Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 20 Mayıs 2013, Pazartesi 10:03
banner

Yakın Doğu Üniversitesi Su Balesi Takımı'nın muhteşem gösterisi

Yakın Doğu Üniversitesi Su Balesi Takımı'nın muhteşem gösterisiYakın Doğu Üniversitesi Su Balesi takımı, Bahar Şenlikleri çerçevesinde muhteşem bir gösteri sundu.
Paylaş  
35
36
29
0

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesindne yapılan açıklamaya göre, Su Balesi Eğitmeni Deniz Aker’in birbirinden yetenekli öğrencilerinin sunduğu görsel şölen yoğun bir katılımla izlendi.

Yakın Doğu TV mikrofonuna konuşan Aker, “Her sene Bahar Şenlikleri kapsamında gösteriye çıkıyoruz. Sonra solo ,düet ve takım olarak gösterilerimiz olacak. Bu sene biraz daha değişiklik yaptık. Öğrencilerimiz, takım içerisinde düet solo yapacaklar ”dedi.

Deniz Aker, gösteriye haftanın 3 günü 1,5 saat çalışarak hazırlandıklarını belirtirken ekibin altyapısını kurmaya çalıştıklarını ifade etti. Aker, “Ekibimizdeki en küçük kızımız şu an 9 yaşında. Onun solosu var. Tekli bale yapacak” dedi.

YDÜ Su Balesi Perileri’nden olan Melis Sevinç ise ,bir yandan YDÜ de eğitim hayatına devam ettiğini bir yandan da yaklaşık 4 senedir su balesi yaptığını belirtti.

YDÜ Havuzunda yüzme antrenörlüğü yapan Çisem Koze ise, aynı zamanda su balesi ekibinde de yer aldığını dile getirirken; İzel Alemdar ise, 3 senedir su balesi yaptığını söyledi.

Gösterinin ardından su balesi perilerine başarılarının devamı dilenerek çiçek takdim edildi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar: "Akıncı, federasyonun olmayacağını biliyor, hala Rumlar fikir değiştir...
image Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, “Rum tarafı Kıbrıs Türk Halkı’nın haklarını gasp ederken, hükümetin Kıbrıs politikasının olmamasını, Cumhurbaşkanı ile Dışişleri Bakanı arasındaki görüş ayrılıklarının ...
Uluçay: "Kıbrıslı Türklerin temsiliyeti konusunda AB ülkelerine bilgilendirme...
image Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Cumhuriyet Meclisi Avrupa Parlamentosu (AP) ve Avrupa Konseyi Parlamenter Asemblesi (AKPA) heyetinin AP seçimlerine kadar, Kıbrıslı Türklerin temsiliyeti konusunda Avrupa ...
Özersay: "Sırf, Kıbrıslı Türk olduğu için Kıbrıs Türk halkını temsil ediyor d...
image Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay, Meclis’teki konuşmasında AP seçimleri hakkında görüş bildirdi.