Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor

SON DAKİKA
Güzelyurt-Lefkoşa Anayolundaki sorun giderildi, yol trafiğe açıldı Selin bilançosu büyüyor! Ortalık savaş alanı gibi! Lapta-Başpınar'da toprak kayması! Milli Eğitim'e bağlı okulların yanı sıra DAÜ, GAÜ ve KISBÜ de tatil Sele kapılan araçta iki cesede daha ulaşıldı. Ölü sayısı 3'e yükseldi! Ülke felaketi yaşıyor! Tabipler Birliği Resepsiyonu ertelendi Lefkoşa-Girne yolu trafiğe açık ve temiz! Dikmen yolu da sürücülerin kullanımına açıldı Sanki "Katrina Kasırgası" vurdu Tutuklanan uyuşturucu zanlısı uyuşturucu krizi geçirdi İskele Avcılık Atıcılık Kulübü'ne ait 35 keklik öldürüldü, 248 keklik ise kayıp Ciklos'ta ikinci cesede ulaşıldı! Arama kurtarma çalışması sürüyor! İlgili birimlere sorduk: "Neden hep aynı manzara?"
banner
banner
banner
banner
Universal Bank NorthernLand Construction ile işbirliği protokolu imzaladı
Universal Bank NorthernLand Construction ile işbirliği protokolu imzaladı Halkı uygun ödeme koşulları ile konut sahibi yaparak kendi ülkesinde refah içinde yaşamasını sağlamak hedefiyle yola çıkan Universal Bank, Kıbrıs Türk Müteahhitler Birliği’nin ardından ülkenin güven ve istikrar içinde...
Kıbrıs Developments ve İş Bankası'ndan çok özel anlaşma!
Kıbrıs Developments ve İş Bankası'ndan çok özel anlaşma! Yeni proje, yeni kredi anlaşması. Kıbrıs Developments KKTC’de yine bir ilke imza attı. Markalı konut projeleri ile Kıbrıs inşaat sektöründe kalite çıtasını yükselten firma, yeni projesi Kıbrıs Town Houses için de İş B...
Kıbrıs Developments'tan Kıbrıs Town Houses projesi!
Kıbrıs Developments'tan Kıbrıs Town Houses projesi! Kıbrıs emlak ve Kıbrıs inşaat sektörünün merakla beklediği proje geliyor. Milos Park Homes ile ezber bozan Kıbrıs Developments, bu kez Kıbrıs Town Houses projesiyle çok daha iddialı. İşte ilk detaylar.
Kıbrıs Developments Alsancak'a çok özel bir konut projesi sunuyor...
Kıbrıs Developments Alsancak'a çok özel bir konut projesi sunuyor... Yine çok konuşulacak, yine ezber bozacak. Kıbrıs inşaat sektörüne markalı konut projeleri kazandıran Blue Way Şirketler Grubu markalarından Kıbrıs Developments, en yeni heyecanı için son sayıyor.
Caddemm, medya önüne çıktı
Caddemm, medya önüne çıktı Yıllardır özellik Mağusa bölgesinde inşaat yatırımları gerçekleştiren AKOL Development, yeni ve farklı bir proje ile medya önüne çıktı.
Güney Kıbrıs'ta elaman açığı 2017'nin ilk ayında yüzde 27,3 arttı
Güney Kıbrıs'ta elaman açığı 2017'nin ilk ayında yüzde 27,3 arttı Kıbrıs elaman açığı 2017’nin ilk ayında 837 kişi (%27,3) arttı. Bu rakam bir önceki yıl 3,053 idi.
"Arazi ve Gayrimenkul Geliştirme Stratejisi" çalıştayı sona erdi
Arazi ve Gayrimenkul Geliştirme Stratejisi çalıştayı sona erdi Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği tarafından yürütülen, "Arazi ve Gayrimenkul Geliştirme Stratejisi" oluşturularak, strateji metni hazırlanmasına yönelik çalışma çerçevesinde düzenlenen ve iki gün süren çalışta...
Hatalı ilan bildirim özelliği sadece Kıbrıs Emlak Merkezi'nde!
Hatalı ilan bildirim özelliği sadece Kıbrıs Emlak Merkezi'nde! Kıbrıs Emlak Merkezi'nde doğru yatırım fırsatları bulmak da çok kolay.
KTİMB tarafından yürütülen "Arazi Ve Gayrimenkul Geliştirme Stratejisi" inşa ediliyor
KTİMB tarafından yürütülen Arazi Ve Gayrimenkul Geliştirme Stratejisi inşa ediliyor Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği tarafından yürütülen, "Arazi ve Gayrimenkul Geliştirme Stratejisi" oluşturularak, strateji metni hazırlanmasına yönelik çalışma çerçevesinde düzenlenecek ve iki gün sürecek çal...
Güney Kıbrıs'ta inşaat malzemeleri fiyat endeksinde, Mart ayında hafif bir artış kaydedildi
Güney Kıbrıs'ta inşaat malzemeleri fiyat endeksinde, Mart ayında hafif bir artış kaydedildi İstatistik Dairesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Mart 2017’de, inşaat malzemeleri fiyat endeksinde hafif bir artış kaydedildi.
Brezilya'nın inşaat devine 2.6 milyar dolar rüşvet cezası
Brezilya'nın inşaat devine 2.6 milyar dolar rüşvet cezası Brezilya'nın en büyük inşaat şirketi Odebrecht'e 13 ülkede rüşvet vermekten dolayı 2.6 milyar dolar ceza kesildi. Şirket mahkeme tarafından verilen cezanın 2.39 milyar dolarlık bölümünü Brezilya'ya kalanını İsviçre ve...
Miras kalan mağarayı eve dönüştürdü
Miras kalan mağarayı eve dönüştürdü Lionel Buckett, ailesinden miras kalan arazide güzel manzaralı bir mağara buldu ve onu eve dönüştürdü. Ağaçların arasında bulunan mağara tertemiz bir havaya sahip ve muhteşem bir manzaraya karşı konumlanmış durumda. İ...
banner
banner
banner
Kıbrıs Emlak Merkezi yeni formatı ve ayrıcalıklı özellikleriyle yayında!
Kıbrıs Emlak Merkezi yeni formatı ve ayrıcalıklı özellikleriyle yayında! Kıbrıs emlak sektörü son aylarda büyük talep görüyor. Özellikle Türkiyeli yatırımcılar için güvenli liman olarak görülen KKTC’de piyasa hareketli.
Güney Kıbrıs'ta inşaat ruhsatları 2017'e artışla başladı
Güney Kıbrıs'ta inşaat ruhsatları 2017'e artışla başladı Güney Kıbrıs İstatistik Dairesi tarafından yayınlanan verilere göre, geçen yılın aynı dönemine kıyasla, Ocak 2017'de verilen inşaat ruhsatlarında, yıllık bazda %37 artış kaydedildi.
Kıbrıs'ta ev fiyatları 2016'nın dördüncü çeyreğinde %3,1 arttı
Kıbrıs'ta ev fiyatları 2016'nın dördüncü çeyreğinde %3,1 arttı Ev Fiyatları Endeksi`ne ölçümlerinde, Güney Kıbrıs`ta ev fiyatları 2016`nın dördüncü çeyreğinde %3,1 arttı. Bu oran bir önceki çeyrekte %3.1 ve önceki yılın aynı çeyreğinde %2i8 idi.
Güney Kıbrıs'ta 2016 yılında inşaat üretimi %12,9 arttı, üretici fiyatları ise azaldı
Güney Kıbrıs'ta 2016 yılında inşaat üretimi %12,9 arttı, üretici fiyatları ise azaldı Güney Kıbrıs İstatistik Dairesi, 2015 yılına kıyasla, İnşaat Üretim Endeksinin 2016 yılında %12,9 artış gösterdiğini açıkladı.
Ocak ayında, ev satın alma ve tüketici kredileri faiz oranları düştü
Ocak ayında, ev satın alma ve tüketici kredileri faiz oranları düştü Cuma günü Kıbrıs merkez bankası tarafından yayımlanan verilere göre, ev satın alma kredileri ve tüketici kredileri faiz oranları bir önceki aya kıyasla Ocak 2017`de önemli oranda düşüş kaydetti. Buna karşılık, mevduat...
Parke bakımı nasıl yapılır?
Parke bakımı nasıl yapılır? Döşeme malzemelerinde gelip geçici eğilimler her zaman olmuşsa da ahşabın güzelliği nesiller boyu devam eder.
Kanalizasyon borusundan otel yaptılar!
Kanalizasyon borusundan otel yaptılar! Dünyanın her yerinde oldukça ilginç oteller bulunuyor. Peru’daki dağda asılı kapsül oteller, ağaç evler, Finlandiya’daki iglo odalar ya da İsveç ve İzlanda’daki buz oteller... Bu sıra dışı oteller bölgeye gelen müşter...
Evinizi dekore ederken bu hatalara düşmeyin
Evinizi dekore ederken bu hatalara düşmeyin Yaşam alanlarında yeni fikirler denemek enerji tazelemek için harikadır fakat evi değiştireyim derken hatalara düşmeyin!
Pencerenizin önünü keyif köşesi haline getirin
Pencerenizin önünü keyif köşesi haline getirin Kışın en keyifli yanı dışarıdaki yağmur ve kar yağışının huzur verici akışını sıcacık evinizden izlemektir.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
UBP Genel Başkanı Tatar yarın Ankara'da temaslarda bulunacak UBP Genel Başkanı Tatar yarın Ankara'da temaslarda bulunacak
UBP Genel Başkanı Ersin Tatar yarın Ankara’da temaslarda bulunacak. Genel Sekreter Hasan Taçoy, Tatar'a eşlik edecek.

Cumhurbaşkanı Akıncı taburcu oldu

İnşaat Mühendisleri Odası: "Fenni sorumlusu olmayan yolun...

Besim: "Yaşananlar yıllardır izlenen yanlış politikaların...

UKÜ'de gen mutasyonlarının kanser tedavisine etkileri ird...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Fatih Üniversitesinin kurucusuna FETÖ gözaltısı Fatih Üniversitesinin kurucusuna FETÖ gözaltısı
Kapatılan Fatih Üniversitesinin kurucularından Hasan T, FETÖ soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alındı.

Erdoğan: "İngiltere'ye gidenler 'Central Park var' falan ...

İkinci sondaj gemisi yola çıkıyor

Hapis cezası onanan Sırrı Süreyya Önder cezaevine teslim ...

Erbil'in sağlık durumunda son gelişme: "Ne zaman tam olar...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngiltere'de Brexit oylaması öncesinde belirsizlik sürüyor İngiltere'de Brexit oylaması öncesinde belirsizlik sürüyor
İngiliz parlamentosu bu hafta Brexit Anlaşması'nı oylamaya hazırlansa da ülkenin AB ile geleceği konusundaki belirsizlik sürüyor.

İngiltere bunu konuşuyor: "Özil, Lacazette ve Guendouzi'n...

İngiliz Üsleri'ndeki mültecilere İngiltere'de daimi ikame...

Londra'daki Kıbrıslı Türk gençler, Cardiff'teki gençlerle...

Brexit öncesi İngiliz Parlamentosu'nda "zıtlaşma"

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Çin Dışişleri Bakan Yardımcısı Lı Yüçıng: Huawei yetkilisinin yakalama kararını geri çekin Çin Dışişleri Bakan Yardımcısı Lı Yüçıng: "Huawei yetkilisinin yakalama kararını geri çekin"
Çin Dışişleri Bakan Yardımcısı Lı Yüçıng, ABD'nin Pekin Büyükelçisi Terry Branstad'ı Dışişleri Bakanlığına çağırarak, Washington yönetiminin Huawei yetkilisine yönelik yakalama kararının geri çekilmesini istedi.

"ABD, W78 termonükleer savaş başlığı geliştirme programın...

39. Körfez İşbirliği Konseyi Zirvesi başladı

Filistin Meclisi feshediliyor

Macron, yarın sarı yeleklilerle bir araya gelecek

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Lefkoşa ve İskele'de asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi Lefkoşa ve İskele'de asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi
Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk sahasında dün gece 21.00 – 01.00 saatleri arası asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi.

Aykut Toros isimli şahıs kalp krizi sonucu yaşamını yitir...

Tedavüle sahte evrak süren bir kişi tutuklandı

Özel Harekât ekipleri bu kez sokaklarda silahla dolaşmadı

Gaye Soyutok'un cesedine bugün otopsi yapılacak

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Özyiğit: Eğitim yarından itibaren kaldığı yerden devam edecek Özyiğit: "Eğitim yarından itibaren kaldığı yerden devam edecek"
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit ülkede geçtiğimiz hafta yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle iki gün ara verilen eğitimin yarından itibaren devam edeceğini açıkladı.

UKÜ'lü öğrencilerden, SOS Çocukköyü'nde oyun eşliğinde "ç...

KKTC İkinci Cumhurbaşkanı Talat, LAÜ'de konferans verdi

Kıbrıs İlim Üniversitesi "özel çocuklarımıza" elini uzatt...

Doğu Akdeniz Üniversitesi sel felaketinden etkilenenler i...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Kanser Araştırma Vakfı, Paynet Kıbrıs güvenli ödeme sistemi ile online bağış işlemleri başlattı Kanser Araştırma Vakfı, "Paynet Kıbrıs güvenli ödeme sistemi ile online bağış işlemleri" başlattı
Kanser Araştırma Vakfı (KAV), “Paynet Kıbrıs güvenli ödeme sistemi sayesinde kredi kartı ile online bağış toplama işlemleri başlattığını” açıkladı.

İlk kez bir ölüden yapılan rahim nakliyle sağlıklı bir be...

Tabipler Odası HIV farkındalığı üzerine yarın seminer düz...

Uzmanlar uyarıyor: "Bebeğinizin gözlerindeki değişimi göz...

"Radyolojik İncelemelerde Radyasyondan Korunma" kursu ver...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
OPEC petrol üretimi kısıntısında anlaştı OPEC petrol üretimi kısıntısında anlaştı
OPEC petrol üretimi kısıntısında anlaştı, nihai miktar henüz belirlenmedi.

Katar'ın ardından OPEC'e bir darbe de İran'dan

Deutsche Bank'a operasyon: Frankfurt'daki genel merkezde ...

Morgan Stanley'e göre dolar gelecek yıl düşecek

Dövizde düşüş sürüyor! İşte son rakamlar…

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Dr. Fazıl Küçük ve Millî Mücadele Sergisi 14 Türkî Cumhuriyet ve topluluklarında da sergilenecek "Dr. Fazıl Küçük ve Millî Mücadele Sergisi" 14 Türkî Cumhuriyet ve topluluklarında da sergilenecek
Kıbrıs Modern Sanat Müzesi ile Kıbrıs Milli Tarih Müzesi ortaklığında yerli sanatçılar tarafından hazırlanacak ve Dr. Fazıl Küçük’ün 35. ölüm yıldönümü olan 15 Ocak’ta açılacak “Dr. Fazıl Küçük ve Millî Mücadele” temalı sergi 14 Türkî cu...

28. Devlet Fotoğraf Yarışması Sergisi Çarşamba günü açılı...

Şifa Alçıcıoğlu "Nenemin Deyişiynan" kitabını Harmancı'ya...

Kuzey Kıbrıs Seramik Derneği'nin Mediterra sergisi Salı g...

Hakan Çakmak Sanat Atelyesi açıldı

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne (KITOB) üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı. 5 yıldızlı otellerde geçen Ekim ayına göre %14 oranında bir düşüş gerçekleşti.

Turizm ve Çevre Bakanlığı'nın 124 milyon TL'lik bütçesine...

Çavuşoğlu: "Yerli halk turizm sektöründe çalışmıyor"

Saner: "Bu bütçeyle lokomotif sektör turizmi nasıl planla...

Ataoğlu: "MÜSİAD ile işbirliği ülke turizmi için önemli"

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Drift Şampiyonası Final yarışında Haskasap 2018 Şampiyonu, Akbil ise Özel Kupa'nın sahibi oldu Drift Şampiyonası Final yarışında Haskasap 2018 Şampiyonu, Akbil ise Özel Kupa'nın sahibi oldu
Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü ve Drift NEU işbirliğinde organize edilen Kuzey Kıbrıs 2018 Drift Şampiyonası Final yarışı bugün yapıldı. Muhteşem bir organizasyon ve kalabalık bir seyirci önünde yapılan yarışlar sonunda Enver Haskasap 2018...

KTÖS Satranç Şöleni 7 Ocak'ta yapılacak

Eğitim temalı 2019 Girne Satranç Turnuvası birinci turu k...

Driftte final günü

Liverpool savunması için kötü haber: Joe Gomez 6 hafta yo...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Eski Büyükelçi'den KKTC için ilginç açıklama: Tepkim sert oldu ama... Eski Büyükelçi'den KKTC için ilginç açıklama: Tepkim sert oldu ama...
Derya Kanbay'ın Fikri Toros'un paylaşımına yanıtı #gözdenkaçmadı
 

Girne'de moloz tartışması alevlendi. Kaymakam: Orası mühü...

Cenazeye Kuzeyden ve Güneyden üst düzey katılım

Dizdarlı'dan yanlış teşhis ile ilgili yeni açıklama

Zor gecede bir anlamlı yardım daha

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Diş tedavileri turizmi "Diş tedavileri turizmi"
Sağlık turizmi, Kuzey Kıbrıs'ta en yaygın olarak, tüp bebek alanında tercih edilmektedir. Plastik cerrahi, diş, kalp, radyoterapi, wellness gibi alanlarda da sağlık turisti ağırlanmaktadır.

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Anastasiadis ve Pavlopulos Kıbrıs sorunu hakkında açıklamalarda bulundu Anastasiadis ve Pavlopulos Kıbrıs sorunu hakkında açıklamalarda bulundu
“Kıbrıs Cumhuriyeti” Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis ve adada bulunan Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, Rum Yönetimi eski Başkanı Tasos Papadopulos’un anılması çerçevesinde Kıbrıs sorunu hakkında açıklamalarda bulundular.

Hristodulidis: "Desantralize federasyon 1976'dan bu yana ...

Rum Polis Genel Müdürü Hrisostomu suçlara karşı yapılan m...

AKEL basın sözcüsü Stefanos Stefanu Kıbrıs sorunuyla ilgi...

Lute gayrı resmi belge sunacak iddiası

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Quota birinci yaşını kutladı Quota birinci yaşını kutladı
The Quota Bar açılışının birinci yıl dönümünü geçtiğimiz Cumartesi gecesi bir parti ile kutladı.

Cem Kafkas'a Spoon Lounge'da büyük sürpriz

The Quota, birinci yılını kutluyor

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evliliklerini 8 dakikada son...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Nijerya'da bebeklerin çoğunluğu kayıt altına alınamıyor Nijerya'da bebeklerin çoğunluğu kayıt altına alınamıyor
Nijerya Nüfus Komisyonu, ülkede yeni doğan bebeklerin yüzde 70'inin kayıt altına alınamadığı açıkladı.

Küba halkı sınırsız internet ve 3G ile tanışacak

Fikri Karayel'in resmi Instagram hesabı çalındı

Enes Batur'un film çekimleri iptal edildi

Yeni Zelanda'da balina ölümleri sürüyor: 50 balina daha k...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Mars'ın sesi ilk kez duyuldu Mars'ın sesi ilk kez duyuldu
Kızıl gezegen Mars'ın yüzeyinde, sismik inceleme aracı InSight tarafından kaydedilen sesler yayımlandı.

İtalya'dan Facebook'a 10 milyon Euro para cezası

Yandex, ilk akıllı telefonu Yandex.Phone'u tanıttı

"Dünya için en tehlikeli asteroid" görüntülendi

Nami, Vodafone İTÜ Future Lab'ı ziyaret etti

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD
GBP
EUR
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları