Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 17 Eylül 2019, Salı 11:34
banner

Manavoğlu'ndan öneri: "Yenikent'teki polis okulunu, ilkokul veya ortaokula çevirelim"

Manavoğlu'ndan öneri: Yenikent'teki polis okulunu, ilkokul veya ortaokula çevirelimYenikent'te inşa edilen polis okulunun acil bir ihtiyaç olmadığını savunan HP Milletvekili Manavoğlu, bölgenin ilkokul ve ortaokula ihtiyacı olduğunu savunarak, "O zaman ne bekliyoruz? Milli servet çürümeden, polis okulu binasını, devlet okuluna çevirelim" önerisine bulundu.
Paylaş  
8
5
7
0

banner

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Gönyeli Yenikent bölgesinde yapılan polis okulunun acil bir ihtiyaç olmadığını savunan Halkın Partisi Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu, bölgenin ilkokul ve ortaokula ihtiyacı olduğunu söyleyerek, “O zaman ne bekliyoruz? Milli servet çürümeden, polis okulu binasını, devlet okuluna çevirelim” önerisine bulundu.

Binanın mülkiyetinin Polis Genel Müdürlüğü’nde olduğunu hatırlatan Manavoğlu, “Polisimiz, binayı Milli Eğitim Bakanlığı’na hibe etsin” dedi.

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği bu açıklamasına; Başbakan Ersin Tatar ve Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu’nu da etiketleyen Manavoğlu, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Görünen o ki Yenikent'in göbeğinde Polis okuluna acil bir ihtiyaç yokmuş… Ama bir ilkokula ve ortaokula acil ihtiyaç var. O zaman ne bekliyoruz? Milli servet çürümeden Polis okulu binasını devlet okuluna çevirelim... Mülkiyet poliste olabilir, öyleyse polisimiz Milli Eğitim Bakanlığı'na hibe etsin binayı... Güzel olmaz mı?”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
3
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Gönyeli Belediyesi'nden Gençlik Festivali: "Rengarenk Festival"
image Gönyeli Belediyesi bu yıl Gençlik Festivalini "Rengarenk Festival" adıyla 21-25 Ekim tarihlerinde düzenliyor.
Gönyeli Belediyesi'nden okullara yakın ilgi
image Gönyeli bölgesindeki okullarda temizlik çalışmaları yapıldı, haşereye karşı kapsamlı ilaçlama gerçekleştirildi, ayrıca su depoları temizlenerek dezenfekte edildi. Ayrıca yaya geçitleri ve yol çizgileri yenilendi...
Gönyeli'deki alt geçit yarın kapatılacak 
image Gönyeli'deki alt geçit köprü çalışmasından dolayı yarın kapatılacak.