Ana Sayfa >> GÜNEY KIBRIS 20 Mart 2017, Pazartesi 13:48
Kıbrıs Denizcilik Odası, New York'ta, Kıbrıs için yatırım konferansına katılıyor
Kıbrıs Denizcilik Odası, 22 Mart Çarşamba günü New York'ta gerçekleştirilecek Kıbrıs için Yatırım Konferansına aktif bir şekilde katılacak.
Paylaş  
8
7
7
0

Kıbrıs Denizcilik Odası, 22 Mart Çarşamba günü New York'ta gerçekleştirilecek Kıbrıs için Yatırım Konferansına aktif bir şekilde katılacak.

İlgili açıklamaya göre, Denizcilik Odası konferansta, üye şirketleri ve konferansa ayrıca Kıbrıs Yatırım Tanıtım Ajansı (CIPA) temsilcisi olarak da katılan, Genel Müdürü Thomas Kazakou tarafından temsil edilecek.

Kıbrıs Denizcilik Odasının konferansa katılımı, Kıbrıs Nakliyesinin yurt dışına tanıtımı yönünde uzun yıllardır yapılan çabalar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Konferansa ayrıca Cumhurbaşkanı, Maliye, Ulaşım ve Enerji Bakanları, Denizcilik Odasın yöneticileri, Nakliye firmaları üyeleri de konuşmacı olarak katılacaklar.

Açıklamada, konferansın, ABD'den, çok sayıda nakliye şirketi ve yatırımcının ilgisini çekmesi beklendiği belirtilmektedir.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Anastasiadis'ten Cenevre için 3 şart...
Rum lider Nikos Anastasiadis, bu akşam gerçekleştirdiği basın açıklamasında hakla seslendi.
Estonya Parlamentosu Kıbrıs Dostluk Grubu Kıbrıslı parlamenterlerle görüştü
Üç günlük bir ziyaret için Kıbrıs’ta bulunmakta olan Estonya Parlamentosundaki Estonya- Kıbrıs Dostluk Grubun üyeleri, pazartesi günü Temsilciler Meclisi Dışişleri ve Avrupa İşleri Komitesi Başkanı Yorgos Lillikas ile...
Rum Ulusal Konsey toplantısında gerginlik... Hristofyas toplantıyı terk etti
Eski Cumhurbaşkanı Dimitris Hristofyas, Ulusal Konsey toplantısının başında, Polis Genel Müdür Yardımcısı Andreas Kiriaku’nun görevden alınmasından duyduğu hoşnutsuzluğu dile getirerek, Ulusal Konsey toplantısını terk...