Taekwondo Karate Budo KIRIŞ Şampiyonası yapıldı
Taekwondo Karate Budo KIRIŞ Şampiyonası 19 TEMMUZ 2015 Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.
Yarışmanın ödüllerini ,Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen ile federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin,Sevtap Keskin ve Pınar Akarpınar başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.
BAYANLAR SUDO EL KIRIŞI
1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Natalya Dergaus 3.Özlem Tomak
2.Kategori: 1.Huriye Kaya 2.Elena Pakhomova 3.Betül Ceylan
3.Kategori: 1.Dasha Gordeev 2.Melisa Ertürk 3.Tuğba Şener
4.Kategori: 1.Hayat Keskin 2.Katerina Dergaus 3.Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.İrina Dergaus 3.Sibel Sönmez
ERKEKLER SUDO EL KIRIŞI
1.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Yunus Emre Tomak 3.Tan Keskin
2.Kategori: 1.Yasin Tomak 2.Tomas Main 3.Atakan Ergin
3.Kategori: 1.Kuday Kaya 2.Mehmet Turkuk 3.Taner Kara
4.Kategori: 1.Dimitry Gordeev 2.İgor Dergaus 3.Ümit Uzun
BAYANLAR YOPÇAÇİRİGİ AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Pınar Akarpınar 2. Özlem Tomak 3. Natalya Dergaus
2.Kategori: 1. Elena Pakhomova 2. Huriye Kaya 3. Betül Ceylan
3.Kategori: 1. Melisa Ertürk 2. Dasha Gordeev 3. Tuğba Şener
4.Kategori: 1. Katerina Dergaus 2. Hayat Keskin 3. Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1. İrina Dergaus 2. Açelya Ergin 3. Sibel Sönmez
ERKEKLER YOPÇAÇİRİGİ AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Yunus Emre Tomak 2. Tan Keskin 3. Nikita Gordeev
2.Kategori: 1. Atakan Ergin 2. Tomas Main 3. Yasin Tomak
3.Kategori: 1. Mehmet Turkuk 2. Kuday Kaya 3. Taner Kara
4.Kategori: 1. İgor Dergaus 2. Ümit Uzun 3. Dimitry Gordeev
BAYANLAR TÜMYOYOPÇAGİ AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Pınar Akarpınar 2. Özlem Tomak 3. Natalya Dergaus
2.Kategori: 1. Elena Pakhomova 2. Huriye Kaya 3. Betül Ceylan
3.Kategori: 1. Melisa Ertürk 2. Dasha Gordeev 3. Tuğba Şener
4.Kategori: 1. Hayat Keskin 2.Katerina Dergaus 3.Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1. İrina Dergaus 2. Açelya Ergin 3. Sibel Sönmez
ERKEKLER TÜMYOYOPÇAGİ AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Tan Keskin 2. Yunus Emre Tomak 3. Nikita Gordeev
2.Kategori: 1. Tomas Main 2. Yasin Tomak 3. Atakan Ergin
3.Kategori: 1. Mehmet Turkuk 2. Kuday Kaya 3. Taner Kara
4.Kategori: 1. Dimitry Gordeev 2. Ümit Uzun 3. İgor Dergaus
BAYANLAR TÜMYOAPÇAGİ AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Pınar Akarpınar 2. Natalya Dergaus 3. Özlem Tomak
2.Kategori: 1. Huriye Kaya 2. Elena Pakhomova 3. Betül Ceylan
3.Kategori: 1. Dasha Gordeev 2. Melisa Ertürk 3. Tuğba Şener
4.Kategori: 1. Katerina Dergaus 2. Hayat Keskin 3. Sevgi Yılmaz
5.Kategori: 1. Açelya Ergin 2. İrina Dergaus 3. Sibel Sönmez
ERKEKLER TÜMYOAPÇAGİ AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Nikita Gordeev 2.Yunus Emre Tomak 3.Tan Keskin
2.Kategori: 1. Yasin Tomak 2.Tomas Main 3.Atakan Ergin
3.Kategori: 1. Kuday Kaya 2.Mehmet Turkuk 3.Taner Kara
4.Kategori: 1. Dimitry Gordeev 2. İgor Dergaus 3. Ümit Uzun
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.