Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 2 Nisan 2010, Cuma 07:08
banner

İşte KADEM'in son anketi

İşte KADEM'in son anketiKıbrıs Gazetesi bugün KADEM'e yaptırdığı son kamuyou yoklamasını okuyucularına aktardı. Bu ankete göre bugün seçim yapılsa Derviş Eroğlu yüzde 52.9, Mehmet Ali Talat yüzde 42.1 oy alacak. Tahsin Ertuğruloğlu'nun oyunun ise yüzde 2.6 olduğu belirtildi.
Paylaş  
22
25
21
5

Ankete katılanların yüzde 56'sı seçimin ilk turda biteceği yönünde görüş ortaya koyarken, halkın yüzde 37.3'ü seçimin iki turlu olacağı yönünde görüş belirttti.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
5
ONAY BEKLEYENLER
1
3 Nisan 2010, Cumartesi
kktcli         - lşa
yeni cumhurbaşkanımız sayın eroğlu tüm kktc halkına hayırlı uğurlu olsun...

3 Nisan 2010, Cumartesi
S.Barış         - Girne
KADEM her zaman kendine yakışan bir araştırma yapmıştır. Ama bu sonuç %37 civarında değiştirilip kamuoyuna yayını yapan gazete tarafındankamuoyunu yanıltma zamacı ile servis edilmiştir.
Eroğlu'nun oyu gerçekte bu anketin yapıldığı dönemde %37'dir...Talatın ise %33...En büyük manüpile ise Tahsin Ertuğruloğlu'nun oylarında yapılmıştır. Tahsin Bey'in % 20 üzeri olan oyu ON misli küçültülerek %2.6 'ya indirgenmiştir. Bakın önümüzde 16 tam günlük bir seçim dönemi var. Yakında duyacaklarınız ne kadar haklı olduğumu ortaya koyacak.19 Nisan sabahı ise gerçekler ortaya çıkacak. Daha ne yazayım ki...Allah KADEM direktörü Muharrem kardeşime sabır versin!

2 Nisan 2010, Cuma
A Polat         - Yorum
Eroglu onde. Bravo sana Eroglu. Bu gercekler uzerinde okuyucunun yorumlari niye yayinlanmiyor??

2 Nisan 2010, Cuma
Hüseyin         - londra
Bence cumhurbaşkanlıgı seçimleri ilk turda bitmeyecegine inanmaktayım.kıbrısta kadem den başka anket yapan sirket yokmu hep bu sirket eroglunu önde oldugunu göstermektedir bence bu anketin dogru olmadıgına inanmaktayım 18 nisanda sandıktan çıkacak olan herkim ise anket odur kanısındayım.

2 Nisan 2010, Cuma
M.A         - Lefkoşa
%52 Eroğlu %42 Talat. Bu sonuç şaşmaz. Hata payı %2

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KTAMS ve Kamu-İş'ten Meclis önünde uyarı grevi
image KTAMS ve Kamu-İş; Türk Ajansı-Kıbrıs (TAK) çalışanlarının Meclis Genel Kurulu'ndaki görevleri esnasında yaşamış oldukları sorunlara karşı, TAK'ta 2 saatlik uyarı grevi yapıyor.
Meclis bugün toplanıyor
image Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu bugün toplanacak.
Oran: "Her bakan, müsteşar ve müdür bir sorunu çözseydi, tek bir çevre sorunu...
image Eski müsteşar, çevreci, inşaat mühendisi Hakan Oran, çevreyi kirletenlere etkili ceza verilmesi gerektiğini vurguladı