Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 2 Şubat 2019, Cumartesi 10:10
banner

GAÜ Internatıonal Prep School öğrencileri, okuma hünerlerini sergiledi

GAÜ Internatıonal Prep School öğrencileri, okuma hünerlerini sergilediGirne Amerikan Üniversitesi  (GAÜ) Okullar Grubuna bağlı  The International Prep School birinci sınıf  öğrencileri okuma belgelerini, GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi, Girne Kampüsü Millennium Senato Kongre Salonunda gerçekleştirilen  törenle aldı.
Paylaş  
2
3
2
0

Girne Amerikan Üniversitesi  (GAÜ) Okullar Grubuna bağlı  The International Prep School birinci sınıf  öğrencileri okuma belgelerini, GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi, Girne Kampüsü Millennium Senato Kongre Salonunda gerçekleştirilen  törenle aldı.

GAÜ'den verilen bilgiye göre, ailelerin katılımıyla gerçekleştirilen Türkçe ve İngilizce Okuma Bayramı töreni,  İstiklal Marşı ve GAÜ Marşıyla başladı. Ardından, 1AT, 1IT, 1LC ve 1EG sınıflarının Okuma Bayramı için hazırladıkları İngilizce ve Türkçe okumalarıyla devam edildi. Tüm öğrenciler  sınıf  öğretmenlerinden tek tek okuma belgelerini aldı. Tören, öğrencilerin koro halinde söylediği Türkçe ve İngilizce şarkılarla sona erdi.

The International Prep School Müdürü  Fatoş Mertekci yaptığı konuşmada;  “Bugün, bizler için çok özel ve bir o kadar da anlamlı bir gün. Çocuklarımız, bugünkü seviyelerine ulaşabilmek için çok çalıştılar. Düzgün, akıcı bir şekilde Türkçe ve İngilizce okuyabilme, çocuklarımız için parlak bir geleceğin başlangıcı olup,  hedeflerine daha kolay ulaşmalarında onlara yardımcı olacaktır. Ben, bir müdür olarak öğrencilerimle gurur duyuyor ve onların her zaman, aynı heves ve istekle yeni bilgiler öğrenmek için gayret etmelerini temenni ediyorum” dedi. Mertekci konuşmasını Margeret Fuller’in şu sözüyle sonlandırdı : “ Bugünün okuyanı, yarının lideridir. “


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kemal Bolayır'ın "Benim Adım Kıbrıs II" adlı kitabı yayımlandı
image UKÜ'lü Akademisyen Doç. Dr. Kemal Bolayır'ın "Benim Adım Kıbrıs II" adlı kitabı yayımlandı.
DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi'ne başvuru kabul ediliyor
image İstanbul'daki Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ortak eğitimini sürdüren Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi, 2019 - 2020 Akademik Yılı için başvuru kabul etmeye başladı.
GAÜ'de denizcilik alanında yeni bölümler açıldı
image GAÜ, günümüz ve geleceğin meslek gruplarını yetiştiren, Deniz Brokerliği ile Deniz Ulaştırma ve İşletme Bölümlerine öğrenci alımlarına başladı.