Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 31 Ocak 2010, Pazar 09:05
banner

Milliyetçi Adalet Partisi Alayköy Örgüt binası açıldı

Milliyetçi Adalet Partisi Alayköy Örgüt binası açıldıMilliyetçi Adalet Partisi Alayköy Örgüt Binası’nı açtı. Açılışa MHP’li Belediye Başkanları’da katılırken Alayköy Belediye Başkan adayı da açıklandı.
Paylaş  
44
70
41
3

Milliyetçi Adalet Partisi Alayköy örgüt Binası’nın açılışını MAP Genel Başkanı Ata Tepe, MHP’li Beldiye Başkanları Burhanettin Kocamaz (Tarsus Belediye Başkanı), Hüseyin Sözlü (Ceyhan Belediye Başkanı), Hamit Tuna (Toroslar Belediye Başkanı), Mehmet Tokkara (Mersin Limonlu Belediye Başkanı), Yusuf Baş (Adana Aladağ Belediye Başkanı) ve Alayköy Muhtarı Adem Ulu ile birlikte gerçekleştirdi.
 
Açılış sırasında Alayköy Muhtarı Adem Ulu’nun yerel seçimlerde Milliyetçi Adalet Partisi Alayköy Belediye Başkan Adayı olduğu da MAP Genel Başkanı Ata Tepe tarafından açıklandı.
 
MAP Genel Başkanı Ata Tepe açılış sırasında gerçekleştirdiği konuşmasında, önlerinde iki önemli seçimin bulunduğunu ve ilk önce Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 24 Nisan Referandumu ile kandırılan Kıbrıs Türk Halkı’nın rövanşı alacağını söyledi. Daha sonra Haziran ayında gerçekleştirilmesi beklenen yerel seçimlerde de MAP’ın yapabileceğinin sözünü veren ve söz verdiğini yapan adaylarla halkın karşısına çıkacağını belirtti.
 
Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’da söz alarak, MHP’li Belediye Başkanları olarak her zaman görüş birliği içerisinde oldukları Milliyetçi Adalet Partisinin yanında olduklarını ve seçilecek olan Belediye Başkanlarına da maddi manevi her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.
 
Başkanlar önce Partiyi ziyaret etti
Çukurova Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim semineri için adamızda bulunan MHP’li Belediye Başkanları Milliyetçi Adalet Partisi’ni ziyaret etti.
 
Ziyaret esnasında özellikle Nisan ayında gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Başkanlar, MAP Genel Başkanı Ata Tepe’ye seçimlerde yanlarında olduklarının mesajını verdiler.
 
Haber ve Fotoğraflar Çetin T. KARACA


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
3
ONAY BEKLEYENLER
1
26 Nisan 2010, Pazartesi
Mete Yüce         - Dachau
Kibris Türkü daha olumlu Partilere Oylarini vermeli , Hep ctp´e oy vermekten bikilmadilarmi , AB Hayalerinde gibi degil . Yunnanistan iflas eti , Bunlari görmürmusunus. Ben ce MAP ne kadar Yükselirse KKTC nin Sayginli okadar artar . Tesekürler

20 Nisan 2010, Salı
can         - Lefkosa
MAP na başarılar dilerim.

2 Şubat 2010, Salı
Metin         - Lefkosa
Yahu bu tabella partilerni haber yapmayiniz.Bosuna sayfanizda yer tutuyor.KKTC secmeninden yuzde 0.0000000001 oy almis parti bunlar.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Oktay: "Hidrokarbon kaynakları konusunda KKTC'yi kimsenin insafına bırakacak ...
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kıbrıs konusunda; Rum tarafının Kıbrıs'ta tek hakimin kendileri olmadığı ve Kıbrıslı Türklerin en az kendileri kadar eşit ve hak sahibi olduğunu içine sindirmesi halinde çıkış yolu buluna...
Oktay: "Kıbrıslı Türklerin çıkarına olmayan hiçbir şeyde oldubittiye izin ver...
image Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, gerek ada etrafındaki hidrokarbon kaynakları gerekse Kıbrıs sorununda, Kıbrıs Türklerinin çıkarına olmayan hiçbir şeyin, hiçbir şekilde oldubittiye getirilmesine müsaade et...
KTTO heyeti Ankara'da temaslarda bulunuyor
image Odadan verilen bilgiye göre, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ticaret Odası Forumu toplantısı nedeniyle Ankara'da bulunan Turgay Deniz başkanlığındaki Kıbrıs Türk Ticaret Odası heyeti, bugün Ankara Ticaret...