öğrencilerine "Psikolojik Danışmada Yapılandır...
Kıbrıs İş Kadınları Derneği Başkanı Şenay Ekingen LAÜ'ye konuk oldu
image LAÜ'deki söyleşide Ekingen; "Kültür ürünlerini yaşatabilmek için yeni güncel objelerin üretilmesi gerekliliğini" vurguladı.
UKÜ Binicilik Kulübü öğrencisi Jassem Halyooz'dan birincilik
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) öğrencisi Jassem Halyooz, KKTC Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen yılın ilk engel atlama yarışında 110cm ve 120cm kategorilerinde birincilik elde etti.