Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜNEY KIBRIS 20 Mart 2017, Pazartesi 13:48
banner

Kıbrıs Denizcilik Odası, New York'ta, Kıbrıs için yatırım konferansına katılıyor

Kıbrıs Denizcilik Odası, New York'ta, Kıbrıs için yatırım konferansına katılıyorKıbrıs Denizcilik Odası, 22 Mart Çarşamba günü New York'ta gerçekleştirilecek Kıbrıs için Yatırım Konferansına aktif bir şekilde katılacak.
Paylaş  
16
36
18
0

Kıbrıs Denizcilik Odası, 22 Mart Çarşamba günü New York'ta gerçekleştirilecek Kıbrıs için Yatırım Konferansına aktif bir şekilde katılacak.

İlgili açıklamaya göre, Denizcilik Odası konferansta, üye şirketleri ve konferansa ayrıca Kıbrıs Yatırım Tanıtım Ajansı (CIPA) temsilcisi olarak da katılan, Genel Müdürü Thomas Kazakou tarafından temsil edilecek.

Kıbrıs Denizcilik Odasının konferansa katılımı, Kıbrıs Nakliyesinin yurt dışına tanıtımı yönünde uzun yıllardır yapılan çabalar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Konferansa ayrıca Cumhurbaşkanı, Maliye, Ulaşım ve Enerji Bakanları, Denizcilik Odasın yöneticileri, Nakliye firmaları üyeleri de konuşmacı olarak katılacaklar.

Açıklamada, konferansın, ABD'den, çok sayıda nakliye şirketi ve yatırımcının ilgisini çekmesi beklendiği belirtilmektedir.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Kidd, doğal gazı Kıbrıs sorununun çözümüyle bağladı
image İngiltere’nin Kıbrıs Yüksek Komiseri Mathew Kidd, “doğal gazın her iki tarafın da çıkarına olmasının en iyi yolunun, Kıbrıs sorununun çözümüyle bağlantılı olması olduğunu” söyledi.
Neofitu: "Umulanın peşinde koşmak uygun olanı kötüleştirir"
image DİSİ Başkanı Averof Neofitu, “umulanın peşinde koşmanın, uygun olanı kötüleştireceğini” söyledi.
BM'nin Kıbrıs sorunundaki senaryosu...
image BM’nin, Kıbrıs sorununda şekillendirdiği senaryonun, bundan sonra atılacak adımların, BM Barış Gücü konularına bağlanmasına göndermede bulunduğu öne sürüldü.