Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 6 Şubat 2019, Çarşamba 10:51
banner

LAÜ'den "Duyusal İşlemleme Bozukluklarında Duyu Bütünlüğü Eğitimi" kursu

LAÜ'den Duyusal İşlemleme Bozukluklarında Duyu Bütünlüğü Eğitimi kursuLefke Avrupa Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü tarafından “Duyusal İşlemleme Bozukluklarında Duyu Bütünlüğü Eğitimi” konulu kurs düzenlenecek.
Paylaş  
1
2
1
0

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü’nden Prof. Dr. Hülya Kayıhan tarafından verilecek kurslar iki aşamada gerçekleştirilecek.

Kurslarda; duygusal işlemleme bozuklukları, duygu bütünlüğü problemlerinin hücresel ve davranışsal düzeyde  incelenmesi, duyusal işlem bozukluklarında duyu bütünlüğü problemleri, Modülasyon ve Praksis incelemesi, standardize ölçümler, gözlem ve duyu profili anketi ile değerlendirme üzerine teorik ve pratik ders içerikleri yer alacak.

LAÜ Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitüsü Lefkoşa Kampüsü’ndeDuyusal İşlemleme Bozukluklarında Duyu Bütünlüğü Eğitimi-I 23-24 Şubat 2019 ve Duyusal İşlemleme Bozukluklarında Duyu Bütünlüğü Eğitimi-II 16-17 Mart 2019 tarihlerinde 08:30-20:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kurslara ön kayıt ve detaylı bilgiLAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi; 0392 660 20 00-(2554/3556) iletişim  numaralarından yapılabilecek.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

LAÜ'de tohumun önemi, takası, bankası ve koruması konuşulacak
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi tarafından "Tohum; Mucizevi Yaşam Kaynağı" konulu konferans gerçekleşecek.
UKÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri beyaz önlüklerini törenle giyiyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu tarafından  25 Nisan Perşembe günü Beyaz Önlük Giyme Töreni düzenlenecek.  Öğrenci...
YÖDAK: "Üniversitelerle ilgili nihai kararlar kuruldan çıkıyor"
image Yükseköğretim Planlama, Denetleme Akreditasyon ve Koordinasyon Kurulu (YÖDAK) ziyaret edilen üniversitelerden talep edilen belgelerin kurula iletildiğini, değerlendirmelerin kurul tarafından yapıldığını, nihai kararla...