Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 21 Ekim 2011, Cuma 22:07
banner

Polis Genel Müdürlüğü, YDÜ'deki olayla ilgili açıklama yaptı...

Polis Genel Müdürlüğü, YDÜ'deki olayla ilgili açıklama yaptı...Polis Genel Müdürlüğü, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsü içerisinde iki grup öğrenci arasında çıkan olayda, iki kişinin öldüğü ile ilgili gerçeği yansıtmayan yayınlar yapıldığına dikkat çekerek, bu yayınlara itibar edilmemesini istedi. Polis Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bazı yayın organlarının kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği, ölümle sonuçlanan herhangi bir olay olmadığı bildirildi.
Paylaş  
15
20
16
3

Polis Genel Müdürlüğü, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsü içerisinde iki grup öğrenci arasında çıkan olayda, iki kişinin öldüğü ile ilgili gerçeği yansıtmayan yayınlar yapıldığına dikkat çekerek, bu yayınlara itibar edilmemesini istedi. Polis Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bazı yayın organlarının kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği, ölümle sonuçlanan herhangi bir olay olmadığı bildirildi.

Polis Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

"İnternet ortamında ve bazı görsel yayın organlarında, alt yazı olarak, bugün (yanı 21.10.2011) tarihinde, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsü içerisinde bir grup ülkücü öğrenci ile bir grup doğu kökenli öğrenci arasında çıkan olaylarda, iki kişinin öldüğü hususunda gerçeği yansıtmayan yayınlar yapılmaktadır. Çıkan olaylarda sadece iki Polis Mensubu hafif bir şekilde yaralanmış olup, ölümle sonuçlanan herhangi bir olay olmamıştır. Tüm halkımızın bu gibi yayınlara itibar etmemeleri önemle duyurulur."


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
3
ONAY BEKLEYENLER
2
23 Ekim 2011, Pazar
izzet türk         - lefkoşa
Hiçbir taşkınlığı bulunmayan eylemcilerin üstüne salan ve darp eden polis görevlileri,üniversiteleri kendi ideolojik kavgalarına alet eden sözde öğrenciler karşısında niye bu kadar pasif kalıyor.. Bence taşkınlık yapıp olay çıkaranların hepsinin okuldan atılıp ülkelerine geri yollanması gerekir.. Burada ülkede birçok sorun var zaten, bizim olmayan sorunları bizim taşımamızın hiç gereği yok..

22 Ekim 2011, Cumartesi
Hakkı Önen         - Mağusa
PGM'nin YDÜ'deki olaylara karışan öğrencilerinden bir tarafı fikirlerine göre (Ülkücü)diğer tarafı ise coğrafi bölgelerine göre ayırmalarını anlamak mümkün değil. Tarafsız bir açıklama her iki tarafın fikir farklılıklarına göre yapılmalıydı. Ülkücülerin içinde doğu kökenmli olup olmadığını araştırmış mıydılar ???

22 Ekim 2011, Cumartesi
özgür kutalmış         - lefkoşa
doğu kökenli değil kardeşim bunlar pkk lı. öcalan öcalan diye slogan atanlar doğulumu pkk lımı.

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Fransa Akademik Palm Şövalye Nişanı alan Dr.Ferdiye Ersoy, bu ödüle layık gör...
image Aralık ayında Fransa Akademik Palm Şövalye nişanı alan Dr. Ferdiye Ersoy, bu ödüle layık görülen ilk Kıbrıslı Türk kadın.
Serhat İncirli yazdı: "Akıncı'nın son deparı!"
image Serhat İncirli yazdı: "Akıncı'nın son deparı!"
Hasgüler: "İnsan kaçakçılığı eğitim merkezleri üzerinden yapılıyor"
image Yükseköğretim Planlama, Denetleme, Akreditasyon ve Koordinasyon Kurulu (YÖDAK) üyesi Prof. Dr. Mehmet Hasgüler İnsan kaçakçılığı konusunda üniversitelere işret edilerek suçlandığını, ancak eğitim merkezlerinin gözden ...