Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 3 Ağustos 2015, Pazartesi 15:33
banner

Çetinkaya, GAÜ ile yeniden doğuyor

Çetinkaya, GAÜ ile yeniden doğuyorGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) ile Çetinkaya Spor Kulübü mütabakata varılan 10 yıllık anlaşma ile ilgili imza töreni gerçekleşti.
Paylaş  
29
36
27
0

Çetinkaya Spor Kulübü Lokalinde gerçekleşen imza törenine GAÜ adına, Kurucu Rektör ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar katılırken, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Çetinkaya Spor Kulübü adına Divan Başkanı Bülent Dizdarlı ve Çetinkaya Türk Spor Kulübü ilk üyelerinden Öner Canbaz katıldı. Ayrıca, GAܒden CEO ve Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Asım Vehbi, Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Olgun Üstün, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Türkay Akpınar, Rektör Prof. Dr. Sadık Ülker ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk Danışmanı Aral Doğu ile Çetinkaya Türk Spor Kulübünden eski başkan ve yöneticiler katıldı.

Gerçekelşen imza töreninin ardından açıklamada bulunan Çetinkaya Spor Kulübü adına Divan Başkanı Bülent Dizdarlı, Çetinkaya Spor Kulübü için önemli bir gün olduğunu belirterek, bugüne kadar gerçekleştirilmeye çalışılan sponsorluk çalışmalarının başarılı olmadığını ve GAÜ ile birlikte uzun soluklu ve titiz çalışmalar sonucunda başarılı bir anlaşmaya imza attıklarını dile getirdi. Ayrıca Dizdarlı, Çetinkaya Kıbrıs Türk’ünün gururudur,onurudur, GAܒde Kıbrıs Türk toplumunun parlayan yıldızıdır dedi.

GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar konuşmasında, GAÜ için 30 yılı aşkın, Çetinkaya Spor Kulübü için 100 yıla yakın bir yolculukta iki kurum bugün birleştiğini belirterek, üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaklarını dile getirdi. Akpınar, atılan bu adımla birlikte diğer kurum ve kuruluşlara örnek olacaklarını ifade ederek, Çetinkaya Spor Klubü’nün geçmişten bugüne kadar olan tüm başarılarıyla gurur duyduğunu söyledi.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu konuşmasında, projeyi ilk duyduğunda heyecanlandığını belirterek, Kıbrıs Türk Futbolu adına anlaşmanın önemli bir adım olduğunu söyledi. Sertoğlu, gerçekleştirilen bu birlikteliğin başarılı olmasının diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olacağını bildirdi. Ayrıca Sertoğlu, anlaşmanın Kıbrıs Türk Futbolu ve KKTC açısından büyük önem teşkil ettiğini söyledi.

Çetinkaya Türk Spor Kulübü ilk üyelerinden Öner Canbaz konuşmasında, GAܒnün böyle bir işe el atmasının Çetinkaya için büyük destek olduğunu belirterek, GAܒye desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

10 YIL BOYUNCA İSİM GAÜ-ÇETİNKAYA:

Girne Amerikan Üniversitesi ve Çetinkaya Spor Kulübü arasındaki 10 yıllık protokolün genel kurulda oy çokluğuyla kabul edilmesi ve resmi protokol ile beraber Çetinkaya Spor Kulübünün yeni ismi 10 yıl süreyle GAÜ-Çetinkaya olacağı belirtildi. Ayrıca

Protokol gereği GAܒnün, Çetinkaya’nın bütçesine katkısı yıllık 130 bin Eurodan az olmayacak şekilde, her sezon öncesi aylara taksit olarak bölünerek yönetime teslim edileceği bildirildi. Ve ödemelerin her sezon başı aynı işlem şartlara göre belirlenip tekrarlanacağı vurgulandı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Hentbolda final mücadelesi
image Hentbolda Yaşama Sporla Bağlan Erkek ve Kadınlar Liglerinde finale kalmak için play-off ve ön eleme maçları yarın oynanacak.
Moto Tırmanma Yarışı yapılıyor
image Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu'nun organize ettiği "KITMOK Moto Tırmanma Yarışı" 26Mayıs 2019 Pazar günü Ardahan-Kantara arasında yapılıyor.
Antrenörler Derneği Yönetimi özel gündem ile toplandı
image Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği'nde futbol sezonunun tamamlanmasının ardından yönetim kurulu ile toplantı gerçekleştirdi. Dernek lokalinde Süleyman Göktaş başkanlığında, yönetim kurulu üyelerin katılımı ile ya...