Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 8 Haziran 2014, Pazar 16:16
banner

Harmancı ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında Alevi Kültür Merkezi'i ziyaret etti

Harmancı ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında Alevi Kültür Merkezi'i ziyaret etti Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) başkan adayı Mehmet Harmancı ve Lefkoşa ekibi seçim çalışmaları kapsamında Alevi Kültür Merkezi'ni ziyaret etti.
Paylaş  
28
31
34
0

TDP'den verilen bilgiye göre, Harmancı ve ekibi, ziyarette göreve gelmeleri ile birlikte hayata geçirecekleri projeleri anlattı, Alevi Kültür Derneği'nin görüş ve düşüncelerini aldı. 

Alevi Kültür Derneği Başkanı Hasan Şaşkara, Harmancı’nın bakan olduğu dönemlerde yaptığı icraatları takdirle  takip ettiklerini ve Harmancı'nın dinamizmini Bakanlık döneminde gösterdiğini vurguladı ve "Yaptıkları, yapacaklarının göstergesidir" dedi.

Harmancı ve ekibinin seçim bildirgesini incelediklerini belirten Şaşkara, çalışmaların her birinin hayata geçmesi gereken projeler olduğuna dikkat çekti.

Mehmet Harmancı

LTB Başkan adayı Mehmet Harmancı ise, ekibi ile birlikte çok özenli bir çalışma süreceği geçirdiklerini belirterek, ortaya gerçekçi ve gerekli projeler çıkardıklarını söyledi.

Harmancı, her dinin kendine ait bir ibadet yeri olması gerektiğini belirterek, Cem Evi konusunda Alevi Kültür Derneği'nin görüşlerine tamamen katıldıklarını ve bu konuda gereken duruşu her platformda sergilediklerini ifade etti.

Surlariçinde bisiklet kiralama istasyonları ve toplu taşıma ile ilgili bilgiler veren Harmancı, bisiklet kirlama istasyonları sayesinde hem trafik keşmekeşinin azalacağını, hem de şehrin hareketleneceğini, toplu taşıma projesi ile de trafiğe büyük rahatlama ile beraber suralariçi esnafının özlem duyduğu insan yoğunluğunun sağlanacağını kaydetti.  

LTB'yi mali ve idari yönden düzene koyarken, aynı zamanda çağdaş, demokratik ve yaşanabilir bir başkent yaratacaklarını belirten Harmancı, kendisi ve ekibinin bu konuda iddialı olduğunu, göreve gelmeleriyle birlikte bunu ispatlayacaklarını vurguladı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kıb-Tek ile KTMMOB arasında işbirliği protokolü
image Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK) ile Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) arasında, "Mesleki Hizmet Alımı, Bilimsel Araştırma ve Danışmanlık ile Topluma Hizmet İşbirliği Protokolü" imzalandı.
Tatar: "Kamu reformu yasa taslağı konusunda KTTO'nun yaklaşımlarını mutlaka d...
image Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar Turgay Deniz başkanlığındaki Ticaret Odası Yönetim Kurulu'nu kabul etti.
Lefkoşa Merkez Lions Kulübü Derneği'nden 'Kadın ve Sağlık' konulu konferans
image Lefkoşa Merkez Lions Kulübü, 8 Mart Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle "kadın ve sağlık" konulu konferans organize etti.