Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 23 Mart 2012, Cuma 12:04
banner

Lefkoşa Kaymakamlığı'na Kemal Deniz Dana atandı

Lefkoşa Kaymakamlığı'na Kemal Deniz Dana atandıLefkoşa Kaymakamlığı mevkisine Kemal Deniz Dana atandı.
Paylaş  
26
29
29
7

Başbakanlık’tan yapılan açıklamada, bir süredir boş olan Lefkoşa Kaymaklığı mevkisine üçlü kararname ile yapılan atamanın, bugünden itibaren geçerli olacağı kaydedildi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
7
ONAY BEKLEYENLER
2
23 Mart 2012, Cuma
Hoca         - Lefkoşa
Herkes BUmin Paşa yı beklerken sayın bakan büyük bir sürpriz yaptı. Bumin Paşa ya yazık olurken Kemal Bey e başarılar dilerim

23 Mart 2012, Cuma
sempatizan         - msa
cok yazık.bizim insanımız cok vefasız.calışan insan işte böyle yerle bir edilirmiş.bazılarının çkarları sarsıldı sanırım.belden aşagıya vurun gitsin.

23 Mart 2012, Cuma
Objektif         - Lefkoşa
Böyle bir kurtlar sofrasında, böyle şartlar altında, emeğinin karşılığını almayı başaran ve benim bu adadan halen ümidimi kesmememi sağlayan, insanların halen daha sadece "haklarıyla" bir yerlere gelebildiğini kanıtlayan sayın Kemal Deniz Dana'ya burdan saygılarmı sunar, başarılarının devamnı diler, buraya yorum yazan sevgili arkadaşlara da çuvadızı başkalarına batırırken iğneyi de unutmamalarını saygıyla arz ederim.

23 Mart 2012, Cuma
isim gerekmez         - lefkosa
yıllardır devletin arabası ile köyüne gitti geldi.bilmem şimdi makam aracı olacakmı.o araç ile yine gidip gelecekmi.

23 Mart 2012, Cuma
Ahmet Kansay         - lşa
Her dönemin adamıdır, işini bilir. ctp gelirsa ctpli, ubp gelirsa ubpli olur. Becer da bal ye...

23 Mart 2012, Cuma
sempatizan         - magusa
ahmet bey yanılıyor.kemal denizin hakkıydı bu.yıllardır çalışarak bu noktaya gelmiştir.sayın bakanı bu cesaretinden dolayı kutluyorum.UBP ilk defa dogru bir iş yaptı.sayın kaymakma başarılar dilerim.

23 Mart 2012, Cuma
ahmet kural         - lefkosa
şimdi yandı ubp.çok oy kaybettirecek danın icraatları ile.hayatında en büyük hatayı yapmış olacak iş içleri bakanı.hade vatandaşın da gözü aydınlıkta olsun.nur topu gibi bir kaymakamı oldu.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Korkmazhan: "Geç olmadan halkı koruyucu önlemleri hayata geçirin"
image Sol Hareket adına yazılı açıklamada bulunan Abdullah Korkmazhan, Türkiye ekonomisinin uzun sürecek bir resesyona girdiğini ve yeni bir kriz dalgasının yükselmekte olduğunu belirterek, 4’lü koalisyon hükümetine geç olm...
Faşizme Karşı Mücadele Günü'nde ortak yürüyüş ve eylem
image “Faşizme ve Irkçılığa Karşı Uluslararası Eylem Günü” dolayısı ile bugün, Lefkoşa’nın güney kesiminde yürüyüş ve eylem gerçekleştirildiği, eyleme Devrimci Komünist Birlik’in de katılarak bildiri dağıttığı belirtildi.
Erhürman: "Kamu reformunda kararlıyız"
image İş Kadınları Derneği, “2018’in Getirdikleri ve Götürdükleri, 2019’dan Ne Bekliyoruz” konulu panel düzenledi.