Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Tolga ATAKAN 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Tolga ATAKAN, Ercan’da ilgili şirket yolcular arasında eşitlik ve adalet sistemine hiç de uygun olmayan tamamen para düzenini ön plana çıkaran kararlar almaya başladı. Bundan sizin ve bakanlar kurulunun haberi var mı, gerekli izinleri verdiniz mi? Konuya duyarlılığınız bekleniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Aziz KAYA 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Aziz KAYA, bazı belediyeler mülteci defin işlemlerinden para talep ederken sizin bunu hiçbir ücret talep etmeden kabul etmeniz insanlığın daha ölmediğinin de bir göstergesiydi, duyarlılığından ötürü teşekkür ederiz. Artık gözünü para bürüyenler de utanır mı bilemeyiz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tacan REYNAR 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Tacan REYNAR, ortaya birtakım suçlamalar atarak geri çekilmeniz çok da hoş karşılanmadı. Hem birçok kurumu şaibe altında bıraktınız hem de bir yargıç olarak cesaretinizi sergileyemediniz! Ha keşke hiç konuşmasaydınız daha iyi olmaz mıydı?

Paylaş Share/Bookmark
 
Necip Fatih GÜLAÇ 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Necip Fatih GÜLAÇ, süt izni isteyen bazı annelere izin vermekten kaçındığınız yönünde şikayetler gelmeye başladı. Böyle giderseniz çok yakında ilgili sendika hem eylem başlatacak hem de konuyu mahkemeye taşıyacak, haberiniz olsun istedik!

Paylaş Share/Bookmark
 
Güneş GÜNEŞOĞLU 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Güneş GÜNEŞOĞLU, hem parti içinde hem de bazı aile bireyleri arasında belediye başkan adaylığından çekilmeniz konusunda bir baskı oluşturulmaya başlandığı yönünde haberler alıyoruz. Bakalım bu konuda son kararınız ne olacak?

Paylaş Share/Bookmark
 
Ali KARAVEZİRLER 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ali KARAVEZİRLER, bölgenizdeki belediye başkanları arasında özellikle de hazırladığınız projeler sizi bir adım önde tutmaya yetiyor. Eski başkan ile de arayı düzeltebilirseniz işiniz çok daha kolay olacak gibi gözüküyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Dursun OĞUZ 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Dursun OĞUZ, yerel seçimlerde parti kararlarının dışına çıkan üyeler için nasıl bir girişimde bulunacağınız merak konusu olmaya devam ediyor. Partide iplerin elinizden kaçmaması için ciddi adımlar atmanız bekleniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüseyin ÖZGÜRGÜN 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Hüseyin ÖZGÜRGÜN, yaklaşık 6 ay kadar sonra biri kız biri erkek ikiz torununuzun dünyaya geleceğini biliyor muydunuz? Hadi bakalım pamuk eller cebe yatırımlara şimdiden başlasanız günü gelince hiç zorlanmazsınız değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet HARMANCI 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Mehmet HARMANCI, 9 mültecinin Lefkoşa’da defnedilmesi için belediyenin ücret talep ettiği söylentileri yapılmaya başlandı. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için en doğru açıklamayı sizden bekliyoruz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Sunat ATUN 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Sunat ATUN, parti kurultayı için derin ve sessiz bir şekilde çalışsanız da en kritik makamlarla işbirliği yapmaya başladığınız gözlerden kaçmıyor! Yine de deriz ki bazı ağır top kurmayların da onayını almadan net bir kara vermeyiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Erhan ARIKLI 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Erhan ARIKLI, yerel seçimlere az bir süre kala Lefkoşa adayını değiştirmeniz ve yapılan açıklama çok fazla inandırıcı bulunmadı. Perde gerisinde yaşananların çok daha fazla önemli olduğu söylenmeye başladı haberiniz olsun!

Paylaş Share/Bookmark
 
İnci TAŞYÜREK 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın İnci TAŞYÜREK, Barış Ruh’ta hekim eksikliği baş gösterince devlet tarafından eski kurumunuzda çalışma teklifi aldığınızı duyduk. Vatan sağ olsun deyip kabul etmekten başka bir alternatifiniz de yok değil mi? Hayırlı olsun, tecrübeleriniz çok önemli!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hayri ORÇAN 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Hayri ORÇAN, 24 Haziran’da yapılacak yerel seçimlerde tarihi fark atarak önemli bir rekora imza atacağınız konuşuluyor. Tek bir parti dışında hepsi sizi destekleyince kaçınılmaz son da budur değil mi şimdiden tebrik ederiz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Erhan KAYA 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Erhan KAYA, pek muhterem pederinizin vefatını üzüntü ile öğrendik. Merhuma Tanrı’dan rahmet size ve tüm aileye sabırlar dileriz. Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler nasip eder inşallah!

Paylaş Share/Bookmark
 
Zeki ZİYA 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Zeki ZİYA, hafta sonu bilardoda hezimete uğrayınca avukatınızı da alıp İsviçre’ye uçtuğunuz söyleniyor. Hızlandırılmış bir bilardo kursuna mı gittiniz yoksa? Büyük geçmiş olsun bakalım alacağınız kurslar fayda edecek mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Bülent DİZDARLI 28 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Bülent DİZDARLI, LTB zabıtaları yerel seçimler dolayısıyla hastane otoparkındaki ihlalleri görmemezlikten geldiği için sürücülerin artık iyice abarttığı ve neredeyse hastanenin içine park edeceklerinden şikayetler geliyor. Şu meşhur sopanızı artık elinize alsanız diyoruz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.5775 4.6560
GBP 6.0895 6.1780
EUR 5.3580 5.4210
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner