Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Tolga ATAKAN 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Tolga ATAKAN, dün sizin bakanlıktan birkaç müdürün topun ucunda olduğunu yazınca bakanlık bünyesinde büyük bir panik yaşandığı konuşuluyor. Onun içindir fazla gecikmeyin deriz çünkü bundan siz bile zarar görebilirsiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ali Murat BAŞÇERİ 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Ali Murat BAŞÇERİ, yaşanan ölümlü sel felaketinden sonra bizim hükümetten hala yardım talebinde bulunulmadığını öğrendik. Acaba dersiniz nazlanıyorlar mı yoksa gurur meselesi mi yapıyorlar? Hem de böyle vahim bir durumda!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mustafa AKTUĞ 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Mustafa AKTUĞ, belediyenin hemen tüm araçları selden zarar görüp kullanılamaz hale gelirken hala bir devlet yetkilisinin ihtiyaçlarınızın karşılanması için girişimde bulunmaması muhakkak ki Lapta’nın kaderi olmayacaktır değil mi? Acaba Rum ilgililere mi müracaatta bulunmanızı bekliyorlar dersiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet Ali TALAT 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Mehmet Ali TALAT, CTP’li kurmaylara yol göstermeye başlamanız Cumhurbaşkanlığı seçimleri için de yeşil ışık yaktığınız olarak yorumlara sebep oldu! Yine de acele etmeyin deriz zira bir önceki seçimde direkten dönen bir aday bu kez iddialı olacak gibi geliyor bize!

Paylaş Share/Bookmark
 
Serdar DENKTAŞ 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Serdar DENKTAŞ, yaşana sel felaketinde fazlasıyla sessiz kalan siyasiler içinde sizin de adınız anılmaya başlandı. Sonuçta hazinenin başında oturan bir kişi olarak bakalım yaraların sarılması için gerekli maddi kaynağı bulabilecek misiniz?

Paylaş Share/Bookmark
 
Zeki ÇELER 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Zeki ÇELER, birileri her ne kadar yanında çalıştırdıklarının gerçek maaşları üzerinden yatırım yapmayanlara diş gösterseniz de bunu sanki de şaka sanmış olacaklar ki dalga geçmeye başladılar bile! Onun içindir şimdi kelle almanın tam zamanıdır…

Paylaş Share/Bookmark
 
Halil FALYALI 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Halil FALYALI, hem otelinizde hem de marinada sel felaketi nedeniyle her hangi bir zarar görmediğinize memnun olduk. Demek ki gerekli önlemler alınıyorsa bu tür olaylar da kolay atlatılabiliyormuş değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Derya KANBAY 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Derya KANBAY, görev başındayken gayet sessiz ve sakin bir tablo çizerken görev sonrası eleştiri yağmurlarınız gördüğünüz gibi dikkatlerden kaçmıyor. Nedense bizim siyasiler de hep sizin gibi yapıyor iktidarda derin bir sessizliğe bürünüyorlar…

Paylaş Share/Bookmark
 
Gülşah Sanver MANAVOĞLU 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Gülşah Sanver MANAVOĞLU, bir sosyal medya fenomeni olarak yaşanan sel felaketi sırasında ve sonrasında bununla ilgili tekbir paylaşımda bile bulunmamanız takipçilerini tarafından epey yadırganmış. Hayırdır bu konuda erken emekliliğe mi ayrıldınız acaba?

Paylaş Share/Bookmark
 
Kemal DÜRÜST 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Kemal DÜRÜST, uzun bir süredir yakın dostlarınızın telefonlarına yanıt vermediğiniz yönünde şikâyetler gelmeye başladı. Oysa birçoğu sizi kötü gün dostu olarak tanıdıklarını belirten yorumlarda bulunuyorlar!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tahsin ERTUĞRULOĞLU 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Tahsin ERTUĞRULOĞLU, sizin takım artık düşme hattına kadar gerileyince lig fikstürünü ters tutarak bakmaya başladığınız doğru mu? Doğrusu iyi bir yöntem de bakalım durumu daha nereye kadar idare edeceksiniz

Paylaş Share/Bookmark
 
Engin ARI 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Engin ARI, sizin komşu önemli bir ameliyat olunca artık size de bir takım görevler düşüyor değil mi? Bu arada yakın dostlar pastırma mevsiminin ne zaman başlayacağını sormaya başladılar, bacadan çıkacak olan dumanı bekliyorlarmış!

Paylaş Share/Bookmark
 
Sinan GÜNEŞ 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Sinan GÜNEŞ, sel felaketi yaralarının sarılmasında bizim hükümet biriz ağırdan alınca şimdi hem belediyeler hem de zarar gören vatandaşlar yolunuzu gözlemeye başlamışlar. Elinizi çabuk tutun deriz zira yakında isyan bayrağını açmaya hazırlananlar var…

Paylaş Share/Bookmark
 
Kemal DEVECİ 11 Aralık 2018, Salı 07:00

Sayın Kemal DEVECİ, komşu çocukları bize dede diye hitap edince başınızda kaynar sular dökülüyormuş gibi oluyor diye duyduk. İyi de yakında torun gelince ne yapacaksınız o zaman! Şimdiden alışın deriz zira gençler yakında bir sürpriz yapabilir…

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.3220 5.4090
GBP 6.6570 6.7530
EUR 6.0370 6.1135
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner