Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 7 Ağustos 2019, Çarşamba 11:31
banner

Gönyeli Belediyesi temizlik çalışmalarını sürdürüyor

Gönyeli Belediyesi temizlik çalışmalarını sürdürüyorGönyeli'de kapsamlı temizlik kampanyası sonuçlarını gösteriyor...
Paylaş  
3
2
3
0

banner

YÜZDE 85’İ TAMAMLANDI

Gönyeli kenti yine kapsamlı bakımdan geçti, 4 ay boyunca her gün, her saat temizlendi, ilaçlandı, kamyonlarca çöp ve moloz toplandı. Kentteki kapsamlı temizliğin yüzde 85’i tamamlandı.

YIL BOYUNCA TEMİZLİK

Tüm sokakları rutin olarak yıl boyunca temizlenen Gönyeli kentinde, evsel atıklar düzenli toplanıyor, çöp konteynerleri yıkanıyor. Gönyeli kenti merkezinden en uzak ara sokağına kadar yıllık genel bakımdan geçiriliyor.

Gönyeli Belediyesi’nin her yıl yaptığı kapsamlı temizlik kampanyası yine fark yarattı, kent bir uçtan bir uca bakımdan geçirildi.
Gönyeli’nin daha temiz olması için her gün çalışan Gönyeli Belediyesi çalışanları ve özel ekipler, kapsamlı bakım kapsamında kamyonlarca çöp ve moloz topladı, 4 ay boyunca kesintisiz temizlik yaptı.

Bugüne kadar Gönyeli’nin yüzde 85’inin temizlendiği ifade edilirken en kısa sürede tüm temizlik kampanyasının tamamlanması bekleniyor.

Temizlik kampanyasında toplam 4 dozer, 4 kamyon, 3 çekirge tipi kamyon, 3 traktör, yol ve kaldırım olmak üzere 2 süpürge aracı, 1 çöp konteyner yıkama aracı ve 40 kişilik temizlik elemanı çalıştı.

“TEMİZLİK VE BAKIM HEP SÜRECEK”

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkedeki en kapsamlı temizlik kampanyasının tamamlanma aşamasına geldiğini belirterek, yoğun yağışların ardından bu yıl çok daha ciddi bir çalışma yapıldığını ifade etti.

Tüm yurttaşlardan Gönyeli’deki temizliğin korunması yönünde işbirliği isteyen Başkan Ahmet Benli, “Gönyeli’nin yüksek standartlarına sahip çıkalım, kaçak yapılaşmaya sırt dönelim, belediyemizi uyaralım” dedi.

BELEDİYE – ÖZEL İŞBİRLİĞİ

Gönyeli’nin yüzde 55’ine tekabül eden kısmın temizliğini belediyenin kendi temizlik ekibi üstlenirken, geriye kalan yüzde 45’lik kısmı için Mehmet Pastırmacı’nın şirketinden hizmet alımı yapılıyor.

Tüm sokakları rutin olarak yıl boyunca temizlenen Gönyeli kentinde, evsel atıklar düzenli toplanıyor, çöp konteynerleri yıkanıyor. Gönyeli kenti merkezinden en uzak ara sokağına kadar yıllık genel bakımdan geçiriliyor.

BAŞKANDAN ÖZEL İLGİ

Gönyeli’de her yıl yapılan temizlik kampanyasına Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli, bu yıl gerek yaptığı ziyaretlerle gerekse incelemelerle ciddi önem veriyor. Gönyeli’nin yıl boyunca temiz olmasını istediklerini belirten Benli, “Yüksek yaşam standartlı kent hedefimize hem cadde dönüşümleri, hem de sosyal aktivitelerle ilerliyoruz. Engelsiz bir kent, bisikletli bir Gönyeli ve yüzü gülen insanlar istiyoruz” şeklinde konuştu.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Gönyeli Belediyesi'nden Gençlik Festivali: "Rengarenk Festival"
image Gönyeli Belediyesi bu yıl Gençlik Festivalini "Rengarenk Festival" adıyla 21-25 Ekim tarihlerinde düzenliyor.
Manavoğlu'ndan öneri: "Yenikent'teki polis okulunu, ilkokul veya ortaokula çe...
image Yenikent'te inşa edilen polis okulunun acil bir ihtiyaç olmadığını savunan HP Milletvekili Manavoğlu, bölgenin ilkokul ve ortaokula ihtiyacı olduğunu savunarak, "O zaman ne bekliyoruz? Milli servet çürümeden, polis ok...
Gönyeli Belediyesi'nden okullara yakın ilgi
image Gönyeli bölgesindeki okullarda temizlik çalışmaları yapıldı, haşereye karşı kapsamlı ilaçlama gerçekleştirildi, ayrıca su depoları temizlenerek dezenfekte edildi. Ayrıca yaya geçitleri ve yol çizgileri yenilendi...