Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 31 Temmuz 2019, Çarşamba 12:48
banner

GAÜ Kurucu Rektörü Akpınar: "GAÜ ve KKTC için önemli gelişmeleri başlatıyoruz"

GAÜ Kurucu Rektörü Akpınar: GAÜ ve KKTC için önemli gelişmeleri başlatıyoruzGAÜ Kurucu Rektörü Akpınar, Afrika'da 12 farklı ülkede kampüsler açma yolculuğu başlattıklarını duyurdu.
Paylaş  
6
6
6
2

Girne Postası - Sosyal Medya

Girne Amerikan Üniversitesi, Afrika’da 12 farklı ülkede kampüsler açma yolculuğu başlattı. 40 farklı üniversite ile farklı anlaşmalara giden GAܒde 2019-2020 Öğretim yılına yönelik temasların hazırlıkları tamamlandı.

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Afrika Programı için geri sayım süreci başladığını belirtti. Akpınar, GAÜ ve KKTC için çok önemli gelişmeleri başlattıklarını kaydetti.

Akpınar’ın paylaşımı şöyle:

“Afrika Programı için geri sayım süreci başladı. 2019-2020 Öğretim Yılına yönelik çok önemli temasların hazırlıkları tamam. Zor bir sürecin ardından GAÜ ve KKTC için çok önemli güzel gelişmeleri başlatıyoruz.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
31 Temmuz 2019, Çarşamba
        - Girne

31 Temmuz 2019, Çarşamba
OSMAN GARİP         - GİRNE
SERHAT BEY ÖNCE PERSONELİNİN MAAŞLARINI, SSK VE İHTİYAT SANDIĞI BORÇLARINI ÖDESİN. PROJELER TAMAMEN PALAVRA. YÖNETİM KURULU İMZA YETKİSİNİ DE BU ADAMDAN ALMALIDIR. İMZA ATTIĞI HİÇBİR PROJEYİ SONLANDIRMAYAN VE BU KONUDA SÜREKLİ TAZMİNAT ÖDEYEN BİR KURUM BU!!! KKTC'DEKİ ÜNİVERSİTEYİ MAMUR ETTİN DE AFRİKADA YATIRIM YAPACAKSIN!!!

banner
banner
banner
banner
banner
banner

GAÜ BESYO Özel Yetenek Sınavları devam ediyor
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) bünyesinde bulunan Antrenörlük, Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Antrenörlük bölümleri için yetenek sınavları, 26 Ağustos İstanbul, 28 Ağustos...
Öğretmen sendikalarından ortak açıklama: 'Alasya İlkokulu ve GMTMK'nın ek der...
image Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası ve Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası başkanları ortak açıklama yaparak eğitim/öğretim faaliyetlerinin planlanmasını sekteye uğratan iki önemli unsur olduğunu vurguladı.
"Lefke Gazi Lisesi'ndeki öğrenci kayıtlarında usulsüzlük var, öğrenciler başk...
image Lefke Sivil Toplum Örgütleri Platformu, Lefke Gazi Lisesi'nin ortaokul bölümünde yaşanan usulsüzlük dolayısıyla Eğitim Bakanı, Lefke ve Güzelyurt kaymakamlarına çağrıda bulundu.