Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
İsmet ESENYEL 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın İsmet ESENYEL, Kumarcılar Hanı’nın elektrik faturası ödenmediği için dün bu tarihi mekanda elektrikler kesildi ve buradaki esnaf zor anlar yaşadı. Bu gibi basit konuları artık bir sisteme koymak gerekiyor ve bir zahmet bu sorumluluğu da siz üstlenin olur mu!

Paylaş Share/Bookmark
 
Altay FIRAT 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Altay FIRAT, daha iki ay önce ülke genelindeki tüm çam ağaçları için hem de 4 milyon TL gibi bir rakam harcandı. Nasıl olur da hala çam kese böceği türer burada biraz tuhaflık yok mu! Vatandaşın ensesinden harcanan bu paralara yazık değil mi!

Paylaş Share/Bookmark
 
Nazım ÇAVUŞOĞLU 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Nazım ÇAVUŞOĞLU, zeytin üreticilerine bir çağrı yaparak ilaçlama konusunda uyarılarda bulundunuz ama üretici de diyor ki bu ilaçları bakanlık sağlasın ve bilinçli bir ilaçlama yapılsın. Haksız da değiller yani değil mi!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ali TİLKİ 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Ali TİLKİ, İzmirli bir iş kadını dün arayarak hakkınızda bazı şikayetlerde bulundu. Yakında bu dosyayı açacağız şimdiden haberiniz olsun istedik. Çok yakında elindeki belgeleri bize ulaştıracağını söyledi çünkü!

Paylaş Share/Bookmark
 
Şaban EMRE 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Şaban EMRE, ormanlardaki çam ağaçlarını ilaçlanma ihalesinde size göre de bazı tuhaflıklar yok mu! Bir ara konuyu gündeme getirdiniz ama nedense pek de işi ileriye götürmediniz. Nasıl pes ettiniz biz de şaşırdık doğrusu!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ahmet SENNAROĞLU 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Ahmet SENNAROĞLU, son günlerde Girne gecelerinde fazlaca boy gösterdiğiniz yönünde haberler geliyor. Yani kavgasız gürültüsüz bakir yerleri bırakıp gürültünün ve trafik sorunlarının olduğu bir kentte ne bulursunuz ki!

Paylaş Share/Bookmark
 
Özay ANDIÇ 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Özay ANDIÇ, emeklilikten çok sıkılmış olsanız gerekir ki aktif sendikacılık hayatına yeniden geri dönüş yapacağınız konuşulmaya başlandı. Hele de bazı yerlerde ‘‘Dönüşüm muhteşem olacak’’ diyormuşsunuz. Gazanız mübarek olsun o zaman!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ersan SANER 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Ersan SANER, Türkiye ile yapılacak olan iş gücü anlaşmasında sanırız kendinizi kamuoyuna yeteri kadar anlatamadınız ve doğal olarak da eleştiriler gereğinden daha fazla yapıldı. Bu konudaki eksikliğinizi gidermezseniz başınız daha çok ağrıyacağa benziyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Raif ÖZYANIK 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Raif ÖZYANIK, işletmenize alarm sistemi kurarak doğru bir icraat yaptığınız kanıtlandı ve hırsızlar bu kez cepleri boş döndüler! Yine de büyük geçmiş olsun diyoruz, bu sıralar sağlam basmakta yarar var!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet İNANCI 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Mehmet İNANCI, dün sabah itibarıyla KKTC’ye giriş yaptığınız ve sabahın köründe dostlarınızı uyandırdığınızı duyduk. Yani daha horozlar bile ötmeden bu aceleniz neydi! Şaka bir yana memlekete hoş geldiniz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Olcay KIRAÇ 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Olcay KIRAÇ, göreve geldikten sonra bayağı hızlı başladınız ve birlik üyelerine bir üniversitede burs imkanı sağlayarak epey göze girdiniz. Bu arada üyelerden bazıları sağlık alanında da bir takım kolaylıklar sağlanmasını istiyor bilesiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mustafa GÖKMEN 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Mustafa GÖKMEN, İskele ve yöresinde aktif siyasete yeniden döneceğinizi konuşmaya başladılar. Özellikle uşaklar sizi meclis sıralarında görmek için sabırsızlanıyorlarmış onun için siyasi kulislere şimdiden başlamakta yarar var…

Paylaş Share/Bookmark
 
Gökhan ALTINER 24 Mayıs 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Gökhan ALTINER, yurt dışı gezileri öyle yoğunlaştık ki bazı meslektaşlarınız maraz etmeye başladı! Bu arada son ziyarette nikah töreni için de araştırma yaptığınız iddia ediliyor. Venedik’te gondolun üstünde yüzükleri takmaya ne dersiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 

Kurlar Alıs Satış
USD 3.5400 3.5985
GBP 4.5850 4.6510
EUR 3.9690 4.0150
Nömetçı Eczane
Anket
Hangi otomobil markasını tercih ediyorsunuz?
BMW
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Jaguar
Jeep
Land Rover
Mercedes
Range Rover
Renault
Volkswagen
Tüm Anketler
Köşe Yazarları