Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Tufan ERHÜRMAN 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Tufan ERHÜRMAN, Ombudsman’ın raporlarında da yer alan ve usulsüzlüğün belgelendiği Eski Eserler ve Müzeler Dairesi’nde şimdiye kadar yasal hiçbir işlem yapılmamış ve sorumlulardan hesap sorulmamış! Bu raporlar boşuna yazılmıyor değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Zeki ÇELER 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Zeki ÇELER, Meclis kürsüsünde birtakım yolsuzluk olaylarını kara kutu benzetmesiyle açıkladınız ama bunların hepsi de eski hükümetler döneminde ortaya çıkarılan ve dosyalanan konulardı. Şimdi size bunları sonuçlandırmaktır! Bu arada bakanlıktan bir kadın çalışanı sürgün ettiğiniz yönünde iddialar var hayırdır?

Paylaş Share/Bookmark
 
Kudret ÖZERSAY 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Kudret ÖZERSAY, 4’lü hükümet içinde patlamaya hazır bir bomba gibi olduğunuz ve fitili ne zaman ateşleyeceğiniz konuşulmaya başlandı! Umarız Ankara ziyaretiniz sinirlerinize biraz olsun iyi gelmiştir.

Paylaş Share/Bookmark
 
Hasan ÖZTAŞ 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Hasan ÖZTAŞ, Geçitkale’de hem sizin hem de rakip adayın kamuoyu anket çalışmasından da yüzde 70’lerin üzerinde size oy çıktığı söyleniyor! Seçim zaferini şimdiden garantilediniz desenize, hadi bakalım hayırlısı…

Paylaş Share/Bookmark
 
Cemal ÖZYİĞİT 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, üst düzey yönetici atamaları konusunda en fazla sizin zorlandığınız ve bu yüzden büyük sıkıntı yaşadığınız söyleniyor! Uzun yıllar muhalefette olunca bu konularda partili bulmak kolay olmasa gerek değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Eriş ÇOBAN 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Eriş ÇOBAN, parti kararına rağmen Vadili’den bağımsız belediye başkanı olmak için Lefkoşa’da kulis yaparken görülmüşsünüz! Yani bir örgüt başkanının bağımsız adaylığı biraz garip kaçacak ama artık son karar sizin!

Paylaş Share/Bookmark
 
Erhan ARIKLI 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Erhan ARIKLI, YDP genel başkanlığına yeniden getirilmenizden dolayı kutlarız. Ancak şu meclis konuşmasındaki P…venk kelimesi ünvanı hem de Prof. olan birisine hiç yakışmadı! Gerginlik kime yarayacaksa artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Biray DELİCEIRMAK 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Biray DELİCEIRMAK, yuvaya geri döndüğünüze göre artık şu kazı-kazan meselesini detaylarıyla masaya yatırırsınız değil mi? Bu arada içinde ‘başak’ olan hiçbir cümleyi kullanmamaya özen gösterdiğiniz de iddia ediliyor doğru mu?

Paylaş Share/Bookmark
 
Fikri TOROS 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Fikri TOROS, KKTC’ye ait yeni bir havayolu şirketi için ‘romantik’ kelimesini kullanmanız parti içinde de bazı tepkilere neden oldu diye duyduk! Ne yazık ki her zaman gerçekleri söylemek çok fazla prim yapmıyor değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Asım İDRİS 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Asım İDRİS, G.Mağusa’da bir lisede 16 yaşındaki bir kızın ailesinden izinsiz olarak evlenmek üzere olduğunu ve bunun da okula olumsuz yansıdığını biliyor muydunuz? Olası olayların olmaması için önlem almanız bekleniyor…

Paylaş Share/Bookmark
 
Aslan BIÇAKLI 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Aslan BIÇAKLI, bir kez daha asgari ücrete tepki gösterip itiraz ettiniz ama acaba diyoruz artık yöntemi mi değiştirseniz! Hani şu çadır kurup önünde ateş yakılandan filan! Bir düşünün deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mahmut ERDEN 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Mahmut ERDEN, Paşaköy’den bağımsız belediye başkan adaylığınız hayırlı olsun. Yılların kurt başkanını devirmek çok kolay olmasa da en azından şansınızı denemiş olacaksınız değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Murat GEZİCİ 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Murat GEZİCİ, yerel seçimlerde de en çok konuşulan kişiler arasında olacağınız artık kesinleşti! Anket çalışmalarına çoktan başlamışsınız ve epey de iş aldığınızı duyduk. Hayırlı işler bol kazançlar dileriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Mustafa AKYÖN 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Mustafa AKYÖN, yerel seçim çalışmalarına herkesten önce başladığınız ekibi de kurduğunuz konuşuluyor. Rakip fazlasıyla güçlü ama eğer parti desteğini arkanıza tam alırsanız imkansız olmasa gerek değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Ercan KÜÇÜK 21 Mart 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Ercan KÜÇÜK, Güney’den gelen turistler suyu bile oradan getirirken sizin de sadece onların çöplerini toplamanız bölge esnafı tarafından turizmin gerçekleri olarak algılandı! Bize de ancak Allah sabırlar versin demek düşüyor…Kader utansın!

Paylaş Share/Bookmark
 

Kurlar Alıs Satış
USD 3.9035 3.9670
GBP 5.4885 5.5660
EUR 4.8080 4.8655
Nömetçı Eczane
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları