Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Kemal YILMAZ 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Kemal YILMAZ, Çarşamba günkü mahkeme kararı ne olursa olsun başta bölge halkı olmak üzere büyük bir çoğunluk insanlık ve dürüstlüğünüzden ötürü hiçbir zaman desteğini sizin üzerinizden çekmeyecektir. Binlerce kişinin duası var arkanızda!

Paylaş Share/Bookmark
 
Kudret ÖZERSAY 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Kudret ÖZERSAY, bazı bürokratların değiştirilmediği için bakanlarınızın icraat yapmamaları için ellerinden geleni artlarına koymadıklarını biliyor muydunuz? Parti içinde büyük huzursuzluk var haberiniz olsun istedik!

Paylaş Share/Bookmark
 
İsmet ESENYEL 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın İsmet ESENYEL, ülke genelinde 5 yıldızlı otellerde bir araştırma yaparsanız büyük bir çoğunluğun milli yiyeceğimiz olan çakıztesi müşterilerine layıkıyla sunmadıklarını da göreceksiniz. Hele de bunu yabancı bir turistten duyunca resmen biz yok olduk!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüseyin ÖZGÜRGÜN 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Hüseyin ÖZGÜRGÜN, bazı partililerin sizi ve eski yönetimi aramaya başladıklarını artık dillendirmeye başladıklarını biliyor muydunuz? Parti içinde bir takım huzursuzluklar yaşanmaya başladı ve pek yakında su yüzüne çıkacağı iddia ediliyor…

Paylaş Share/Bookmark
 
Latif AKÇA 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Latif AKÇA, LTB’den ilişiğinizin kesilmesi konusunda Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne şikâyette bulunmak için yoğun bir çalışma içinde olduğunuz gözleniyormuş. Biraz pahalı bir iş ama haktan da daha önemli bir şey olamaz değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Oktay KAYALP 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Oktay KAYALP, pek muhterem validenizin vefatını üzüntü ile öğrendik. Merhumeye Tanrı’dan rahmet size ve aileye sabırlar dileriz. Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah…

Paylaş Share/Bookmark
 
Şener ELCİL 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Şener ELCİL, birini kötülemek için illa ki onun ailesini karıştırmak hem bir sendika başkanına yakışmaz hem de insan hakları ile çok bağdaşmaz. Toplumun önde gelenlerinden birisi olarak biraz daha hassasiyet lütfen…

Paylaş Share/Bookmark
 
Özdil NAMİ 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Özdil NAMİ, kısır tartışmaları ve sürtüşmeleri bir yana bırakıp bir an evvel kablo ile elektrik için fizibilite raporu hazırlatırsanız büyük bir amme hizmeti yapmış olacaksınız. Hem yıllardır tartışılan bir konu için bu raporu hazırlatmak kimsenin aklına niçin gelmiyor ki?

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet HARMANCI 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Mehmet HARMANCI, plastik şişe ve teneke kutu toplama projesi beklenenden de büyük başarı ile devam ediyor ama elde bez çanta kalmayınca da vatandaş evine eli boş gidiyor ve sitem etmeden de durmuyor. Umarız heyecanlarını yitirmezler!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ersin TATAR 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Ersin TATAR siyaset ustası sendikaların tuzağına düşüp sinirlerinize hâkim olamazsanız ileride işiz çok zor demektir. Daha durun bakalım yolun başındasınız ve çelik gibi sinirlere sahip olmanız gerekiyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tahsin ERTUĞRULOĞLU 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Tahsin ERTUĞRULOĞLU, futbol takımından ümidi kesince artık sadece basketbol maçlarını izlemeye başlamışsınız. Bu da bir yöntem ama içinizin nasıl sızladığını da tahmin etmekte hiç güçlük çekmiyoruz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ahmet İŞCAN 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Ahmet İŞCAN, ardı ardına yazdığınız kitapların basımı için sponsor arayışlarına başladığınız konuşuluyor. Yani bu memlekette yazarlara önem veren ve destek çıkacak kimse kalmadıysa çok yazık demektir, gazanız mübarek olsun artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Sabahattin İSMAİL 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Sabahattin İSMAİL, Kıbrıs konusunda Saray’a karşı muhalefetin dozunu bir hayli artırdığınız dikkatlerden kaçmıyor. Konunun tam da içinde olanların davaya sahip çıkması umarız birilerini rahatsız etmiyordur değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Özel KADIOĞLU 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Özel KADIOĞLU, sizin mekânın gediklilerinden olan Mahşeker’in zamansız vefatı dükkana karabasan gibi çökmüş diye duyduk. Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun artık. Dostluklar kolay kazanılmıyor tabi ki…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ahmet YÖNLÜER 19 Şubat 2019, Salı 07:30

Sayın Ahmet YÖNLÜER, partiye katıldıktan sonra dilinizin de kemiği olmadığı için tabanda ciddi bir heyecan yaşandığı ve partiye renk geldiği söylemleri yapılıyor. Birilerinin artık bunu yapması gerekiyordu o da size isabet etti desenize!

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.31 5.31
GBP 6.84 6.88
EUR 6.00 6.01
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
4’lü koalisyon hükümeti size başarılı mı?
Çok başarılı
Başarılı
Başarısız
Çok başarısız
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner