Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ALAYKÖY 11 Nisan 2015, Cumartesi 15:40
banner

Siber: "Bu kader hepimizin"

Siber: Bu kader hepimizinCTP-BG Alayköy Ocak Örgütü, dün akşam Meclis Başkanı ve CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber onuruna eğlence düzenledi.
Paylaş  
80
86
104
0

CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber’in salona girdiğini gören Alayköylüler, coşkulu bir karşılama gerçekleştirdi. Siber’e girişte çiçek takdim eden partililer, çalıp söyledikleri şarkılarla gece boyu eğlendiler. Türküler söyleyen gençlere eşlik eden Sibel Siber’in Kıbrıs’ın aydınlık yüzü olduğunu söyleyenler cumhurbaşkanlığı seçimlerinde son sözü kadınlar ve gençlerin söyleyeceğine dikkat çekti. Kadınlar ve gençler sık sık ‘Sibel Siber Saray’a’ şeklinde slogan attı. Seçimlere bir hafta kala bir araya gelen partililer moral depoladı. Yoğun katılımın olduğu geceye CTP-BG Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu, Genel Sekreter Kutlay Erk, Alayköy Belediye Başkanı Hulusi Manisoy, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Gulle, Maliye Bakanı Zeren Mungan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Aziz Gürpınar, Lefkoşa milletvekili Tufan Erhürman, Kadın Örgütü Lefkoşa İlçe Başkanı Nazife Göçer ve çok sayıda Alayköylü destekçi katıldı. Etkinlikte Yorgancıoğlu ve Siber birer konuşma gerçekleştirdi.

SİBER: BU KADER HEPİMİZİN!

Meclis Başkanı ve CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber yaptığı konuşmada 19 Nisan’da bir kader seçimine gideceklerini ve bu kaderin herkesin kaderi olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ne derecede önemli olduğunun altını çizen Siber, hak, adalet, güvenin tesisi için, toplumu ileriye taşıyacak kararları almak için ezberlenmiş, dünyadan kopuk, vizyonsuz liderliğin değiştirilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Eski anlayışı, köhne zihniyeti, kucaklayıcı olmayan liderliği 19 Nisan’da götürmek için çalıştıklarını belirten Siber, “Ekip ruhuyla çalışan, deneyimli kadrolarıyla çözüme odaklanan, yaşam kalitesini yükseğe çekmek için gaile çeken bir anlayış getireceğiz. İrade ve güç bizde. Bunları birleştirerek ilerlemeliyiz” dedi.

YORGANCIOĞLU: ÇEŞİTLİ DEDİKODULAR PİYASAYA SÜRÜLÜYOR

CTP-BG Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu ise son günlerde CTP’ye zarar verebilmek için gerek sağ partilerden gerekse sol partilerden kaynaklanan çeşitli dedikoduların piyasada dolaştığını söyledi. Bu dedikodulara fırsat verilmemesi gerektiğinin altını çizen Yorgancıoğlu, geri kalan dokuz günde Kıbrıs Türk halkının geleceğini garanti altına almak için herkesin Dr. Sibel Siber’e oy talep etmesi gerektiğine işaret etti. Yorgancıoğlu seçimleri kazanmaları halinde hükümet ve cumhurbaşkanlığının uyum için çalışarak halk yararına yapılan işlerin tabii ki artacağını dile getirdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Alayköy Organize Sanayi Bölgesi lağım sularına teslim
image Alayköy Organize Sanayi Bölgesi'nin uzun süredir devam eden çevre sorunlarına çare üretilmiyor...
Alayköy'deki çöplükte başlayan yangın ormana sıçradı!
image Sabah saatlerinde Alaykoy'un batı kısmında, çöplük alanda başlayan yangın ormanlık alana sıçradı.
Alayköy'de uyuşturucu
image Alayköy’de dün saat 11.00 sıralarında, şüpheli görülen 42 yaşındaki M.T’nin üzerinde yapılan aramada, içinde tütünle karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu kalıntısı bulunan sarma sigara izmariti bulundu.