Ana Sayfa >> SERDARLI 12 Haziran 2014, Perşembe 17:42

Pınardan: "Beldemize özel projelerle hizmet ayağınıza gelecek"

Pınardan: Demokrat Parti Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı Özel Pınardan ile Belediye Meclis Üyesi adayları, Serdarlı, Serdarlı İlkokulu, Görneç, Gönendere ve Tirmen köylerini ziyaret etti.
Paylaş  
51
72
46
0

DP Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı Pınardan ve Meclis Üyesi adaylarına, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif ile DP Ulusal Güçler Gazimağusa İlçe Başkanı ve Milletvekili Fikri Ataoğlu eşlik etti.

Serdarlı ve Serdarlı’ya yı ayağa kaldıracak ve beldeye nefes aldıracak projelerini halka anlatan Pınardan, halkın huzuru için atılan her adımın çok değerli olduğunu belirtti.

Serdarlı ve bölge köylerinin, çok derin kültüre sahip ve özellikle 1974 Mutlu Barış Harekâtı’na kadar bölgede düşmana karşı direnen, KKTC’nin en gözde yerleşim yerlerinden biri olduğuna dikkat çeken Özel Pınardan, buna rağmen tarihsel ve kültürel açıdan, son dönemlere kadar gerekli ilgi ve değerin verilmemesinin kendilerini üzdüğünü ifade etti.

DP Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı, seçimi kazanması halinde; “geleceğin kentlerini birlikte kuracağız. Beldemize ‘Özel’ projelerle hizmet ayağınıza gelecek” dedi.

Belediyecilik yönetiminin yalnızca çöp toplayıp, temizlik yapmak ile sınırlı olmadığının altını çizen DP Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı Özel Pınardan; “bizim belediyecilik anlayışımız, çağdaş belediyelerde olduğu gibi, alt yapıdan, kültürel yatırımlara, sosyal yaşamdan turizme ve sportif faaliyetlere öncülük eden, çevreci, sınırlarımız içerisinde olan veya olmayan, kurum, kurulu, dernekler ve spor kulüpleri ile sürekli iyi ilişkiler içinde olan dil, din, ırk, parti gözetmeksizin şehirlerin sahibi belediye, belediyenin gerçek sahiplerinin de halk olduğunu hiçbir zaman unutmayan, şeffaf bir yönetim anlayışı ile tüm köylerimizi kucaklayıp, belediye çatısı altında eşit şartlarda birleştirip Serdarlı Belediye Ailesi’ni oluşturmaktır” dedi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Özgürgün: "Kıbrıs Türk halkının bu topraklarda kökleşmesi için gereken, gecik...
Serdarlı ve Görneç’te kırsal kesim arsası almaya hak kazananlara belgeleri Serdarlı’da düzenlenen törenle verildi.
Serdarlı'nın kurtuluşu törenle kutlandı
Serdarlı’nın 43’üncü kurtuluş yıldönümü kapsamında, Serdarlı’da tören düzenledi.
Trafik Eğitim Parkı ile ilkokullarda eğitimlere devam ediliyor
Polis Genel Müdürlüğüne bağlı gezici trafik eğitim aracıyla, 2016-2017 Eğitim yılı programı çerçevesinde trafik eğitimlerine bugün Serhatköy İlkokulunda devam edildi.