Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 8 Ekim 2014, Çarşamba 18:37
banner

Kaşif ve Bakırcı görevden alındı, yeni bakanlar atandı!

Kaşif ve Bakırcı görevden alındı, yeni bakanlar atandı!Kabine’de büyük değişiklik yaşandı. Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif ile Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hamit Bakırcı görevden alındı, yerlerine Hasan Taçoy ile Hakan Dinçyürek atandı. Milli Eğitim Bakanı ise Özdemir Berova oldu.
Paylaş  
13
20
13
0

Kıbrıs Postası

DP-UG MYK’nın kararı ile kabinede değişiklikler yapıldı. Mustafa Arabacıoğlu’nun istifası ile boşalan Milli Eğitim Bakanlığı’na Özdemir Berova atanırken, iki bakan da görevden alındı.

Görevden alınan bakanların Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif ile Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hamit Bakırcı olduğu bildirilirken, yerlerine Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’na Hasan Taçoy, Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na ise Hakan Dinçyürek atandı.

DENKTAŞ: “BU BİR NÖBET DEĞİŞİMİ”

DP Ulusal Güçler Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, bunun bir nöbet değişimi olduğunu söyledi.

Serdar Denktaş, bir yıla aşkın bakanlıklarda görev yapan eski Bakanlarına emeklerinden ötürü teşekkür ederken, yeni Bakanlara da başarılar diledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Cumhurbaşkanı Akıncı, Ispartalı işadamlarını kabul etti
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyeti kabul ederek görüştü.
Basın örgütleri Havadis Gazetesi'ne gelen icrayı değerlendirdi
image Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği ve Basın Emekçileri Sendikası, Havadis Gazetesi’ne gelen icrayı değerlendirerek “Basının susturulmasına ve basın özgürlüğüne halel gelmesine karşı her türlü yasal ve örgütsel gücümüzü k...
Alpay Durduran Kıbrıs sorununu değerlendirdi
image Yeni Kıbrıs Partisi (YKP) Sekretarya üyesi Alpay Durduran, Kıbrıs sorununun çözümünde yetkililere değil halka mesaj vermek ve halkı yanlış bilgilendirmek çabası olduğunu ileri sürerek, bu yüzden çözüm çabalarının iki ...