Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Ahmet Cenk MUSAOĞULLARI 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Ahmet Cenk MUSAOĞULLARI, Yönetim Kurulu Başkanı olduğunuz Vakıflar İdaresi’nin bu yılki ramazan ayına özel gıda yardımlarının yine CTP’li örgüt başkanları tarafından dağıtılması size göre ne kadar adil ve doğrudur! Bir sevap işleyeceksiniz diye sanırız günaha da gireceksiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Katip DEMİR 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Katip DEMİR, Yeni Boğaziçi Belediyesi’nde size destek olmayan çalışanların altlarından belediyenin araçlarını aldığınız yönünde şikayet mesajlarınız geliyor. Eğer doğruysa da ayıp ediyorsunuz yani, bunun geri tepme riskinin de olduğunu düşünmenizi öneririz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ömer GÜR 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Ömer GÜR, Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde sona eren yemek ihalelerini karıştırmak için bir takım merdiven altı işletmelerin türediği ve ortalığı karıştırmak için yoğun çaba sarf ettiği söyleniyor. Umarız onlara uyup da kaliteyi düşürmezsiniz değil mi? Bizden uyarması!

Paylaş Share/Bookmark
 
Sami DİLEK 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Sami DİLEK, sendika konusunda hemen herkese kafa tuttunuz ama mukayyidin araçların teslimi konusunda yaptığı çağrıya hala uymadığınız söyleniyor. Yasalara ve talimatlara uymanız, aksi taktirde bu işin daha büyük boyutlara taşınacağı telkinleri yapılıyor bilesiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Derviş ÇEBİÇ 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Derviş ÇEBİÇ, Merkezi Cezaevi’nde uzun süredir toplanmayan çöplerin artık sağlık sorunu yaşanma riskini de beraberinde getirdiği yönünde şikayetler almaya başladık! Bu konuda hiç gecikmeden önlem almanız isteniyor zira bu sıcak havalarda durum beklenenden daha vahim sonuçlar doğurabilir!

Paylaş Share/Bookmark
 
Özay ÖYKÜN 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Özay ÖYKÜN, Yeni Erenköy Belediye Başkan adaylığı konusunda son kararınızı verip adaylığınızı ilan ettiğiniz konuşuluyor. Başka partiler aday göstermeye cesaret edemeyince seçimler garanti mi acaba dersiniz? Hayırlara vesile olsun artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Metin ATAN 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Metin ATAN, Müşavirlik Yasası’nı Anayasa Mahkemesi’ne sevk ederek çok önemli bir sürecin de başlamasına neden oldunuz. Şimdi hem hükümetin hem de muhalefetin gözü kulağı mahkeme sonucunda olacak. Gazanız mübarek olsun!

Paylaş Share/Bookmark
 
Dursun OĞUZ 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Dursun OĞUZ, UBP’nin tarihi genel merkezi toplantı salonundaki sıraların kaldırılıp yerine koltuk düzeni aldırılması bazı partililer tarafından tepki ile karşılandı. Böyle bir kararı kim aldı bilemiyoruz ama ha keşke binanın özelliği korunsaydı daha iyi olmaz mıydı?

Paylaş Share/Bookmark
 
Talip ATALAY 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Talip ATALAY, Türkiye’de yapılacak genel seçimlerde AKP listelerinde sizin adınız da arandı ama bulunamadı. Ha keşke diyorlar bir kez daha şansınızı deneseydiniz fena mı olurdu yani! Artık bir dahaki sefere inşallah!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tufan ERHÜRMAN 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Tufan ERHÜRMAN, TL’den vazgeçilmesi ihtimali üzerine yaptığınız açıklamayı neredeyse kimseye beğendiremediniz. Türkiye basını konuya ciddi tepki koyarken bazı partilileriniz ise illaki Federal Kıbrıs diyerek bunu beğenmediler, Allah sabırlar versin artık!

Paylaş Share/Bookmark
 
Cem DANA 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Cem DANA, Gazimağusa Belediyesi meclis üyeliği adaylığınız hayırlı ve uğurlu olsun. Banko isimlerden birisi olarak gösteriliyorsunuz bunu değerini bilin deriz. Bu arada sabah çorba ziyafetlerini kilolardan dolayı iptal ettiğiniz konuşuluyor…

Paylaş Share/Bookmark
 
Kemal CAN 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Kemal CAN, Sendikalar Mukayyidi olarak Kamu-İş yöneticilerinin 2016 yılından itibaren dairelerdeki işlerine gitmedikleri için ayrı bir hukuk davası başlatacağınız söylentileri yapılıyor. Ha keşke bu tür uyarılar 2 sene önce yapılsaydı daha yerinde olmaz mıydı?

Paylaş Share/Bookmark
 
İbrahim BENTER 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın İbrahim BENTER, Vakıflar İdaresi’nin yardım paketlerinin partili örgüt başkanları tarafından dağıtımın yapılması hem seçim yasaklarına aykırı hem de etik kurallarla bağdaşmıyor! Gecikmeden önlem almanız isteniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Yalçın CEMAL 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Yalçın CEMAL, Güzelyurt Bağımsız Belediye Başkan adaylığı için son kararı verdiğiniz ve yoğun bir tempoyla kulislere başladığınız gözleniyormuş. Bu sıcaklarda epey zor olacak ama bu kararla büyük cesaret örneği gösterdiniz tebrik ederiz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ahmet ÇALUDA 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Ahmet ÇALUDA, kızınızın düğün töreni için yaz sıcaklarında davetiye dağıtmak çok da kolay bir mesele olmasa gerek değil mi? Fazla şikayet etmeyin zira torunu kucağınıza alınca tüm emeklerinizin değdiğini anlayacaksınız. Genç çifti şimdiden tebrik ederiz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Hasan TOPAL 23 Mayıs 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Hasan TOPAL, mevsim değişikliği ve sıcakların artmasıyla birlikte kürsü konuşmalarına ara verdiğiniz gözleniyormuş. Memleketi siz kurtaracak değilsiniz ya denizin tadını çıkarın deriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.8225 4.9010
GBP 6.4270 6.5210
EUR 5.6540 5.7235
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner