Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 17 Ekim 2019, Perşembe 17:52
banner

UKÜ, 2019 - 2020 Akademik Yılı "Öğrenci Kulüpler Şenliği" başladı

UKÜ, 2019 - 2020 Akademik Yılı Öğrenci Kulüpler Şenliği başladıUKÜ Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde yer alan Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü tarafından “Öğrenci Kulüpler Şenliği” düzenlendi.
Paylaş  
5
5
5
0

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde yer alan Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü tarafından “Öğrenci Kulüpler Şenliği” düzenlendi.

UKÜ Öğrenci Merkezi’nde üç gün devam edecek olan etkinlikte, kulüp başkanları ve temsilcileri kurulan öğrenci kulübü stantlarında öğrencilere kulüp tanıtımları, amaçları ve 2019-2020 akademik yıl boyunca kulüplerin gerçekleştirmeyi hedefledikleri faaliyetleri hakkında bilgi verecekler. 

“Öğrenci Kulüpler Şenliği” çerçevesinde sağlık, bilim, kültür, iletişim, hukuk, edebiyat, tiyatro ve spor alanlarını içeren 40’tan fazla kulüp tanıtımlarda yer alıyor.  

UKÜ Öğrenci Kulüpleri Koordinatörü Naziyet Uzunboylu, UKÜ öğrenci kulüplerinin öğrencilere renkli ve hareketli bir sosyal ortam sunduğunu hatırlatarak, kulüpler aracılığıyla öğrencilerin ders dışı zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere katılımlarını hedeflediklerini belirtti.

Öğrenci kulüplerinin üniversiteler için vazgeçilmez sosyal faaliyetler olduklarına dikkat çeken Naziyet Uzunboylu, öğrencilerin kulüpler aracılığıyla hem organizasyon ve proje yönetimi konusunda kendilerini geliştirdiklerini hem de sosyalleştiklerini dile getirdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

LAÜ'de Çocuk Hakları Sergisi ile toplumsal farkındalık yaratıldı
image LAÜ Dr. Fazıl Küçük Eğitim Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü tarafından "Çocuk Hakları" konulu sergi açıldı.
"4. Ecobus Fest" etkinliği DAÜ'de gerçekleştirildi
image DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi'nde "4. Ecobus Fest" etkinliği gerçekleşti.
DAÜ'de Toles konuşuldu
image DAÜ'de düzenlenen "EMU TOLES Event" geçtiğimiz günlerde DAÜ Hukuk Fakültesi LA1 Amfisi'nde yapıldı.