Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 12 Şubat 2019, Salı 10:58
banner

DAÜ Mimarlık Fakültesi'nde "tasarla ve yap" temalı seminer düzenlendi

DAÜ Mimarlık Fakültesi'nde tasarla ve yap temalı seminer düzenlendiDoğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen “Tasarım İnşa Stüdyosu ve Mimari Eğitimdeki Rolü” temalı seminer, saat 14.30’da, A01 Alpay Özdural Konferans Salonu’nda yapıldı.
Paylaş  
1
2
1
0

Fakülte öğretim üyeleri ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören seminer, MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arda İnceoğlu tarafından verildi.

Prof. Dr. İnceoğlu, söz konusu seminerde kendi koordinatörlüğünde ve birkaç üniversite ile iş birliği içerisinde gerçekleştirdikleri oyun alanı, çok amaçlı alan, köprü, yoga alanı ve kayıkhane gibi yapıların inşa süreçlerini aktardı.

Prof. Dr. İnceoğlu, iş birliği içerisinde gerçekleştirilen grup çalışmalarındaki paylaşıcı ortamın önemine değindi.

Seminerde, “Tasarla ve Yap” temasıyla, üniversite öğrencilerinin geniş ekiplerle katılımı gerçekleştirilen tasarım ve inşa süreçlerinin hem eğlenceli, hem de eğitici yanı vurgulandı.

Seminer sonrasında, Prof. Dr. Arda İnceoğlu’na teşekkür plaketi ve sertifikası, Mimarlık Bölümü, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Resmiye Alpar Atun tarafından takdim edildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KİÜ'de "Uzaklaştırma Kurumundaki Son Gelişmeler, Sorunlar ve Çözüm Önerileri"...
image KİÜ Konferans Salonu'nda yarın saat 13.30'da "Uzlaştırma Kurumundaki Son Gelişmeler, Sorunlar ve Çözüm Önerileri" konulu konferans gerçekleştirilecek.
UFÜ Turizm ve Mutfak Sanatları Kariyer Günü düzenlendi
image Uluslararası Final Üniversitesi Turizm ve Mutfak Sanatları Kariyer Günü, üniversitenin konferans salonunda alanında uzman kişilerin katılımı ve aday turizmcilerin uygulama pratik etkinlikleri ile gerçekleştirildi.
GAÜ Arama Kurtarma Takımı, 2019 şampiyonluğuna hazırlanıyor
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Arama Kurtarma ve Ulaştırma Teşkilatı (AKUT) şampiyonluğa hazırlanıyor.