Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 3 Ekim 2013, Perşembe 18:32
banner

YDÜ Hastanesi'ne Dubai'de kurumsal mükemmellik ödülü verildi

YDÜ Hastanesi'ne Dubai'de kurumsal mükemmellik ödülü verildiMerkezi ABD’nin Houston kentinde bulunan Dünya İşletmeler Konfederasyonu’nun (World Confederation of Businesses – WORLDCOB) Kurumsal Mükemmellik Ödülü bu yıl Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’ne verildi.
Paylaş  
36
36
33
0

Yakın Doğu Üniversitesi (Near East Universty Nicosia Cyprus) Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; Dünya İşletmeler Konfederasyonu tarafından bu yıl ilki Mart ayında Paris’te düzenlenen THE BIZZ WORLDCOB organizasyonunun ikincisi olan ve Dubai’de Atlantis Otel’de gerçekleştirilen törende Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’ne Kurumsal Mükemmellik Ödülü verildiği belirtildi.

Mükemmellik Ödülü İrfan S. Günsel’e Sunuldu…

Alanında en büyük organizasyon olarak bilinen ve Ortadoğu’da üçüncüsü düzenlenerek bölgenin önde gelen kurum kuruluşlarına faaliyetlerinde gösterdikleri performanlarına göre yönetimsel liderlik, yönetim sistemleri, ürün ve servis kalitesi, yönetimsel yaratıcılık ile yenilikçilik, sosyal destek ve fayda konularında ödüllerin verildiği uluslararası galada Yakın Doğu Üniversitesi (Near East University) Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e Mükemmellik Ödülü sunuldu.

İrfan S. Günsel Ödül Töreni’ne, T.C. Dubai Başkonsolosu, KKTC Abu Dhabi Temsilcileriyle Birlikte Katıldı…

Açıklamada İrfan S. Günsel’in ödül törenine T.C. Dubai Başkonsolosu Elif Ülgen, KKTC Abu Dhabi Temsilcisi Devrim Korhan yanısıra Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Savaşan ve Ahmet Çağman ile birlikte katıldığı belirtildi.

50 Farklı Ülkenin arasında KKTC Bayrağı Dubai'de Dalgalandı

TC Başkonsolosu, KKTC Temsilcisi ve Yakın Doğu Üniversitesi (Near East University) heyetiyle birlikte ödülü alan Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel’in yaptığı konuşmada Ödülü KKTC ve insanları adına kabul ettiğini söylediği belirtilerek, organizasyonda KKTC bayrağını elliden fazla ülkenin yer aldığı bir törende dalgalandığını görmekten ötürü büyük bir onur duyduğunu belirttiğine yer verildi.

Yakın Doğu Üniversitesi , 2013 Yılına Ödüllerle Damga Vurdu

*Frankfurt'da 26.’sı gerçekleştirilen Avrupa Uluslararası En İyiler Ödül Töreni’nde, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne Altın Kalite Ödülü,

*Roma'da 2013 Kalite ve İşletme Prestiji Altın Ödülü Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne Verildi,

*İsviçre'de XXI.’si gerçekleştirilen Liderler Zirvesi’nde Uluslararası toplumun sosyal, ekonomik, kültürel gelişimine ve uluslararası işbirliğine katkılarından ötürü YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat İ.Günsel'e SOKRATES ödülü,

*İsviçre'de, Europe Business Assembly’nin verdiği En İyi 2013 Üniversite Altın Ödülü,

*Türkiye Life Dergisi Tarafından Uluslararası eğitime katkılarından ve dünyaya örnek olacak üniversite yapısından dolayı “Yılın Uluslararası Eğitim Kalite ödülü” ,

*Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e , Gagauzya Özerk Cumhuriyeti vatandaşlarına eğitim ve sağlık alanlarında yaptığı katkılarından ötürü Şeref Madalyası,

*Merkezi ABD’nin Houston kentinde bulunan World Confederation of Businesses – WORLDCOB Kurumsal Mükemmellik Ödülü YDÜ Hastanesi'ne verildi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Barbaros Hayrettin Paşa gemisini, Yunan fırkateyni tarafından taciz edildi!
image Doğu Akdeniz'de araştırma yapan Barbaros Hayrettin Paşa gemisini taciz eden Yunan fırkateyni, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı unsurlarınca engellendi.
Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Heyeti İzmir'de temaslarda bulunuyor
image Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) Başkanı ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve bazı belediye başkanları, “Tecrübe Paylaşımı ve Araştırma Programı” çerçevesinde İzmir’de temaslarda bulunuyor.
Savaşın simgesi olan o fotoğrafdaki Nevcihan Oluşum hayatını kaybetti
image Gaziveren’da 1964’teki Rum saldırısı sırasında eşinin şehit olduğunu öğrendiği ana ilişkin fotoğrafıyla hafızalarda yer eden Nevcihan Oluşum, 87 yaşında hayata veda etti.