Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 8 Eylül 2011, Perşembe 12:15
banner

Girne Amerikan Koleji AS ve A level sınavlarına yönelik eğitim veriyor

Girne Amerikan Koleji AS ve A level sınavlarına yönelik eğitim veriyorGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubuna bağlı eğitim veren Girne Amerikan Koleji (GAC) bünyesinnde A Level Akademi IGCSE , AS ve A level sınavlarına yönelik eğitimlere başlıyor.
Paylaş  
21
22
25
0

A level eğitim merkezi koordinatörü Hüda Hüdaverdi  GAÜ TV Aktüel Haber programına konuyla ilgili  önemli açıklamalarda bulundu.

A Level Akademi’nin amacının özelde GAÜ Okullar Grubu öğrencilerine genelde ise yükseköğretimlerine Avrupa’nın önde gelen üniversitlerinde başlamak isteyen tüm öğrencilere önemli fırsatlar sunduğunu belirten Hüdaverdi,  akademinin Edexcel ve Cambridge Üniversitesi Uluslararası sınavlar merkezi tarafından akredite edildiğini ifade etti.

“Uluslararası Eğitim Konseyi Üyelikleri Bulunmakta”

 IGCSE , AS ve A level  sınavlarına yönelik eğitimlerin GAÜ Okullar Grubu profosyonel ve uluslararası kadrosu tarafından verileceğinin altını çizen Hüdaverdi, GAÜ Okullar grubunun uluslararası kimliğinin ECIS, Council of International Schools ve European Federation Schools gibi Avrupa Birliği’nin önde gelen ortaöğretim eğitim birlikleri tarafından tanındığının altını çizdi.

“16 Disiplinde Eğitim Verilecek”

 İngilizce, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Psikoloji, Sosyoloji, Coğrafya, Tarih, Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar, Tasarım ve Teknoloji, Sanat ve Tasarım, İşletme ve Ekonomi disiplinlerinde eğitimlein verileceğini de açıklayan Hüdaverdi, A Level Akademi ders programı ile ilgili detyalı bilginin Girne Amerikan Koleji Girne Yerleşkesi veya GAÜ Girne Kampüsü Sürekli Eğitim Merkezinden alınabileceğinin altını çizdi.

 


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Özersay'dan Burcu'ya yanıt: "Akıncı da bana bilgi vermedi"
image Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile Kıbrıslı Rum lider Nikos Anastasiadis'in 'gayrı-resmi' görüştükleri yönünde açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu'ya basın aracılığı ile yanıt verdi.
Yaz dönemi dini bilgiler etkinlikleri yarın başlıyor
image Din İşleri Başkanlığınca düzenlenen "Yaz Dönemi Dini Bilgiler Etkinlikleri" yarın başlıyor. 26 Temmuz'da sona erecek programa çocuklarını kaydettirmek isteyen velilerin, camiler ve temsilciliklere başvurabileceği açık...
Bakanlık: "HIV pozitif olan mahkûmun cezaevinde dövme yaptığı iddiaları tamam...
image İçişleri Bakanlığı, Merkezi Cezaevi ile ilgili kamuoyunu bilgilendirici bir basın açıklaması yayınladı.