Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 19 Haziran 2018, Salı 11:41
banner

Çırakoğlu: "Gönyeli'de kent ekonomisi korunmalı ve geliştirilmeli"

Çırakoğlu: Gönyeli'de kent ekonomisi korunmalı ve geliştirilmeliHalkın Partisi Lefkoşa İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ali Çırakoğlu, yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.
Paylaş  
29
11
31
3

Halkın Partisi Lefkoşa İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ali Çırakoğlu, yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Halkın Partisi’nin Gönyeli’de nitelikli bir liste ile yarışta yer aldığını vurgulayan Çırakoğlu, marka bir kent inşasında Halkın Partisi belediye meclis üyelerinin önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını belirtti. İnatlaşmanın temel alındığı bir yönetim anlayışı değil bilimsel verilerin rehberlik ettiği bir anlayışın Gönyeli’de etkin kılınması önemlidir diyen Çırakoğlu, yeni dönemde bu anlayışın göreve geleceğine inandıklarını söyledi.

Sadece Gönyeli’de değil ülke genelinde kentlerimizi iyi yönetecek, kötü yönetimden kaynaklanan mutsuzluklara son vereceğiz.

Huzur veren kentleri halkımızla birlikte kuracak, neşeli insanların dolaştığı kentleri hayal olmaktan çıkarıp gerçek yapacağız diyen Çırakoğlu, bölgeye gerçekleştirdikleri ziyaretinde çok faydalı geçtiğine işaret etti. Kent ekonomisinin yatırımların devam edebilmesi, gelişimin sürmesi için önemli olduğuna dikkat çeken Çırakoğlu, Gönyeli’de daha fazla yatırım daha fazla gelişim için zemin vardır dedi.

Halkın ilgisi partimize duyulan güvenin artarak devam ettiğinin anlaşılması bakımından büyük önem arz etmektedir diyen Çırakoğlu, bu güvenin muhafaza edilmesi için gece gündüz çalışacağız dedi.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
7
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
3
ONAY BEKLEYENLER
0
19 Haziran 2018, Salı
Kara Kartal         - Lefkoşa
beşiktaşlılar dernegini ozel ciftligin yapdın şimdi sıra geldi hp ye

19 Haziran 2018, Salı
Havva Candan         - Güzelyurt
Temiz siyaset yapacak deyen Halkın Partisine bak sen.
Böylelerini vatandaşlıktan atmak lazım siz aldınız ilçe yönetimine ortak ettiniz.

19 Haziran 2018, Salı
Burak Hulusi         - Lefkoşa
İlk önce ali efendi sen çalışanlarının maaşını öde sonra gel gönyeliye laf at

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gönyeli Belediyesi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi'ne katıldı
image Gönyeli Belediyesi, dönüşüm çalışmalarını dijitalleşme anlamında da ileriye taşıdı, omurgası devlet tarafından oluşturulan Elektronik Belge Yönetim Sistemi'ne (EBYS) katıldı.
Gönyeli'de kapsamlı temizlik kampanyası başladı
image Gönyeli Belediyesi, Gönyeli’de kapsamlı temizlik kampanyası başlattı.
Gönyeli'nin bazı bölgelerine yarın elektrik verilemeyecek
image Alçak gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle yarın Gönyeli'de bazı sokaklara elektrik verilemeyecek.