Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 11 Nisan 2019, Perşembe 09:04
banner

DAÜ Eczacılık Fakültesi Dergisi yayın hayatına başladı

DAÜ Eczacılık Fakültesi Dergisi yayın hayatına başladıDoğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Eczacılık Fakültesi tarafından hazırlanan Farmasötik Bilimler Dergisi (EMU Journal of Pharmaceutical Sciences-EMU JPharm Sci), DAܒnün kuruluşunun 40. yılında yayın hayatına başladı.
Paylaş  
2
3
2
0

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Eczacılık Fakültesi tarafından hazırlanan Farmasötik Bilimler Dergisi (EMU Journal of Pharmaceutical Sciences-EMU JPharm Sci), DAܒnün kuruluşunun 40. yılında yayın hayatına başladı.

Genç bir Fakülte olan DAÜ Eczacılık Fakültesi’nin Üniversiteye armağanı olarak nitelendirilen ve Eczacılık Bilimleri ile ilgili bilimsel yayınların yer alacağı derginin dili İngilizce.

Hakemli açık erişimli (a peer reviewed open access journal) olan derginin, yılda üç kez yayınlanması planlanıyor.

Eczacılık ile ilgili her alanda: farmasötik kimya, farmakoloji, toksikoloji, biyokimya, farmakognozi, farmasötik botanik, mikrobiyoloji, eczacılık tarihi ve son yıllarda önem kazanan fitoterapi, etnobotanik, spor eczacılığı gibi güncel yapılan araştırmalar derginin ana konularıdır ve bu araştırmalar orjinal makale, kısa makale veya derleme makaleler halinde yayınlanacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Hakem Yetiştirme ve Geliştirme Semineri başladı
image KKTC Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen 'Hakem Yetiştirme ve Geliştirme Semineri' 22 Nisan Pazartesi günü başladı. Cuma günü tamamlanacak olan seminer, iki kısımda gerçekleştiriliyor. Seminer KKTC Atletizm Fed...
LAÜ'de tohumun önemi, takası, bankası ve koruması konuşulacak
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi tarafından "Tohum; Mucizevi Yaşam Kaynağı" konulu konferans gerçekleşecek.
UKÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri beyaz önlüklerini törenle giyiyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu tarafından  25 Nisan Perşembe günü Beyaz Önlük Giyme Töreni düzenlenecek.  Öğrenci...