Ana Sayfa >> SPOR 31 Mayıs 2017, Çarşamba 07:55
GAÜ Okçuluk Takımı madalyaları topladı
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okçuluk Takımı, KKTC Okçuluk Federasyonu ve Le Chateou Lambousa Hotel işbirliğinde bu yıl 3.’sü düzenlenen “Chateou Lambousa Okçuluk Yarışması”nda GAÜ Takımı madalyaları topladı.
Paylaş  
7
9
6
0

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okçuluk Takımı, KKTC Okçuluk Federasyonu ve Le Chateou Lambousa Hotel işbirliğinde bu yıl 3.’sü düzenlenen “Chateou Lambousa Okçuluk Yarışması”nda GAÜ Takımı madalyaları topladı.

Geçtiğimiz gün, Le Chateou Lambousa Hotel’de gerçekleşen yarışmada, sporcular kıyasıya yarışırken, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden olan GAÜ Sporcusu Safter Karabetça, tüm dikkatleri üzerine topladı. Minik ve yıldızların da yarıştığı yarışmalar sonunda dereceye girenler ödüllerini yetkililerden aldılar. Okçuların 10-11 Haziran'da Güzelyurt'ta yapılacak BÜY okçuluk özel yarışması için şimdiden hazırlıklara başladılar.

Konuyla ilgili GAܒden yapılan açıklamada, GAܒnün, Akademik, Kültürel, sosyal ve spor alanlarında, öğrencilerinin gelişimleri yönünde sürekli aktif olduğunu ifade ederken, kişi gelişimi açısından bu alanların bir bütün halinde büyük önem arzettiği belirtildi.

Yarışmada dereceye giren isimler ise şu şekilde;

Makarali yay büyük erkekler

 1. SERKAN TAYDAŞ (BAF)
 2. OSMAN TEZ(GAU)
 3. BERKAL VOLKAN

OLİMPİK YAY BÜYÜK ERKEKLER

 1. SAFTER KARABETÇA (GAU)
 2. YUSUF DUMAN(SİNYA)
 3. KEMAL EKTAL(GAU)

OLİMPİK YAY BÜYÜK BAYANLAR

 1. SİMGE AKSAK(YENİKENT OKÇULUK)
 2. GULHANİM ÇAKAL(GAU)

3.EBRU BULANCAK (BAF)

OLIMPIK YAY YILDIZ BAYANLAR

 1. İRMAK ERBOCU(BAF)

OLIMPIK YAY YILDIZ ERKEKLER

1.MELİH GUNEY(BAF)

2.CEM KİRMİZİTAS(GAU)

OLİMPİK YAY MİNİK BAYAN bayanlar

 1. İRGAZ ERBOCU(BAF)
 2. CEREN BULANCAK(BAF)(AYNI PUAN ATTILAR)
 3. BEYZA GÜNEY(BAF)
 4. İSİK TEZ (GAU)

OLIMPIK YAY MİNİK ERKEK

 1. HASAN BİLGEHAN(MGA)
 2. BERKİN ALTİNDAGLİ(GAU)
 3. G.DURMUŞ(MGA)

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Ergün Köseoğlu anı turnuvası ile anıldı
Yeni Boğaziçi Doğan Spor Kulübü tarafından düzenlenen 5.Ergün Köseoğlu U15 yıldızlar anı futbol turnuvası önceki gün oynanan karşılaşmalar ile tamamlanmış oldu.
KTSYD, Olimpizm günü mesajında, spor ambargolarını kınadı
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Olimpizm Günü nedeniyle bir basın bildirisi yayınlayarak uygulanan spor ambargolarını kınadı.
KTSYD, Türkiye Spor Yazarları Derneği'ni ziyaret etti
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği başkanı Çelen Oben ve beraberindeki heyet, Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Oğuz Tongsir’i ziyaret etti.