Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 25 Haziran 2019, Salı 08:40
banner

UKÜ Mezuniyet Töreni 28 Haziran'da

UKÜ Mezuniyet Töreni 28 Haziran'daUluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nin Mezuniyet Töreni, 28 Haziran'da gerçekleşecek.
Paylaş  
3
3
3
0

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) 2018–2019 Akademik Yılı Bahar Dönemi Mezuniyet Töreni 28 Haziran Cuma günü gerçekleşiyor. Tören,Üniversite’nin Haspolat yerleşkesinde bulunan Amfi Tiyatro’da saat 19.30’da başlayacak.

Protokol konuklarının onurlandıracağı mezuniyet töreninde Eczacılık, Eğitim, Fen–Edebiyat, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim, Mühendislik, Sağlık Bilimleri, Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakülteleri ile Sağlık Bilimleri, Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Uygulamalı Bilimler Yüksekokulları’ndan lisans ve Adalet Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu ile Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu’ndan  ön lisans, Lisansüstü Eğitim–Öğretim ve Araştırma Enstitüsü’nden de yüksek lisans ve doktora olmak üzere 1600’ün üzerinde öğrenci mezuniyet gururu ve sevinci yaşayacak.

Açılış seremonisi ile başlayacak program, dereceye giren mezun konuşmaları ve bahar dönemi mezunlarına diplomalarının verilmesi, UKÜ Uluslararası Kora performansı, kep atma töreni ve havai fişek gösterisi ile sona erecek.

Kurulduğu 1997 yılından bu yana sürekli gelişen ve büyüyen UKÜ, 2018-2019 Akademik yılı bahar döneminde, 1426 önlisans ve lisans mezunu, 200 yüksek lisans ve doktora mezunu ile bölgedeki ekonomilere katkı sağlamaya ve kaliteli eğitimin adresi olmaya devam edecek.   


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi'nden ses getiren konferans
image Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Deniz Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin düzenlediği "Değişen Dünya Düzeni: Doğu Akdeniz'de Mavi Savaşlar" konulu gerçekleştirildi.
DAÜ'de kadına karşı şiddet masaya yatırıldı
image DAÜ'de kadına karşı şiddet masaya yatırıldı. Psikoloji Öğrencileri Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik Hukuk Fakültesi LA2 Amfisi'nde gerçekleştirildi.
Yrd. Doç. Dr. Evcan, "Dünya Felsefe Günü" hakkında açıklamalarda bulundu
image Yrd. Doç. Dr. Evcan, "Dünya Felsefe Günü" hakkında açıklamalarda bulunarak, felsefeye ulaşmanın gerçek mutluluk kaynağı olduğunu açıkladı.