Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 3 Ağustos 2015, Pazartesi 15:33

Çetinkaya, GAÜ ile yeniden doğuyor

Çetinkaya, GAÜ ile yeniden doğuyorGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) ile Çetinkaya Spor Kulübü mütabakata varılan 10 yıllık anlaşma ile ilgili imza töreni gerçekleşti.
Paylaş  
28
35
26
0

Çetinkaya Spor Kulübü Lokalinde gerçekleşen imza törenine GAÜ adına, Kurucu Rektör ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar katılırken, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Çetinkaya Spor Kulübü adına Divan Başkanı Bülent Dizdarlı ve Çetinkaya Türk Spor Kulübü ilk üyelerinden Öner Canbaz katıldı. Ayrıca, GAܒden CEO ve Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Asım Vehbi, Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Olgun Üstün, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Türkay Akpınar, Rektör Prof. Dr. Sadık Ülker ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk Danışmanı Aral Doğu ile Çetinkaya Türk Spor Kulübünden eski başkan ve yöneticiler katıldı.

Gerçekelşen imza töreninin ardından açıklamada bulunan Çetinkaya Spor Kulübü adına Divan Başkanı Bülent Dizdarlı, Çetinkaya Spor Kulübü için önemli bir gün olduğunu belirterek, bugüne kadar gerçekleştirilmeye çalışılan sponsorluk çalışmalarının başarılı olmadığını ve GAÜ ile birlikte uzun soluklu ve titiz çalışmalar sonucunda başarılı bir anlaşmaya imza attıklarını dile getirdi. Ayrıca Dizdarlı, Çetinkaya Kıbrıs Türk’ünün gururudur,onurudur, GAܒde Kıbrıs Türk toplumunun parlayan yıldızıdır dedi.

GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar konuşmasında, GAÜ için 30 yılı aşkın, Çetinkaya Spor Kulübü için 100 yıla yakın bir yolculukta iki kurum bugün birleştiğini belirterek, üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaklarını dile getirdi. Akpınar, atılan bu adımla birlikte diğer kurum ve kuruluşlara örnek olacaklarını ifade ederek, Çetinkaya Spor Klubü’nün geçmişten bugüne kadar olan tüm başarılarıyla gurur duyduğunu söyledi.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu konuşmasında, projeyi ilk duyduğunda heyecanlandığını belirterek, Kıbrıs Türk Futbolu adına anlaşmanın önemli bir adım olduğunu söyledi. Sertoğlu, gerçekleştirilen bu birlikteliğin başarılı olmasının diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olacağını bildirdi. Ayrıca Sertoğlu, anlaşmanın Kıbrıs Türk Futbolu ve KKTC açısından büyük önem teşkil ettiğini söyledi.

Çetinkaya Türk Spor Kulübü ilk üyelerinden Öner Canbaz konuşmasında, GAܒnün böyle bir işe el atmasının Çetinkaya için büyük destek olduğunu belirterek, GAܒye desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

10 YIL BOYUNCA İSİM GAÜ-ÇETİNKAYA:

Girne Amerikan Üniversitesi ve Çetinkaya Spor Kulübü arasındaki 10 yıllık protokolün genel kurulda oy çokluğuyla kabul edilmesi ve resmi protokol ile beraber Çetinkaya Spor Kulübünün yeni ismi 10 yıl süreyle GAÜ-Çetinkaya olacağı belirtildi. Ayrıca

Protokol gereği GAܒnün, Çetinkaya’nın bütçesine katkısı yıllık 130 bin Eurodan az olmayacak şekilde, her sezon öncesi aylara taksit olarak bölünerek yönetime teslim edileceği bildirildi. Ve ödemelerin her sezon başı aynı işlem şartlara göre belirlenip tekrarlanacağı vurgulandı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KKTF Kış Kupası ve Büyükler Turnuvası tamamlandı
image KKTF – LŞK 8-9-10-12 Yaş Kış Kupası, Lefkoşa Şehir Kulübü tesislerinde gerçekleşen final maçlarının ardından düzenlenen kupa ve ödül töreni ile tamamlandı.
FIFA'dan elle oynamada yeni uygulama: Saat modeli
image FIFA elle oynama kuralı uygulamasına yeni bir yorum getiriyor. Saat modelini esas alan FIFA'da artık futbolcunun elinin havada olup olmaması esas alınarak pozisyonlar değerlendirilecek.
Nani, ABD yolunda
image ABD kulübü Orlando City, bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Portekizli futbolcu Nani ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.